Business English Conversations For IT - Skype - Łukasz Fabian

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Kraków
Gdańsk
Łódź
Poznań
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

@Pracujesz w IT i potrzebujesz angielskiego do rozmowy z klientami i zespołem? Rozwinę Twoje umiejętności komunikacyjne. 100% konwersacji. WYSTAWIAM FAKTURY.

Kilka słów o mnie i dlaczego oferuję najlepszą cenę/jakość na rynku?

Mam na imię Łukasz i pomogę Ci szybko i skutecznie rozmawiać swobodnie po angielsku z klientami, członkami zespołu IT oraz w różnych sytuacjach biznesowych i związanych z życiem codziennym.

Jestem autorem plafformy językowej dla specjailistów z branży IT , współtworzę studia podyplomowe "English for IT Professionals and IT Managers" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu , napisałem też   e-booka "Business English Calls Master" , gdzie zawarłem w pigułce jak komunikować się z klientami by być produktywnym i budować trwałe relacje (jako mój klient e-booka dostaniesz ode mnie gratis). 

Ponieważ stosuję metodę konwersacji połączoną z imersją w domu, moi klienci uczą się języka 3-5x szybciej . Oznacza to że po pół roku nauki będziesz w stanie w bardzo płynny sposób wypowiadać się na większość tematów związanych z Twoją pracą, nawet jeśli wcześniej ciężko było Ci wypowiedzieć kilka zdań po angielsku.

Nauczę Cię jak prezentować rozwiązania podczas sesji skype, rozmowy telefonicznej czy face-to-face. Przełamię Twoją barierę przed mówieniem.

Ponieważ zdaję sobie sprawę, że często to nie skomplikowanie projektu decyduje o jego powodzeniu, a skuteczna komunikacja i zrozumienie pomiędzy zespołem IT a biznesem , nacisk kładę na to abyś potrafił wysławiać się płynnie i precyzyjnie oraz abyś już nigdy nie doświadczył tego uczucia gdy brakuje Ci słowa podczas ważnej rozmowy czy kompletnej pustki w głowie spowodowanej stresem.

Dlaczego tak dobrze znam Twoje problemy?

od 8 lat pomagam programistom, konsultantom IT, software-testerom, project managerom, analitykom IT i freelancerom, skutecznie komunikować się w języku angielskim z klientami i współpracownikami. Stworzyłem portal językowy do nauki angielskiego dla IT, więc znam wyzwania komunikacji w projektach IT od środka.

Nauczę Cię jak:

– swobodnie rozmawiać po angielsku zarówno z ludźmi biznesu jak i z IT
– tłumaczyć język IT na biznesowy podczas rozmów telefonicznych i telekonferencji z Twoimi zleceniodawcami.
– budować relacje i zyskiwać zaufanie klienta podczas nieformalnych konwersacji(small talk)
– przeprowadzać prezentacje biznesowe za pomocą skype i teamviewer-a.
– jak zadawać pytania podczas zbierania wymagań od klienta.
– jak prezentować zmiany w projekcie, tak aby uniknąć nieporozumień
– jak poczuć się pewnie podczas każdej stytuacji gdy wyjeżdżasz w podróż biznesową.
– przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

100% konwersacji w języku angielskim. Uczysz się jak mówić, a nie jak rozwiązywać testy.

*Pracując ze mną otrzymazz możliwość dożywotniego dostępu do mojego kursu online "IT-English Master" po cenie 50%  niższej. 

Stworzona przeze mnie platforma pozwoli Ci szybciej opanować angielski potrzebny w środowisku IT, a także da Ci dostęp do szkoleń  live gdzie pokażę Ci jak poprawić swoje konto na linkedin by znaleźć pracę w najciekawszych, zagranicznych projektach  jak uczyć się angielskiego szybciej i wiele innych.*

Nie będę Cię uczył setek zwrotów których nigdy nie użyjesz ani męczył nauką 16 czasów, gdy do skutecznej komunikacji na samym początku wystarczy Ci tylko kilka.

W zamian za to będziesz uczył się dzięki metodzie "imersji tematycznej" , którą sam opracowałem, a która da Ci efekty od 3 do 5 razy szybciej niż w tradycyjnej szkole językowej. Jest to rozwinięcie metody imersji, która jest osiągnięciem ostatnich lat, a która polega na całkowitym zanurzeniu się w języku.

Formuła 2 in 1 – uczysz się angielskiego i rozwijasz kompetencje miękkie

Jak wiadomo uczymy się języka szybciej gdy tematy są ciekawe.
Zero nauki z podręczników. Tylko tematy które Cię interesują i rozwijają:

– skuteczna komunikacja
– negocjacje
– soft skills
– leadership
– zarządzanie czasem
– motywacja
– nowinki technologiczne
- i wiele, wiele innych…

Zaufali mi specjaliści IT z firm takich jak:

Sii sp. z o.o.
Comarch
Credit Suisse
ING
Orange
IT Kontrakt
HP
Orsted Polska sp. z o.o.
IBM
STX Next sp. z o.o.
Roche Polska sp. z o.o.
Cangaris LTD
SHB Versicherung
Payconiq Holding

Uwaga: Nie obiecuję gruszek na wierzbie, jeżeli chcesz osiągnąć szybkie efekty – nauka angielskiego będzie wymagała Twojego zaangażowania!

Mogę Ci za to zagwarantować, że jeżeli wykażesz wolę do nauki to osiągniesz sukces bez względu na swoje wcześniejsze doświadczenia z językiem angielskim .

Oprócz Polski, uczyłem ludzi z Niemiec, Szwajcarii, Rosji oraz Ukrainy.

Chętnym mogę przekazać numery telefonu do osób prywatnych i firm, by dowiedzieli się jak wyglądają moje zajęcia.

Cena to 200 brutto za 60 min. (ostatnie miejsca) konwersacji na skype lub z dojazdem na terenie Wrocławia (stacjonarne szkolenia firmowe z angielskiego dla IT dostępne również w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Łodzi).

- Gwarancja 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Jeżeli po pierwszych trzech zajęciach stwierdzisz, że to nie to zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Sprawdź opinie o moich zajęciach od osób z branży IT na moim koncie LinkedIn: Łukasz Fabian // Recommendations

Znajdziesz tam również link do mojej strony internetowej, gdzie na blogu dzielę się poradami jak uczyć się angielskiego efektywniej oraz będziesz miał możliwość dołączenia do mojego autorskiego kursu "English For IT [2.0] ", który pozwoli Ci na samodzielną naukę angielskiego dla IT w domu wraz z całym niezbędnym słownictwem.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dzwoń na nr:  727 901 680,  napisz na  skype: lukasz.fabian lub wyślij do mnie wiadomość używając przycisku "wyślij wiadomość" na górze ogłoszenia, pod zdjęciem. Jeżeli akurat nie mogę odebrać/odpisać bo mam zajęcia, oddzwonię do Ciebie w przeciągu 2 godzin.

Tel.: +48 727 901 680
E-mail: lukasfabian@englishpro [kropka] it

Ważne: Bezpłatne odwoływanie zajęć jest możliwe do 24h przed umówionym spotkaniem.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Business English Conversations For IT - Skype - Łukasz Fabian
Łukasz Fabian Communication Consulting, Boiskowa 19/18
52-126 Wrocław
NIP: 9910389643

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Magister
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
10.2015
CAE (Certificate in Advanced English)
03.2019
CPE (Certificate of Proficiency in English)
Doświadczenie
06.2013 - aktualnie
Coach angielskiego biznesu dla IT - 5 lat doświadczenia w pracy z programistami, CTO, project managerami, software testerami i innymi specjalistami z branży IT
02.2017 - aktualnie
Twórca autorskiej platformy językowej angielskiego dla IT, gdzie osoby z branży mogą przyspieszyć naukę angielskiego w domu
06.2018 - aktualnie
Współtwórca studiów podyplomowych "English for IT Professionals and IT Managers" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Studia podyplomowe dla specjalistów z branży IT, którzy potrzebują angielskiego w pracy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 81
avatar
Danis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2024

Polecam Łukasza jako nauczyciela, z którym można dyskutować na szeroki zakres tematów i doskonalić swoje umiejętności językowe w różnych kontekstach. Przekazuje on najnowsze materiały dla ludzi pracujących w IT. Ponadto, bierzesz udział w dyskusjach na inne kwestie, co zapewnia wszechstronny rozwój Twoich umiejętności werbalnych.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2024

Z Łukaszem współpracuję już od kilku miesięcy. Ma świetne podejście, szeroką wiedzę z zakresu IT i dostarcza ciekawe materiały. Lekcje prowadzone są w świetnej atmosferze - gorąco polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2024

To, co wyróżnia Łukasza to profesjonalizm, kompetencja i otwarcie na potrzeby klienta. Nie boi się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań. Oto najprostszy przepis na sukces: podążanie za Jego wskazówkami, jak i własne zaangażowanie, co z pewnością zaowocuje osiągnięciem założonych celów językowych. Oceniam 10/10. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i polecam z czystym sumieniem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2024

Polecam z całego serca Łukasza jako wyjątkowego nauczyciela języka angielskiego. Moje doświadczenia znacznie przekroczyły oczekiwania. Łukasz umiejętnie łączy materiały, które są nie tylko edukacyjne, ale także wysoce związane z branżą IT i światem korporacyjnym. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, Łukasz jest nie tylko nauczycielem, ale i mentorem, który pozytywnie wpłynął na moją karierę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Trafiłem do Pana Łukasza, ponieważ szukałem nauczyciela, który ma doświadczenie konkretnie w Business English.
Z założenia wiedziałem, że nie chcę przerabiać jedynie ogólnych small talków i prozaicznych elementów z życia firmy do których często sprowadzają się lekcje nazywane „business English”. Potrzebowałem wsparcia, aby funkcjonować konkretnie w trudnej branży gdzie używane jest specjalistyczne słownictwo z informatyki, zarządzania, język prawa oraz cybesecurity i gdzie wymagana jest płynność, a nawet pewna przebiegłość.

Po dwóch miesiącach mogę powiedzieć, że zajęcia spełniają moje oczekiwania, ponadto zrozumiałem co jest to profesjonalny coaching językowy i że jest to najbardziej zasadna forma nauki. Pan Łukasz ma bardzo konkretną wiedzę na temat realiów funkcjonowania firm i korporacji, znajomość technologii IT, rekrutacji, psychologii zarządzania a nawet mentoringu. Ta wiedza powoduje, że zajęcia skoncentrowane są na realnych i aktualnych zagadnieniach branżowych. Analizujemy rzeczywiste problemy i publikacje okołobranżowe, a w związku z tym mimochodem wchodzimy w odpowiedni mental i słownictwo przez co zajęcia są bardzo efektywne i praktyczne. Zauważyłem, że poprzez sprytne skoncentrowanie mojej uwagi na rzeczywistych wyzwaniach z dziedziny zarządzania, technologii i biznesu automatycznie realizuje się proces nauki rozwiązywania problemów po angielsku i pozyskuję umiejętność rozmowy o aktualnych, autentycznych problemach. To jest bardzo pożądana wartość, niezbędna aby funkcjonować i odnaleźć się mentalnie w międzynarodowym korpo. Co dla mnie ważne, po tych lekcjach można nie tylko nadążać za rozmówcami, ale także swobodnie prezentować swoją unikatową wiedzę, która świadczy o tym, że jest się specjalistą w swojej dziedzinie. Finalnie nie chodzi przecież o to, aby po prostu mówić po angielsku, ale żeby zawalczyć na rynku pracy i stanowić wartość konkurencyjną i te zajęcia w tym pomagają.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

Gorąco polecam zajęcia z języka angielskiego z Łukaszem. Ponieważ na lekcjach poruszamy ciekawe tematy informatyczne, pozwalają mi one nie tylko rozwijać znajomość języka angielskiego, ale także odkrywać nowe informacje ze świata IT. Warto podkreślić, że spotkania zawsze przebiegają w dobrej i przyjaznej atmosferze.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Współpracuję z Łukaszem już ponad trzy lata i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę doświadczony profesjonalista. W tym czasie moja znajomość języka angielskiego i pewność siebie w mówieniu gwałtownie wzrosły. Do tego jego zainteresowanie nowymi technologiami sprawia, że każda lekcja jest niezwykle ciekawa.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Pracuję w branży IT i rozmowa w języku angielskim jest codziennością, a mój angielski był na przeciętnym poziomie. Długo szukałem nauczyciela języka angielskiego dzięki któremu wskoczę na wyższy poziom i będę czuł progres. W końcu trafiłem na Łukasza, którego mogę polecić każdemu kto będzie chciał w końcu nauczyć się płynnie mówić i myśleć w języku angielskim!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2023

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Łukasz potrafi szybko wyłapać sfery w których trzeba się poprawić i naprowadza na najlepsze sposoby ich poprawy. Dostarcza też bardzo ciekawe materiały, które pomagają w przyswojeniu słownictwa z zakresu IT w przyjemny sposób. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Łukaszem każdemu kto pragnie podszlifować swój angielski.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2023

Polecam serdecznie. Naprawdę warto

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Łukasz jest świetnym nauczycielem języka angielskiego. Co więcej, portal do nauki języka angielskiego, który stworzył specjalnie dla informatyków, pomaga mi znacznie szybciej rozwijać język biznesowy potrzebny w pracy. Posiada bardzo pomocną wiedzę z zakresu IT, co ułatwia prowadzenie profesjonalnych rozmów. Materiały lekcyjne są pouczające i ciekawe.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2023

Do Łukasz trafiłam z polecenia i był to strzał w 10.
W ciągu nie całych dwóch lat mój poziom języka znacznie się poprawił - finalnie zdałam certyfikat CAE :)
Łukasz jest wymagającym nauczycielem, który uczy praktycznej komunikacji opierając się głównie na tekstach i video z obszaru IT.
Gorąco polecam wszystkim :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2023

Współprace z Łukaszem rozpocząłem kilka miesięcy temu. Bardzo dużo technicznego słownictwa. Poprawiła się płynność w mówieniu, a przede wszystkim odblokowanie językowe.
Świetny nauczyciel, który motywuje do nauki, potrafi zaciekawić i prowadzi rozmowę w sposób, dzięki któremu możesz łatwo czerpać wiedzę.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Jak masz problemy z mówieniem płynnie po angielsku, a obracasz się w środowisku IT to Łukasz jest idealną osobą, żeby pomóc ci wbić się na wyższy level. Stosuj się do jego wskazówek, a szybko zauważysz różnice i angielski przestanie być twoim problemem. Łukasz poza tym, że wie jak poprawić twój angielski, jest zainteresowany otaczającym nas światem i ma duży zasób wiedzy co czyni go ciekawą osobą do dyskusji na wiele różnych tematów. Szczerze polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Od kilku miesięcy bardzo dobrze współpracuje mi się z Łukaszem. Moja płynność mówienia zwiększyła się znacznie, szczerze polecam, szczególnie osobą związanym z IT.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Polecam Łukasza wszystkim, którzy chcą uczyć się angielskiego z zaangażowaniem i efektywnie. Łukasz rozumie branżę IT i chętnie podejmuje tematy z nią związane jak i pochodne. Lekcje oparte są na dostarczonych wcześniej materiałach, adekwatnych do umiejętności ucznia. Łukasz jest punktualny i bardzo zaangażowany w każdą lekcję. Proponowane przez niego metody samodzielnej nauki są skuteczne i jednocześnie nie nużące.
Dzięki takiemu podejściu znacznie poprawiłam swój angielski. Polecam

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2023

Łukasz jest świetnym nauczycielem. Ogromna wiedza z zakresu branży IT (widać, że jest na bieżąco z trendami w tej branży i ma kontakt z branżą) i zaangażowanie to niewątpliwe plusy nauki z Łukaszem. Materiały do lekcji bardzo ciekawe i wymagające, ale dzięki temu widać szybki progres w swobodzie komunikacji. Ja jestem bardzo zadowolony.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Gdy zaczynałem lekcje angielskiego z Łukaszem ledwo co potrafiłem przedstawić siebie, swoje zainteresowania, czy opowiedzieć o życiu prywatnym lub zawodowym.
Łukasz od razu po pierwszych zajęciach zaproponował mi parę wskazówek / ćwiczeń jak poprawić język, co więcej nie było to bardzo czasochłonne, ale efektywne.
Pomógł mi się odważyć próbować mówić i już po niedługim czasie (1-2 miesiące) moja wymowa, płynność i pewność w posługiwaniu się angielskim znacznie wzrosły i coraz łatwiej było mi porozumiewać się w pracy (przede wszystkim na tym mi zależało).
Po kolejnych kliku miesiącach już zacząłem bez żadnych przeszkód brać czynny udział w spotkaniach i dyskusjach w pracy, nie mając większych problemów.
Dzięki Łukaszowi w parę miesięcy mój język był na o wiele lepszym poziomie niż po wielu latach nauki w szkole.
Na ten moment czuję się bardzo swobodnie i bez większych przeszkód się komunikuję w pracy (branża IT) jak i poza pracą.
Zajęcia z Łukaszem zawsze były bardzo ciekawe, czas leciał zaskakująco szybko.
Materiały, które podsyłał były interesujące i zawierały wiele wiedzy na temat psychologii, technologii, czy sytuacji na świecie.
Wielkim atutem Łukasza jest znajomość branży IT, wie on jak wygląda praca w tej branży i jakiego słownictwa taka osoba potrzebuje. Co więcej można też z nim bez przeszkód pogadać na tematy związane z pracą w IT i w przeciwieństwie do większości taka rozmowa o komputerach, programistach i problemach w branży IT go nie nudzi :) A nawet dzięki sporemu doświadczeniu i wiedzy o tej branży sporo wnosi od siebie.

Zdecydowanie polecam Łukasza!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2023

Łukasz jest jednym z niewielu nauczycieli angielskiego naprawdę zaangażowanym w swoją pracę. Cały czas słucha i poprawia każdy błąd, dzięki czemu nie jest on utrwalany. Jest osobą punktualną i rzetelną. Tematyka lekcji jest ciekawa. Każdemu polecam takiego nauczyciela!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2023

Języka angielskiego używam od ponad dziesięciu lat. Mimo to Łukasz jest pierwszą osobą, która poprawiła moją wymowę i gramatykę w mowie i piśmie do poziomu, w którym dostrzegam zarówno swoje, jak i cudze błędy.

Zwiększyłem swoją wytrwałość w nauce angielskiego poprzez prywatne lekcje, które były oparte na rzeczywistych sytuacjach. Korzystałem również z platformy do nauki EnglishPro.it z gotowymi zwrotami przydatnymi w profesjonalnych sytuacjach biznesowych.

Droga do C2 jest jeszcze długa, ale praca z Łukaszem to przyjemność.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2022

Na Łukasza trafiłem z polecenia i od samego początku bardzo dobrze się nam współpracowało. Przez dłuższy czas nie miałem okazji korzystać z angielskiego i zauważyłem, że zacząłem mówić wolno i długimi przerwami. Łukasz nauczył mnie jak sobie z tym radzić oraz poprawił wiele błędów w wymowie, które pojawiły się przez lata. To wszystko w akompaniamencie wciągających rozmów na przeróżne tematy, często tracąc poczucie czasu :)
Mogę śmiało polecić. Dla Łukasza powinna być dostępna ocena celujący :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Pracując na stanowisku koordynatora IT potrzebowałem poprawić wymowę. Dzięki Łukaszowi mówię dużo płynniej i bez błędów. Z każdą lekcją widzę duży progres.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2022

Jestem programistą i chciałem podszlifować swój język angielski. Z Łukaszem współpracowałem przez kilka miesięcy. Według mnie zajęcia były profesjonalne, na bardzo wysokim poziomie (zaczynając od doboru ciekawych materiałów, samej rozmowy, feedbacku, porad, sugestii oraz samej atmosfery lekcji). Przez kilka miesięcy poczyniłem spore postępy, nabrałem dużo większej płynności i poprawności wypowiedzi. Serdecznie polecam wszystkim, sam na pewno jeszcze wrócę ;)

avatar
Programista
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Współpracuję z Łukaszem od kilku miesięcy, dzięki niemu udało mi się pozbyć bariery językowej i bardzo wzbogacić słownictwo potrzebne w branży IT. Luźna atmosfera i sposób prowadzenia zajęć sprawiają, że z przyjemnością czeka się na kolejne spotkanie i nowe materiały do nauki. Lekcje prowadzone są na bardzo ciekawe tematy, pozwalające również rozwijać umiejętności miękkie. Nasza współpraca zaowocowała znalezieniem pracy w pełni anglojęzycznym środowisku. Teraz nie muszę się stresować przed kolejnym spotkaniem z klientem :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Z Łukaszem współpracuje od kilku lat, od tego czasu znacząco poprawiłem umiejętność poprawnego wyrażania się (robię mniej błędów gramatycznych podczas rozmowy), na czym mi głównie zależało. Ponadto cenię w Łukaszu umiejętność dostosowania nauczanie do ucznia (m.in. podsyła materiały bardziej dopasowane do mnie i o których chcę podyskutować, mówi gdy mówię coś źle w momencie kiedy to powiedziałem (ma początku dostawałem feedback na samym końcu)). Na duży plus zasługuje także znajomość branży IT - znajomość słownictwa, stanowisk i realiów nie tylko ułatwiają współpracę, a także pozwalają pokazać nasze braki.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Z Łukaszem współpracowałem kilka miesięcy, tematy zajęć były bardzo ciekawe, atmosfera była swobodna. Szczerze polecam, szczególnie związanym z IT.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Podczas kilku miesięcy nauki z Łukaszem w znacznym stopniu poprawiłem moje umiejętności mówienia po Angielsku, obecnie nie mam żadnego problemu, żeby płynnie rozmawiać i uczestniczyć w spotkaniach w języku angielskim.
Dodatkowo dzięki pomocy Łukasza udało mi się przygotować CV w języku angielskim, poprawić profil na LinkedIn i dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Materiały do nauki były bardzo interesujące i rozwojowe. Szczerze polecam, Łukasz jest najlepszym nauczycielem, z jakim pracowałem.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Z pomocą Łukasza zwalczyłem barierę przed mówieniem po angielsku, czego nie udało się dokonać żadnemu nauczycielowi wcześniej. Wybierając zajęcia z Łukaszem możecie się spodziewać profesjonalnego podejścia, z masą przydatnych rad i merytorycznych uwag indywidualnie dostosowanych do ucznia.
Na żadnych zajęciach do tej pory nie spotkałem się z tak dobrą atmosferą i pozytywnym nastawieniem, zachęcającym do dalszej pracy. Nie czuć presji ani oceniania, wszystko nastawione jest na podniesienie umiejętności na których zależy uczniowi.

Do tej pory do nauki angielskiego miałem słomiany zapał. Pół roku zajęć z Łukaszem dało mi znacznie więcej niż kilka lat samodzielnych starań, a dodatkowo pozytywnie zmieniło moje nastawienie do samej nauki języka.
Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić te zajęcia ;)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2022

Współpracowałem z Łukaszem przez dłuższy czas i mogę go w pełni polecić. Łukasz jest:
- punktualny, nigdy się nie spóźniał
- elastyczny pod względem dostępnych godzin
- miły i naturalny, można z nim porozmawiać na każdy możliwy temat
Dzięki Łukaszowi pokonałem barierę przed mówieniem w obcym języku. Zanim zacząłem z nim pracować, byłem zestresowany, kiedy musiałem z kimś porozmawiać po angielsku. Pomógł mi znaleźć sposób na naukę angielskiego w najbardziej produktywny sposób. Dodatkowo korzystam z jego platformy do nauki języka angielskiego, na której można znaleźć ogromną listę zdań i wyrażeń, których można używać w życiu codziennym lub w pracy. W rezultacie zyskałem pewność siebie, by udać się na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim na stanowisko Backend Developer-a. Teraz pracuję w międzynarodowej firmie, co bez Łukasza nie byłoby możliwe.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Łukasz jako nauczyciel potrafi zbudować niezwykle wspierającą atmosferę, w sposób naturalny dzieli się swoją wiedzą językową i branżową dostosowując lekcje do indywidualnych potrzeb. Jego pomoc w przygotowaniu mnie do rozmowy o pracę po angielsku była nieoceniona!!! Praktyczne uwagi, przydatne zwroty językowe osadzone w codziennych tematach IT, sprawiły, że poczułam się dobrze przygotowana i ukierunkowana na czekające mnie wyzwania. Z lekcji na lekcję widzę jak rośnie moja swoboda komunikacyjna i językowa pewność siebie. Polecam lekcje z Łukaszem jako świetną inwestycję w siebie, ale co niemniej ważne jako sposób na przemiłą i inteligentną rozmowę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

Łukasz praktycznie od początku nauczył mnie mówić po angielsku. Pomógł pozbyć się bariery językowej. Posiada bardzo dużą wiedzę dotyczącą branży IT, biznesu oraz potrafi np. świetnie przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Spotkania zawsze przebiegają w miłej atmosferze, a rozmowy mają na celu nie tylko naukę języka, ale również rozwój osobisty. Wiele ciekawych rzeczy dowiedziałem się podczas naszych spotykań, a mój poziom wiedzy i angielskiego rośnie z lekcji na lekcję. Łukasz dzieli się swoimi doświadczeniami oraz bardzo przydatnymi materiałami.

Wszystkim gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Z Łukaszem współpracowałam przez kilka miesięcy. Śmiało mogę stwierdzić, że zajęcia były bardzo ciekawe, dobrane indywidualnie do potrzeb. Miła atmosfera. Serdecznie polecam.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Z Łukaszem zaczynałem wspolprace jak bylem totalnie zielony w angielskim, cechuje go dobra komunikatywnosc oraz indywidualne podejscie, nie wchodzi w zdanie, daje dokańczać myśli i nie wywiera presji. Jest zdecydowanie nauczycielem, którego z ręką na sercu mogę polecić.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Łukasz to zdecydowanie specjalista w swoim fachu. Jeśli ktoś już mówi po ang ale chciałby przejść na wyższy level to zdecydowanie polecam wybrac go na swojego nauczyciela! Przy okazji bardzo ciekawe rozmowy i materiały, przemiła atmosfera na zajęciach !!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Współpracuję z Łukaszem już od ponad roku i szczerze polecam! Fantastyczny poziom nauczania, a same lekcje niezwykle interesujące

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Polecam szczególnie dla osób z branży IT, choć nie tylko.

To nie są nudne lekcje klepania regułek angielskiego znane ze szkoły. Łukasz każdą lekcją zaskakuje tematycznie, jednocześnie motywując nas do dalszej nauki, ale i pracy nad sobą.

IT, biznes, rozwój osobisty, rozmowy kwalifikacyjne, nowe technologie... to tylko niektóre z tematów cotygodniowych lekcji i materiałów otrzymywanych od Łukasza.

Po 6 miesiącach widzę u siebie duże zmiany w zasobie słów, gramatyce, ale i łatwości, z jaką komunikuje się z kontrahentami.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Wysoki poziom nauczania, bardzo przyjemna atmosfera. Nauczyciel godny polecenia.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Jestem pozytywnie zaskoczony sposobem prowadzenia lekcji przez Łukasza oraz jego podejściem do mnie jako ucznia. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć gramatyczne zawiłości (i tak np. po 20 latach zrozumiałem Present Perfect - I know) i każdorazowo daje przestrzeń na obopólną informację zwrotną.

Szacun za cotygodniowe materiały ..... i więcej nic nie napiszę, aby nie spoilerować :)

Jeśli szukasz nauczyciela z krwi i kości to jesteś w dobrym miejscu :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Współpracowałem z Łukaszem ponad 8 miesięcy, jak najbardziej mogę polecić. Najlepiej wypróbować lekcję próbną i sprawdzić czy styl prowadzonych zajęć jest dla nas. Mi wszystko pasowało

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Współpracuję z Łukaszem od dłuższego czasu. Przychodząc na pierwsze zajęcia ledwo składałem zdania w całość. Obecnie potrafię komunikować się znacznie płynniej co umożliwiło mi nawet pracę z ludźmi z zagranicy,
Łukasza zajęcia pozwalają budować słownictwo, otworzyć ucznia na mówienie oraz zwrócić uwagę na gramatykę.
Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Współpracuje z Łukaszem już od ponad pół roku i jak się okazuje, jest to moja najlepsza decyzja. Po długiej przerwie od języka angielskiego zderzyłem się z nowymi obowiązkami zawodowymi wymagającymi znajomości języka. Szukałem kogoś kto nie tylko pomoże mi nadrobić zaległości ale także zmotywuje do systematycznej pracy. Metoda nauki Łukasza jest mega praktyczna i naprawdę przynosi rezultat! Nie jest to klepanie regułek i uzupełnianie pustych pół. Łukasz to super korepetytor który ma dużo cierpliwości, robi to z pasja i zaangażowaniem a materiały które przesyła są mega ciekawe tematycznie. Przed nami jeszcze trochę pracy, jednak wiem, ze tym razem jestem w dobrych rękach.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia prowadzone przez Łukasza. Zawsze przed lekcją otrzymywałem materiały na bazie których mieliśmy temat do konwersacji. Łukasz prowadził lekcje w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Notował dla mnie trudniejsze zwroty do późniejszego powtórzenia. Pomógł mi przygotować bardzo dobre CV i przygotował mnie do rozmów kwalifikacyjnych. Jestem bardzo zadowolony, że miałem z nim lekcje.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Z Łukaszem współpracowałem przez ponad półtora roku, udało mi się w tym czasie bardzo poprawić swoją pewność siebie przy komunikacji w języku angielskim, poćwiczyć gramatykę i nauczyć się wielu nowych słówek. Również każde zajęcia były interesujące, zawsze związane z tematami wpadającymi w moje zainteresowania i na czasie. Natomiast Łukasz był świetnym partnerem do dyskusji, który przy okazji pomagał pracować nad wszelkimi niedociągnięciami językowymi.
Zdecydowanie polecam, sam na pewno wrócę, jak tylko będę miał możliwość.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Jeżeli szukasz skutecznego i kompetentnego nauczyciela, a dodatkowo interesują cię tematy z obszaru biznesu, IT i rozwoju to Łukasz będzie idealnym wyborem. Atmosfera podczas zajęć jest super, duży nacisk na konwersacje i wiele praktycznych wskazówek, jak osiągnąć swobodę w mówieniu.

avatar
Nika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Bardzo przyjemne lekcje w swobodnej atmosferze. Niczym nie przypominają typowych lekcji w szkole, na których uczeń jedyne na co czekał to dzwonek na przerwę :) Lekcje opierają się na rozmowie po angielsku na realne życiowe tematy związane z wydarzeniami na świecie i pracą zawodową. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala przyswajać język obcy w naprawdę efektywny sposób

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Łukasz pomógł mi w przygotowaniu się na rozmowy o pracę - dał mi mnóstwo wskazówek i linki do różnych materiałów, dzięki którym żadne pytanie mnie nie zaskoczy. Jest świetnym korepetytorem - polecam każdemu, kto w krótkim czasie chce pozbyć się bariery w mówieniu po angielsku.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2020

Serdecznie polecam tego korepetytora. Podobało mi się, że skupialiśmy się na mówieniu, wykorzystując słownictwo używane na co dzień w IT. Konwersacje pomogły mi przezwyciężyć barierę przed mówieniem i zmienić pracę na lepiej płatną i perspektywiczną, pracując zdalnie w ciekawym startupie.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Prowadzę małą firmę zajmującą się usługami IT. Dzięki zajęciom poprawiłem swoją płynność do poziomu, w którym praca z osobami z innych części globu
jest wreszcie czymś naturalnym i nie mam problemu by negocjowac z klietnem warunki kontraktu. Teraz podczas calla mogę skupić się na merytoryce, a nie na tym jak coś powiedzieć po angielsku. Gorąco polecam Łukasza.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Z zajęć u Łukasza wyniosłam to na czym mi najbardziej zależało, czyli płynność podczas spotkań z zarządem firmy w USA, pokonanie strachu przed telekonferencjami i wyjazdami służbowymi. Podobał mi się duży nacisk na komunikację i słownictwo biznesowe potrzebne podczas prezentowania postępów w projekcie, a jednocześnie czasem ćwiczyliśmy small talk żeby poczuć się swobodnie na integracyjnym piwie w międzynarodowym towarzystwie.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Łukasz pomógł mi poczuć się pewnie w mówionym angielskim w rozmowach z Brytyjczykami, co pomogło w rozwoju mojej działalności full stack developera. Zajęcia bardzo pozytywne i interesujące materiały.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Przygodę z angielskim zacząłem dosyć dawno, bo jeszcze w podstawówce, ale jak przyszło co do czego (nowy projekt, klient z Holandii), okazało się że mam duży problem z płynnym przedstawieniem prostych rzeczy. Zaczęliśmy konwersacje z Łukaszem i już po kilku zajęciach spowodował że teraz bez stresu mogę wypowiadać się na daily.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Przez 5 miesięcy miałam zajęcia z Łukaszem. Dzięki jego pomocy odnajduję się w sytuacjach kiedy muszę coś przedstawić na video konferencji komuś z USA, co wcześniej kosztowało mnie sporo stresu i zapominania prostych słówek. Łukasz poprawił też moje błędy z wymową, których nie byłam zupełnie świadoma, a które powodowały nieporozumienia. Może metody ma inne niż w szkołach do których chodziłam, ale działają.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Polecam! Niedawno znalazłem pierwszą pracę jako deweloper, razem z Łukaszem szybko podszlifowaliśmy mój język do poziomu w którym się nie stresuję podczas rozmowy i łatwiej jest mi się komunikować z Anglikami.

avatar
Łukasz Wachnowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Indywidualne podejście i nastawienie na konwersacje - znalazłem to czego szukałem.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Szybkie postepy w mowieniu. znajomosc specyfiki IT i interesujace tematy konwersacji dzieki czemu kazde zajecia sa ciekawe. Rekomenduje korepetycje u Lukasza kazdemu programiscie, ktory mysli o pracy zdalnej dla zagranicy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Korepetycje prowadzone w sposób profesjonalny i jednocześnie w luźnej atmosferze. Łukasz stawia na otwartą komunikacje - rozmawiamy o tematach bardzo ciekawych dotyczących świata/biznesu/IT. Przy spotkaniach raz w tygodniu po 4 miesiącach, widzę u siebie bardzo dużą poprawę w mówieniu (z łamanego na komunikatywny). Z czystym sumieniem polecam ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Na takie korki to mogę chodzić - interesujace dyskusje i co najważniejsze widać że zna się na branży, co przelozylo sie na efekt w postacu plynnej pracy z innymi jako QA leader w brytyjskiej firmie.

avatar
Dan Sierakowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Jak wiele mozna zrobic 4 miesiace od poziomu „Kali jesc, Kali forwardowac” Daję pełną dychę!

avatar
Mateusz Marciniak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Ze względu na mój słaby angielski miałem spory problem z przedstawianiem klientowi ze Szwajcarii wprowadzanych zmian w systemie i budowaniem relacji. Po lekcjach z Łukaszem czuję się pewnie w kontaktach z zagranicą.

avatar
Małgorzata S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Duże doświadczenie, wiedza z zakresu IT i bardzo ciekawe konwersacje gdzie, aż chce się mówić więcej i więcej. 2 miesiące temu bałam się odezwać na video-konferencji, dziś sama wychodzę z inicjatywą stawiam dużego plusa!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Bardzo polecam Pana Łukasza, pomógł mi powrócić do płynnego rozmawiania po angielsku po dosyć długiej przerwie. Lekcje z Panem Lukaszem daja mi duzo pewnosci siebie. Mysle, ze spokojnie sobie poradze na rozmowie kwalifikacyjnej po tych lekcjach. Bardzo zachęcam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Na zajeciach otrzymalem wiecej niz oczekiwalem. Pelna rekomendacja.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Szukałem osoby, która przeprowadzi zemną próbną rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko UX... Łukasz był osoba, która wykonała swoje zadanie lepiej niż rekruterzy w firmie do której aplikowałem. Pomógł mi przygotować się do rozmowy, dał zalecania na przyszłość i zbudował pewność siebie.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Profesjonalnie, ciekawie i skutecznie. Polecam naukę z Łukaszem każdemu. Sposób prowadzenia zajęć zachęca do mówienia jak i do nauki angielskiego w ogóle :) Duży plus za indywidualne podejście do klienta. Poza tym fajna osobość, świetny człowiek. Dla mnie pełna satysfakcja - szczerze polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego z Łukaszem. Jego sposób prowadzenia zajęć jest ciekawy i przede wszystkim efektywny. Zajęcia są prowadzone dynamicznie co daje poczucie maksymalnego wykorzystywania lekcji. Rozmowy z Łukaszem to nie tylko nauka języka - to również rozwój osobisty. Pozdrawiam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2017

Łukasz to najlepszy korepetytor jakiego mialem No i faktycznie rozumie specyfike IT pomogl mi sie otworzyc na callach i juz sie nie stresuje ze palne cos glupiego albo sie zatne na jakims pytaniu:)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Jako programista zawsze miałem problemy z komunikacja dzisiaj porozumiewam się z ludzimi z anglii bez problemu. Polecam tego coacha kazdemu

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Dawno nie spotkalem kogos kto wklada w to co robi tyle pasji. Szczerze polecam!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Pracuję w IT, niedawno zmieniałem pracę z programisty na pozcyję konsultanta i musiałem nagle w ciągu kilku miesięcy posługiwać
się angielskim by rozmawiać z klientami. Łukasz nie tylko pomógł mi przełamać barfierę przed mówieniem, ale dał również
praktyczne porady jak rozmawiać z anglojęzycznym klientem by uniknąć nieporozumień, któree w mojej branży sporo kosztują.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Korepetytor na 10-kę! Indywidualne podejście do ucznia, zaangażowanie w prowadzone zajęcia, świetny charakter, który sprzyja atmosferze podczas lekcji - to tylko niektóre zalety tego korepetytora. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Jestem pozytywnie zaskoczony tym jak mogą wyglądać lekcje angielskiego. Wreszcie zacząłem mówić! Mówić o tym co mnie interesuje i co jest mi do pracy potrzebne. Polecam !!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2016

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, dostosowanie tematów do ucznia, ogromne zaangażowanie.

avatar
Martyna Nowakowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Gorąco polecam tego korepetytora!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2016

Pan Łukasz to sympatyczny i profesjonalny nauczyciel. Jego wiedza ekspercka i biznesowa daje ogromne zaufanie. Efekty? Juz po 2 tygodniach zauważyłem ze regularne calle skype pozwalaja mi byc w kontakcie z językiem biznesowym z profesjonalistą i się rozwijać dla moich zagranicznych klientów.

avatar
Rossita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

korepetcyje rewelacja - 10/10

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2015

Polecam lekcje u tego korepetytora. Bogate słownictwo sprawia, że rozmawia się tak, jak z native speakerem. Bardzo dobra relacja ceny do jakości.

avatar
Ania Michalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

super korepetycje, polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2015

Bardzo profesjonalne korepetycje. Jedyne na co moglem narzekac, to ze podczas konwersacji nie wolno mi sie bylo odzywac po polsku, jak nie znalem slowka musialem tlumaczyc o co mi chodzi po angielsku, z czego wychodzily czasem zabawne sytuacje. Ale z perspektywy czasu widze ze to byla dobra metoda.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Świetny korepetytor, duża wiedza i komunikatywność. Polecam

avatar
oszukajprzeznaczenie.pl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Jeszcze 7 miesiecy temu nie przypuszczalbym, ze napisze ta wiadomość. Bylem przecietnym 20- latkiem z malego miasta na wschodzi Polski. Zawsze marzylem zeby zostac Kapitanem i podrozowac przez caly swiat.
To co wtedy wydawało mi sie niemozliwe dzisiaj...
W te wakacje przypadkowo trafilem na Lukasza. Zaczelo sie niewinnie, krotka rozmowa, wymiana spojrzen. Po chwili wiedzialem, ze to on - najlepszy korepetytor angielskiego w calej Drodze Mlecznej. Z angielskim mialem tyle wspolnego co z prawdomownoscia. Gdy nie potrafilem sie przedstawic - Lukasz robil to za mnie. Gdy nie umialem czytac - on tlumaczyl mi cale zdania. Gdy nie potrafilem pisac... Byl po prostu zawsze przy mnie. Nauczyl mnie od podstaw angielskiego języka. To dzięki niemu zrozumialem, ze dream to nie sen - to marzenia ktore sie spelniaja. Wystarczylo rowno 99 lekcji, tak jak obiecal mi Lukasz, zeby odmienić cale moje zycie.
To co wtedy wydawało mi sie niemozliwe dzisiaj... Dalej jest dla mnie niemozliwe.
Nie zostalem kapitanem i wciaz nie podróżuje, ale przynajmniej nie musze sie wstydzić, ze jestem z malego miasta, bo umiem wreszcie jezyk ANGIELSKI!!!

Ciągle wspominam sposob w jaki mnie uczyles. Twoj najwierniejszy i najlepszy uczen - L.J

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Bardzo dobry korepetytor! Jestem bardzo zadowolona z konweracji w jezyku angielskim, dzieki temu pokonalam bariere przed mowieniem i nie mam juz problemu z rozmowa z obcokrajowcami. Zajecia bardzo ciekawe - tematy o rozwoju osobistym bardzo mi sie podobaly, az sie chce uczyc jezyka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.