Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Salut :) Jestem lektorem i tłumaczem języka francuskiego. Ukończyłam Uniwersytet Paryż Sorbonne III [Nauczanie Języka Francuskiego Jako Języka Obcego] oraz Lingwistykę stosowaną [nauczanie / tłumaczenia] na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikaty językowe i ponad 10letnie doświadczenie (nauczanie w firmach, wyjazdy, staże, szkolenia pedagogiczne, egzaminy międzynarodowe, matura międzynarodowa). Gwarantuję postęp w nauce, podejście dostosowane do indywidualnych potrzeb i sympatyczną atmosferę :) Zapraszam po więcej informacji. A plus !
[Także tłumaczenia oraz zajęcia online]

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa08:00 - 12:00
Czwartek08:00 - 12:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

eM Lingua
Pl.Piłsudskiego,
44-100 Gliwice
NIP: 631-24-77-784

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2010
Paris Sorbonne Nouvelle III
Magister
FLE /Lettres
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.