Ryszard Zalewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!
Serdecznie zapraszam na spotkania, na których zagmatfane i trudne zagadnienia staną się jasne i zrozumiałe. 

Specjalizuje się w matematyce, fizyce, chemi podstawowej oraz matematyce maturalnej poziom podstaowy. 

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy przedsiębiorstwach oraz jako wieloletni korepetytor.

Moje atuty:

  • Indywidualne podejście do każdego ucznia
  • Przyjazne nastawienie do ucznia zapewniające miła atmosferę i chęć ponownego przyjścia na spotkanie 
  • Precyzyjne, cierpliwe wyjaśnianie na przykładach z życia codziennego, trudnych i skomplikowanych zagadnień przedmiotowych,
  • Wykorzystywanie pomocy naukowych, plansz, testów dla lepszego zrozumienia tematu

Zastanawiasz się? Przeczytaj poniższe opinie, a dodatkowe informacje uzyskasz telefonicznie - 506452312

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Solidne przygotowanie dużo cierpliwości i wiedzy ze strony Pana Ryszarda poskutkowało zaliczeniem egzaminu z satysfakcjonującym wynikiem mimo niechęci matematycznej :) Bardzo polecam!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pan Zalewski to profesjonalista! Przyszłam będąc w dość kryzysowej sytuacji a matura zbliżała się wielkimi krokami. Pan Ryszard okazał mi wiele cierpliwości, nasze korepetycje odbywały się w miłej pozytywnej atmosferze, ale przede wszystkim sposób tłumaczenia matematyki Pana Ryszarda był niesamowity!!, dzięki niemu udało mi się poprawić moja wiedzę, zrozumienie a matematyka przestała być taka trudna. Na próbnych egzaminach maturalnych miałam mniej niż 30% kończąc liceum uzyskałam na maturze ponad 60% :) Jestem wdzięczna za pana zaangażowanie i współpracę! Taki korepetytor to skarb! Wielkie dzięki!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Naprawde nie ma sie co zastanawiac!!! Pan Zalewski jest niezastapiony. Nie tylko tlumaczy odpowiedni tok myslenia w przypadku danego zadania. On zmienia caly poglad na matematyke i uczy prawidlowo myslec! Sa to wiec cenne lekcje, gdyz wynosi sie z nich doswiadczenie na cale zycie.
Dowod? W pierwszej klasie mialam ledwo 2 z matmy. W drugiej klasie zapisalam sie do pana Zalewskiego. Ukonczylam trzecia klase z 80% z matury na swiadectwie... :-) To mowi samo za siebie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Polecam korepetycje u Pana Ryszarda! W kilka miesięcy przygotował mnie do matury, dzięki czemu zdałam ją :) Świetny kontakt z uczniem i jeszcze lepsze tłumaczenie tematu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Polecam korepetycję u Pana Ryszarda, bardzo skuteczny nauczyciel, przygotował mnie do matury z matematyki w zaledwie 4miesiące. Człowiek z ogromną wiedzą! Dziękuję Panie Ryszardzie za poświęcony czas ;)

avatar
Jolkaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Pan Ryszard jest znakomitym i skutecznym nauczycielem. Lekcje z matematyki pomogły mojemu synowi B.zdać maturę :-).
Ma świetny kontakt z uczniem, ale od początku uczciwie stawia sprawę- aby korepetycje przyniosły efekt niezbędne jest dobre zrozumienie nauczyciela z uczniem.
Szczerze polecam Pana Zalewskiego za jego profesjonalizm i wyjątkowo dobry sposób przekazywania trudnej wiedzy!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2015

Odkąd chodzę na korepetycje do Pana Ryszarda wiem co to znaczy dostać 5 ze sprawdzianu z matematyki! Pan Ryszard to lśniący diament wśród korepetytorów .
Marcin

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2015

Pan Ryszard to świetny nauczyciel, bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy. Każdemu polecam.
Hubert

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Świetny nauczyciel, miły, przyjacielski i z dobrym podejściem do ucznia. Każdy temat będzie zrozumiały po lekcjach u Pana Ryszarda :)

avatar
Karolina B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Pan Ryszard to najlepszy nauczyciel matematyki, jakiego spotkałam w całym swoim życiu. Z osoby, która miała wielkie problemy z tym przedmiotem uczynił mnie pewną na tym gruncie, co zaowocowało pozytywnym wynikiem na egzaminie maturalnym! Wyrozumiały korepetytor, jeśli czegoś nie rozumiałam Pan Ryszard tłumaczył nawet po kilka razy. Indywidualne podejście do każdego, a na lekcjach nie brakowało humoru. Z całego serca polecam każdemu, kto ma problemy z tym przedmiotem.
Karolina

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Polecam korepetycje u Pana Ryszarda , w gimnazjum miałem bardzo duże problemy z Matematyką, Fizyką czy Chemią. W ciągu bardzo krótkiego czasu nadrobiłem cały materiał i uczę się na bieżąco. Nie mam problemów ze zrozumieniem lekcji ponieważ na korepetycjach jest to tak bardzo dobrze wytłumaczone że po prostu nie idzie nie zrozumieć

Korepetytor na Celujący + !!!

Pozdrawiam .

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2014

Pan Ryszard uczył mnie od 2 klasy gimnazjum oraz prawie całe technikum. Pomagał mi nie tylko z matematyką czy fizyką ale również chemią i geografią. Bardzo cierpliwy, miły i wyrozumiały człowiek. Przed maturą postanowiłem wrócić na korepetycje i zrobić generalną powtórkę, efekt przeszedł moje oczekiwania i myślę że to dzięki jego pomocy udało mi się uzyskać dobry wynik i dostać na studia.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Polecam BARDZO pana korepetytora. Wiedza jaką posiada i sposób jej przekazywania jest na bardzo wysokim poziomie. Syn jest bardzo zadowolony i z chęcią uczęszcza na kolejne zajęcia.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Polecam Bardzo pana korepetytora. Wiedza i sposób przekazywania jej jest na bardzo wysokim poziomie. Mój syn jest bardzo zadowolony i z chęcią uczęszcza na zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.