Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Luboń
Warszawa
Konin
Gniezno
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język polski dla obcokrajowców. Польский для русскоговорящих. Polish for foreigners. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU NA CERTYFIKAT!

Zapraszam na profesjonalne indywidualne lekcje języka polskiego na wszystkich poziomach A1-C2, jestem filologiem, Polką i pomogę Ci przełamać barierę językową, a także przygotuję do egzaminów, certyfikatów i in.  

Moje zajęcia: 

  • język polski dla początkujących i zaawansowanych,

*przygotowanie językowe do podjęcia studiów na polskich uczelniach,

  • przygotowanie do egzaminu państwowego na CERTYFIKAT  z języka polskiego B1-C2,

*język polski codzienny,*gramatyka i ortografia,*język polski w biznesie,
*język polski medyczny,
*konwersacje i inne. 

-------------------------

 ** Przygotowanie do egzaminu na certyfikat: Na zajęciach rozwiązujemy wspólnie testy, powtarzamy gramatykę, uzupełniamy słownictwo, wykonujemy wszelkie ćwiczenia, które będą niezbędne. Lekcja jest podzielona na cztery części: mówienie, czytanie, praca z tekstem (również własnym) i gramatykę. Do wszystkich części dysponują bogatą ilością materiałów treningowych. Słuchamy również nagrań. Szczególny akcent kładę na te zagadnienia, które sprawiają Ci trudności, skupiam się na Twoich potrzebach.  Oczywiście, będą prace domowe.
UWAGA! Lekcje przygotowujące do egzaminu trwają 90 minut.

 ------------- 

O mnie: Jestem lektorką, nauczycielką, filologiem z 9-letnim doświadczeniem. Uczę osoby dorosłe, studentów i młodzież szkolną. Współpracuję z uczelniami i szkołami językowymi.  Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

od 40zł/lekcja

- - - - - - - - -
Приглашаю на профессиональные индивидуальные занятия по польскому языку . Обучаю польскому языку на всех уровнях и для всех возрастных групп. Я филолог и учитель и репетитор.

Обучение:
*польский язык с нуля,
*подготовка студентов для поступления в ВУЗы,
*подготовка к СЕРТИФИКАЦИОННЫМ ЭКЗАМЕНАМ по польскому языку как иностранному,
*польский язык повседневного общения
*разговорная практика польского языка,
*грамматика и орфография польского языка,
*польский язык бизнеса,
*собеседования,
*разговоры.

Уже 8 лет я преподаю польский язык ученикам в каждом возрасте и с каждым уровнем языковых навыков. 
Я преподаю польский язык на всех уровнях русскоговорящим, учу как детей, так и взрослых.
Индивидуально для каждого ученика я устанавливаю план обучения, приготавливаю соответствующие материалы. Я всегда стремлюсь развивать все языковые навыки учеников: правильное произношение, умение правильно вести разговор и т.д.
Основной акцент я делаю на умение свободно общаться, потому как сегодня умение гладко вести разговор имеет принципиальное значение.

Я приглашаю на уроки всех тех, кто хочет быстро научиться бегло говорить по-польски.

 

 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Polecam od całego serca!!! Pani Paulina znakomicie wszystko tłumaczy, zawsze jest przygotowana i punktualna. Dostosowuje lekcje według potrzeb. Za pomocą Pani Pauliny zdałam egzamin państwowy z języka polskiego na 93%.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji, ponieważ kładziemy duży nacisk na mówienie, rozumienie tekstów, programów TV/radio/filmów oraz prawidłową wymowę! Pani Paulina gwarantuje wysoki poziom przeprowadzonych lekcji. Polecam!

avatar
Justyna Czubak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Pobieram lekcje rosyjskiego u Pani Pauliny już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat na nią. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, a ich treść jest przemyślana, uporządkowana i jeśli trzeba, dynamicznie modyfikowana. Z lekcji na lekcję czuję, że mówi mi się coraz swobodniej, a zasób słownictwa i wiedza nt. gramatyki się poszerzają. Co ważne, lekcje te nie są dla mnie przykrym obowiązkiem, tylko przyjemnym spotkaniem i konwersacją na rozmaite tematy - oczywiście po rosyjsku. Polecam, Pani Paulina to sprawdzona marka o potwierdzonej renomie :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Dolaczam do grona zadowolonych uczniow i pragne wysoce zarekomendowac Pauline. Lekcje sa ciekawe, przemyslane, ze spora dawka konwersacji i nowego slownictwa. Tematy sa interesujace i praktyczne, a korepetytorka zaangazowana i bardzo pomocna. Polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Lekcje pozwoliły mi uzyskać dwa lata z rzędu wyróżnienie w Olimpiadzie Języka Rosyjskiego. Przy czym, dzięki nim podniosłam wynik w drugim etapie z roku na rok o 10 punktów. A patrząc na poziom to naprawdę dużo. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, nauczycielka jest nie tylko kompetentna, ale i bardzo sympatyczna. Zależy jej na uczniach :) i potrafi zmobilizować do pracy!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Świetne lekcje! Przez półtora roku nauczyłam się więcej niż w szkole językowej. Początkowo bałam się korepetycji przez Skype, ale metoda się sprawdziła. Polecam wszystkim!

avatar
Iza Łuczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Nauka rosyjskiego z panią Pauliną to najlepszy wybór. Faktycznie lektorka jest osobą z pasją i dużą wiedzą. Zwraca uwagę na wiele ważnych aspektów, dysponuje całą masą różnych ćwiczeń, gier i innych motywatorów przez co czas mija szybko a wiedza w głowie zostaje :).
Co najważniejsze, pani Paulina posiada umiejętność i lekkość posługiwania się rosyjskim a wiedzę o kulturze i obyczajach wschodnich sąsiadów z przyjemnością wykorzystuje w praktyce! Za co z całego serca dziękuje pani Paulinie :)

avatar
Jakub B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Serdecznie polecam!! Przychylne i fachowe podejscie. Profesjonalna lektorka, lekcje na bardzo wysokim poziomie. Współpraca owocna, dogaduję się po rosyjsku bez problemów.

avatar
PAWEŁ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Rosyjski faktycznie jest prosty! Paulina jest najlepszą lektorką, u której mogłem się uczyć. Jest bardzo wesołą, przesympatyczną acz wymagającą osobą. Paulina pomogła mi usystematyzować dotychczasową wiedzę i praktycznie ją wykorzystać.
SZCZERZE POLECAM!! :) :)

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2015

Uczyłam się rosyjskiego u Pauliny, zaczynałam nigdy wcześniej nie mając styczności z językiem rosyjskim. Niedawno zdałam egzamin Język rosyjski w życiu codziennym na poziomie B2. Jestem bardzo zadowolona, że rozpoczęłam naukę właśnie u niej. Lekcje są bardzo pożyteczne i zawsze panuje luźna, wesoła atmosfera:) Ona jest perfekcjonistką w tym co robi!

avatar
Olga S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych lekcji. Egzamin zdałam na 5!! Cieszę się, że trafiłam na lekcje do Pauliny. Jest cierpliwa, wesoła ale i wymagająca. Dziękuję za 5!!!:)

avatar
Joanna Więdłocha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Pani Paulina prowadziła kurs języka rosyjskiego dla kadry zarządzającej dała się poznać jako osoba doskonale przygotowana merytorycznie. Zawsze punktualna, sumienna i rzetelna. Przygotowana w szereg morderczych ćwiczeń nie pozwalała na nudę. Kurs oceniam na bardzo praktyczny! Polecam

avatar
MICHAŁ H.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Zajęcia bardzo profesjonalne. Uczyłem się jęzsyka biznesowego i prawniczego. Dużo ciekawych i praktycznych ćwiczeń, konwersacji. Duże zaangażowanie lektora. Polecam

avatar
Joanna Więckiewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Paulina uczyła mnie języka od zera, obecnie kontynuuję u niej zajęcia - konwersacje. Jest profesjonalna w tym co robi. Na lekcji panuje miła atmosfera. Każdemu rekomenduję lekcje z Pauliną.

avatar
Dorota P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2014

Po nieudanych próbach pobierania lekcji u innych korepetytorów trafiłam do Pani Pauliny. Stosuje ona różne techniki, aby zachęcić do nauki rosyjskiego i poznawania kultury Rosji. Wcześniej nie spotkałam korepetytora z tak profesjonalnym podejściem i pasją. Pani Paulina zawsze jest przygotowana w szereg morderczych ćwiczeń, jest uważna i nieustępliwa. Podoba mi się że prowadzi swój "dziennik" gdzie notuje wszystkie niedomagania, ćwiczy je a potem sprawdza wiedzę. Na każdej lekcji są konwersacje, które bardzo pomagają, o czym przekonałam się wielokrotnie. Nic nie umknie jej uwadze. Będąc wymagającą wobec siebie i ucznia mobilizuje mnie do nauki, której efekty widzę w pracy zawodowej. Pani Paulina jest niesamowicie pozytywną i życzliwą osobą.
Z całą odpowiedzialnością polecam!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Paulina jest profesjonalistką. Moje lekcje były nietypowe. Paulina występowała w charakterze tłumacza mojego rosyjskojezycznego współpracownika i wykazała się doskonałą znajomością języka i terminologii z zakresu architektury i historii Polski. Polecam!

avatar
Ola Wilczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2014

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych lekcji. Paulina wykazała się pełnym profesjonalizmem, dużą wiedzą i zaangażowaniem. Jest ona osobą bezinteresowną i bardzo pomocną. Uczy rosyjskiego w sposób bardzo zrozumiały i jasny. Jest wymagająca i zaangażowana w swoją pracę. Moim zdaniem - jedna z lepszych lektorem z jakimi się uczyłam. Polecam, tym którzy poważnie myślą o nauce rosyjskego.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Uczęszczałem na lekcje do Pauliny chcąc przygotować do egzaminu resortowego w MSZ. Osobiście jestem bardzo zadowolony z jakości przeprowadzonych zajęć i podejścia Pauliny. Jest ona w pełni profesjonalna, zawsze przygotowana, punktualna a na zajęciach są różne zagadnienia językowe i kulturalne. Egzamin zdany. Jak rosyjski to tylko z Pauliną.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Paulina jest świetnym nauczycielem języka. Prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy i usystematyzowany. Tu nie ma miejsca na nudę. Gorąco i szczerze polecam Paulinę.
Pod jej okiem nauka języka to prawdziwa przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.