Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Bydgoszcz (Bartodzieje)

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Paweł

O mnie

Witam! Jestem byłym studentem architektury i obecnym studentem wzornictwa. Od zawsze moją pasją jest rysunek i sztuka. Prowadzę zajęcia za zakresu rysunku odręcznego martwej natury/kompozycji/postaci. Przygotowuję przede wszystkim przyszłych studentów do egzaminów wstępnych na kierunki artystyczne ale też współpracuję z osobami zajmującymi się rysunkiem hobbystycznie. Zajęcia prowadzę u siebie. Cierpliwie wytłumaczę aspekty rysunku i wytłumaczę wszystkie niejasności. Zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Wzornictwo / Architektura i urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Super nauczyciel !! Każde zajęcia prowadzone w pełnym spokoju 100% poświęcenia do ucznia kilka zajęć i już zauważalny progres mega. Człowiek Polecam !!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panem Pawłem! Mój syn (uczeń drugiej klasy szkoły podstawowej) po powrocie z zajęć nie może się doczekać kolejnej lekcji. Syn w krótkim czasie zrobił ogromny postęp. Pan Paweł jest kontaktowy, ma podejście do dzieci i cierpliwie tłumaczy.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Zajęcia w bardzo miłej atmosferze. Pan Paweł to sympatyczny, miły i otwarty młody człowiek, który potrafi zainteresować , pozytywnie zmotywować ucznia i wytrwale z nim pracować. Syn nie wyobraża sobie innego nauczyciela, co tylko potwierdza profesjonalne podejście Pana Pawła. Polecamy zajęcia!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2020

W lekcjach z Panem Pawłem bierze udział moja córka, która jest w wieku przedszkolnym i dzięki wspaniałemu podejściu, córka uwielbia spotkania z Panem Pawłem i zrobiła spore postępy. Potrafi dostrzec ciekawe szczegóły w otoczeniu i przełożyć je na swoją pracę, a co najważniejsze wspólne rysowanie sprawia jej ogromną przyjemność! Mam nadzieję, że współpraca z Panem Pawłem będzie przyszłościowa i może w późniejszym wieku córka pójdzie w te same ślady... Gorąco polecam, lepszego nauczyciela byśmy nie znalazły.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Pan Paweł ma świetne podejście! Szybko i zrozumiale wytłumaczył mi materiał. Ma swój opracowany program który jest bardzo skuteczny. Cały czas skupia swoją uwagę by uczeń faktycznie wyszedł z nową wiedzą i umiejętnościami z zajęć.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Wkraczając w wiek emerytalny stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy. Przeszłam chemio i radioterapię. Udało się, dostałam drugą szansę na życie. Spełniam teraz swoje plany życiowe dzięki panu Pawłowi. Po kilku miesiącach nauki, mogę się już pochwalić swoimi pracami,które dumnie wiszą na ścianie. To efekt wspaniałej pracy pod kierunkiem profesjonalisty Pana Pawła. Nie mogę doczekać się kolejnej lekcji. Szczerze polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Zajęcia w miłej, luźnej atmosferze, nauka od podstaw, jeśli jest to konieczne, otwartość na potrzeby ucznia i dawanie motywacji. Zajęcia bardzo mi pomogły, polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Szczerze polecam współpracę! Materiał dostosowany do umiejętności ucznia, indywidualne podejście, ogrom cierpliwości i pomysłów na przedstawienie niejasnych zagadnień. Jeżeli jesteś systematyczny i pracowity to wyniesiesz bardzo dużo z tych lekcji co przełoży się na twoje umiejętności i dalsze osiągnięcia.
Jestem bardzo zadowolona z efektu pracy z nauczycielem - zdany egzamin praktyczny na studia. Polecam każdemu kto chce się dobrze przygotować na egzaminy na studia ale również wszystkim osobom, które chcą polepszać umiejętności bądź nauczyć się rysować od podstaw!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu oraz przekazanie wiedzy z zakresu rysunku, nauczyciel wymagający, co przekłada się na dalsze wyniki, cierpliwy, wytłumaczy i pokaże jasno wszystko co nam nie wychodzi. Lekacje bardzo ciekawe. Jestem zadowolona z zajęć, cel został osiągnięty - maksymalna suma punktów z egzaminu na studia z rysunku. Polecam każdemu kto przygotowuje się do egzaminów na studia bądź chce postawić na samorozwój :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.