⭐ dr Katarzyna Fidelus "RUnit" ⭐ rosyjski przez Skype ⭐

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Rzeszów
Białystok
Kielce
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego, tłumaczem oraz lektorem. Prowadzę własną szkołę językową - Centrum Języka Rosyjskiego "RUnit" - wystawiam faktury.

Nauczanie jest moją pasją i podstawowym zajęciem, dlatego możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony. Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali wymarzone wyniki.

W OFERCIE:

 • indywidualne lekcje on-line;
 • lekcje dla dorosłych, młodzieży, dzieci;
 • wszystkie poziomy zaawansowania;
 • konwersacje;
 • język biznesu;
 • regularne powtórki przerobionego materiału;
 • zajęcia w oparciu o podręczniki rosyjskojęzyczne, wzbogacone dodatkowymi materiałami edukacyjnymi audio i video;
 • interaktywne pliki multimedialne;
 • prowadzę działalność gospodarczą - posiadam możliwość wystawiania faktur.

Gwarantuję:

 • wysoką jakość i umiejętności komunikacyjne;
 • niezbędne materiały;
 • odpowiedni dobór programu zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą odświeżyć znajmość języka.

O MNIE:

 • doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego (obrona na Uniwersytecie Łódzkim), tłumacz, lektor;
 • prowadzę Centrum Języka Rosyjskiego, pracuję także jako tłumacz na Uczelni wyższej (tłumaczenie ustne podczas zajęć z języka rosyjskiego na polski oraz z polskiego na rosyjski na specjalności Zarządzanie i Marketing);
 • posiadam uprawnienia pedagogiczne;
 • od kilkunastu lat aktywnie uczę języka rosyjskiego;
 • doświadczenie w nauczaniu zdobywałam pracując na Państwowej Uczelni, w Szkole Państwowej oraz Językowej (nauka on-line).

Kontakt:

 • telefoniczny ( +48) 507 396 405 (jeśli nie odbieram telefonu, proszę o wiadomość SMS);
 • przez formularz ze strony "wyślij wiadomość" (proszę o podanie swojego poprawnego adresu e-mail);
 • w wiadomości do mnie bardzo proszę o podanie informacji o wszystkich możliwych terminach lekcji (dokładne dni i godziny), liczbie przewidywanych zajęć w tygodniu oraz obecnym poziomie znajomości języka rosyjskiego.

Cennik:

 • nie przeprowadzam darmowych lekcji próbnych;
 • 90 zł / 60 min (przy wykupieniu pakietu 5 lub 10 lekcji w ustalonych terminach);
 • 100 zł / 60 min (w przypadku lekcji odbywających się nieregularnie lub opłacanych każda oddzielnie).

ZASADY WSPÓŁPRACY:

1. Warunek obowiązkowy - regularna obecność na zajęciach.

2. Obowiązuje przedpłata :

 • za jedną lekcję 100 zł,
 • ZNIŻKA: 90 zł przy wykupieniu pakietu 5 lekcji - 450 zł lub pakietu 10 lekcji - 900 zł.

3. Lekcja może zostać odwołana (bez konsekwencji ponoszenia opłat) co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

 • W przeciwnym wypadku:
 • uważa się, że lekcja się odbyła,
 • wyjątek stanowi choroba (po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego) i udokumentowane wypadki losowe.

4. Lekcję odwoływaną / przenoszoną dwa razy z rzędu uważa się za odbytą.

5. Korzystanie z usług jest równoznaczne z akceptacją niniejszych zasad .

До скорого,
dr Katarzyna Fidelus

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

⭐ dr Katarzyna Fidelus "RUnit" ⭐ rosyjski przez Skype ⭐
ul. Kaczeńcowa 13
34-300 Leśna
NIP: 5532458506

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 04.2012
Uniwersytet Łódzki
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 119
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Do tej pory miałam zajęcia z Kasią zaledwie przez cztery miesiące - od początku roku, ale już po tak krótkim czasie zauważyłam dużą różnicę w poziomie mojego języka rosyjskiego. Dzisiaj czuję się o wiele pewniejsza siebie w wypowiadaniu się w tym języku i nie boję się popełniać błędów.
Zajęcia mijają bardzo szybko i przyjemnie, a materiały do nauki są rozwijające i ciekawe, dzięki czemu nauka jest przyjemnością.
Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Kasia prowadzi zajęcia. Jest zawsze przygotowana i profesjonalna, potrafi w jasny sposób wyjaśnić wszelkie wątpliwości językowe.
Do tej pory nie spotkałam bardziej efektywnego korepetytora. Kasia to pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Kasia to doskonała nauczycielka. Ma dużo cierpliwości. Zawsze jest przygotowana do lekcji i chociaż często musimy powtarzać materiał, gdyż nie wszystko od razu zapamiętuję, to w ogóle się nie denerwuję. Bardzo dobrze tłumaczy. Ja z Kasią zacząłem uczyć się języka od podstaw i na pewno nie zamieniłbym jej na innego nauczyciela.
Duży plus za udostępnienie na stronie Regulaminu zajęć, w którym podane są konkretne ceny oraz zasady współpracy. Dzięki takim informacjom od razu unikamy nieporozumień na linii uczeń - nauczyciel w związku z odwoływaniem zajęć.
Wspaniała nauczycielka, która do swojej pracy podchodzi z profesjonalizmem.

avatar
Karolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2024

Hej,
Chciałabym polecić Kasię, miałam wcześniej kilku korepetytorów z różnych języków, ale z żadnym z nich nie miałam tak dobrego kontaktu jak z Kasią, zawsze wszystko wytłumaczy, powtórzy mając przy tym ogromną cierpliwość. Polecam wszystkim poczatkującym, jak i zaawansowanym :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Z czystym sumieniem polecam! Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, pozbawionej stresu. Nauka nie polega na ciągłym powtarzaniu zasad gramatycznych a stawianiu na jak najszybsze rozpoczęcie mówienia po rosyjsku, co jest bardzo dużym plusem. Robimy też regularne powtórki, dzięki czemu trwałe zapamiętuję nowe słówka i gramatykę. Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2024

Kasia uczy mnie rosyjskiego od podstaw, jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji, punktualna i skrupulatna. Motywuje do nauki i do mówienia po rosyjsku. Doskonale wyjaśnia gramatykę.
Jestem osobą 50+ ale jak widać na naukę nigdy nie jest za późno!
Polecam z całego serca naukę z Kasią!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Bardzo polecam zajęcia z Kasią. Jestem w trakcie nauki rosyjskiego i lepiej trafić nie mogłem. Podczas zajęć używam języka we wszystkich potrzebnych formach (pisanie, czytanie, słuchanie, ale przede wszystkim dużo konwersacji). Już na początku widać, że nauczycielka jest bardzo kompetentna. Języka uczę się od zera dopiero 3 miesiące, natomiast czuję się, jakbym uczył się już dłużej, ze względu na to jak dużo przydatnych rzeczy zdołaliśmy już przerobić. Materiały wykorzystywane na lekcjach są bardzo pomocne w nauce i wiem, że bez Kasi nie byłbym w stanie uczyć się tego języka. Jest w stanie zmotywować mnie do nauki oraz przygotowywać lekcje zgodnie z moimi oczekiwaniami (w razie próśb jest możliwość realizacji tematu, który mnie interesuje, co jest super). Każdemu kto się waha radzę spróbować zajęć z tą nauczycielką, owoce nauki będą widoczne niedługo po rozpoczęciu zajęć :) Serdecznie polecam!!

avatar
Anna i Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Serdecznie polecam zajęcia z tą nauczycielką. Mój syn miał spore zaległości w szkole i musiał zdać egzamin poprawkowy. Już po kilku lekcjach z Panią Kasią nastąpił ogromny postęp. Egzamin zdał, można powiedzieć, śpiewająco a najlepszą rekomendacją dla Pani Kasi jest to, że syn na tyle polubił rosyjski, że postanowił kontynuować naukę z Panią Kasią. Żałuje, że w szkole nie ma takich nauczycieli :-)

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2023

Lekcje z Kasią to nie tylko nauka rosyjskiego, ale także niesamowita atmosfera, w której każdy czuje się komfortowo, a przede wszystkim czuje się równy. Nie jest to sztywna relacja jak z nauczycielem w szkole, który często patrzy na ciebie z góry. To jest gigantyczny plus, który bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy, ponieważ nigdy na zajęciach nie czuć żadnej presji ani stresu. Ja chciałam tylko zdać egzamin z rosyjskiego i brzydko mówiąc "zaliczyć" przedmiot, z którym miałam problemy, jednak wynik egzaminu przeszedł moje oczekiwania a ja kontynuuję naukę nawet po obronie pracy magisterskiej ;-) Widać, że Kasia uczy z pasją, a to przekłada się później na osiągnięcia jej uczniów, nie mogłabym trafić na lepszego korepetytora :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Najbardziej niesamowite w zajęciach prowadzonych przez Kasię jest to, że dużą uwagę przyklada się do rozmowy, która jest podstawą a lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze (wręcz ma się wrażenie, że rozmawia się ze starą dobrą znajomą :D ). Dzięki pomocy Kasi przełamałem barierę językową, a rozmawianie po rosyjsku daje mi ogromną satysfakcję! Dziękuję :D

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Z Kasią uczę się już od ponad roku i mogę szczerze polecić zajęcia. Widzę u siebie znaczne postępy, a przede wszystkim dużo mniejszy strach przed mówieniem po rosyjski. Kasia to naprawdę kompetentny nauczyciel, zna wiele ciekawostek językowych, każde zajęcia są wcześniej przygotowywane, dobiera ciekawe materiały dotyczące wielu bieżących tematów, przez co nauka jest naprawdę interesująca i pozwala poszerzyć zakres słownictwa przydatnego w swobodnej komunikacji. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej i luźnej atmosferze, a Kasia ma wiele pozytywnej energii, którą można się łatwo zarazić! :)

avatar
Natalia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Na lekcje z Kasią zdecydowałam się po tym, jak perfekcyjnie przygotowała córkę do egzaminu końcowego z języka rosyjskiego (a było co nadrabiać).
Już po pierwszej lekcji wiedziałam, że nie chce wrócić do tradycyjnych zajęć (bo takie miałam do tej pory).
Lekcje u Kasi są ciekawe, dynamiczne, wciągające, bezstresowe i mobilizujące do dalszej nauki.
Kasia jest punktualna i zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które prowadzi z uśmiechem i wielką starannością.
Lekcje z Kasią bardzo szybko przynoszą pożądane efekty, a czas na nich spędzony to czysta przyjemność.
Gorąco polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Nauka z Kasią to czysta przyjemność. Polecam każdemu, kto ma problemy z przełamaniem bariery językowej. Kasia zawsze jest skrupulatnie przygotowana do zajęć. Tematykę również selekcjonuje tak, aby była ona interesująca zarówno pod względem językowym, jak i tematycznym. Co ważne, podczas każdej godziny stara się "wyciągnąć" jak najwięcej informacji od ucznia, aby nauka nie była bierną ale aktywną praca, która pozwala przełamywać problemy w mówieniu. Ponadto Kasia jest bardzo pozytywną i ciekawą świata osobą, która chętnie dzieli się swoją energią z innymi, co uważam za jej ogromny atut:)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Z Kasią uczę się rosyjskiego prawie rok i jestem bardzo zadowolony. Potrafi w doskonały sposób dobrać metodę nauki do oczekiwań i możliwości ucznia. Kasia jest bardzo zaangażowana i doskonale przygotowana do każdego spotkania, które zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Najważniejsza jednak jest jej znakomita znajomość rosyjskiego. Po tym niecałym roku współpracy moja znajomość rosyjskiego znacznie się poprawiła i planuję dalszą naukę z Kasią.

Bardzo polecam :)

avatar
Maciej i Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Bardzo dobrze współpracuje mi się z lektorką. Mam niestałe godziny pracy, ale nie było problemu, by dopasować zajęcia do grafiku. Nauczycielka jest elastyczna i profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Wreszcie zacząłem sprawniej komunikować się po rosyjsku, nie czując stresu podczas rozmowy. Od kilku miesięcy na zajęcia do Kasi uczęszcza moja córka (uczennica liceum), która także jest zachwycona lekcjami. Życzyłaby sobie mieć takie zajęcia w szkole. Polecam

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2023

Zajęcia z Kasią to połączenie przyjemnego czasu z efektywną nauką. Już po kilku miesiącach mój poziom języka rosyjskiego znacząco się poprawił. Regularne powtórki z poprzednich lekcji pomagają utrwalać już poznaną wiedzę k tematy.
Mogę tylko polecić Kasię i jej lekcje.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2023

Gdyby tutaj był większy zakres oceny niż bardzo dobry chętnie bym go dodała. Kasia uczyła mnie języka rosyjskiego z poziomu mniej niż zero do poziomu w którym lepiej-gorzej ale codziennie dogaduje się w pracy: w przedszkolu i szkole (pracuję z uchodźcami i dziećmi rosyjskojęzycznymi). Kasia jest bardzo serdeczną i wesołą osobą i zajęcia z nią są bardzo przyjemne. Człowiek ma chęć się uczyć i nawet powrót do nauki w wieku 40+ nie jest taki straszny. Takich nauczycieli jak Kasia polecam każdemu. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Pani Kasia uczy mojego syna już od roku i Młody jest bardzo zadowolony z lekcji. Nigdy nie trzeba mu przypominać, sumiennie pilnuje terminów lekcji i po prostu widzę, że sprawiają mu przyjemność. Poza tym, robi bardzo szybkie postępy. Bardzo polecam lekcje z Panią Kasią. Pozdrawiam, Anna

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2022

Osoba kompetentną, z ogromną wiedzą, lubiąca swoją pracę. Już na pierwszych zajęciach ma się wrażenie, że dokonany wybór był odpowiedni a kolejne zajęcia tylko utwierdzają w przekonaniu, że nie można było trafić lepiej. Super nauczyciel.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2022

Przed Kasią uczęszczałam na lekcje do 4 innych korepetytorów. Straciłam już nadzieje, że ktoś w pełni sprosta moim oczekiwaniom. U Kasi wreszcie poczułam, że lekcje prowadzone są dla mnie a nie dla nauczyciela. Zależało mi na innym podejściu niż typowo szkolne, które zawsze mnie męczyło. Wszystko o co prosiłam było spełnione w 100%. Zawsze byłam zadowolona po skończonej lekcji. Nie popełniajcie mojego błędu i nie traćcie pieniędzy na innych korepetytorów - Kasia to najlepszy wybór :)

avatar
Marysia F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2022

Zajęcia prowadzone są przez Kasię profesjonalnie, starannie i rzetelnie. Zaczęłam od zera a aktualnie ogladam rosyjskie seriale po rosyjsku (swoją drogą, polecam wszystkim serial Эпидемия - Ku jezioru). Nauczycielka z ogromną wiedzą fachową i umiejętnościami współpracy z klientami. Jestem bardzo zadowolona więc polecam w ogóle się nie zastanawiać, tylko od razu umawiać się na zajęcia.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Pierwsza korepetytorka, z ktorą mam do czynienia (a miałam ich kilka) ktora potrafi słuchać i dostosować zajęcia do potrzeb ucznia. Jasne zasady współpracy, miła atmosfera, punktualność co do sekundy (!) Polecam każdemu kto nie chce zmarnować swojego czasu i pieniędzy.

avatar
Grześ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Gdybym mógł dać ocenę "celujący", bo ta byłaby przewidziana w punktacji - z wielką chęcią bym ją dał. Nie miałem lepszej nauczycielki języka rosyjskiego. Kasia jako pierwsza pomogła mi w wyzbyciu się strachu przed mówieniem. Do tego ma wspaniałe, własne materiały dydaktyczne (co nie jest oczywistością), świetnie także pracuje się z nią i podręcznikiem :).
Z całego serca polecam Kasię!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Jest to moja trzecia nauczycielka rosyjskiego w życiu i zdecydowanie najlepsza! Na zajęciach, które odbywamy w formie zdalnej, panuje bardzo przyjazna i ciepła atmosfera, która sprzyja procesowi nauki. Po każdych zajęciach czuję, że umiem i jestem w stanie powiedzieć coraz więcej. Kasia cierpliwie odpowiada na moje pytania, rozwiewa moje wątpliwości, poprawia moje błędy, jej nastawienie do ucznia i zajęć bardzo zachęca mnie do nauki i niepoddawania się, nawet jeśli cos wydaje mi się trudne i żmudne. Jeśli ktoś się waha, czy zaczynać naukę lub chce do niej powrócić, powinien zdecydowanie spróbować zajęć z Kasią!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Kasię znalazłem przez e-korepetycje i zaufałem opiniom, które mogę jedynie potwierdzić! Bardzo rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć, przekazuje wiedzę w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Swoją uprzejmością i uśmiechem zaciera granice, przez co nie czuje się skrępowania, a nauka to sama przyjemność. Egzamin końcowy z rosyjskiego dzięki lekcjom z Kasią zdałem na 5 z plusem :) Bardzo polecam! Warto

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Kasią, która jest najbardziej przyjacielską i kochaną osobą na świecie, na zajęciach jest świetnym kompanem do rozmowy, podczas której odnosi się wrażenie że rozmawia się z wieloletnim przyjacielem. Jest bardzo pozytywną, uśmiechniętą i wyrozumiałą osobą. Oprócz tego jest świetnym nauczycielem. Sama zasugerowałam się opiniami przy wyborze korepetytora, więc mam nadzieję że ta opinia również przekona czytelników. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki i współpracowałyśmy razem przez trzy cudowne lata, w ciągu których odblokowałam się i przestałam się bać rozmawiać po rosyjsku. Kasia jest mistrzem w tym co robi i przede wszystkim robi to z pasją, przekazuje swoje zamiłowanie do języków uczniowi. Ja osobiście pokochałam ten język i uwielbiam to uczucie, kiedy jestem w stanie zrozumieć rosyjski film bez polskich napisów. Nauka z Kasią to świetna przygoda. Jej doświadczenie, profesjonalizm i podejście do ucznia sprawiają że w ogóle nie odczuwa się tego że jest się w relacji nauczyciel - uczeń, jest to przyjacielskie spotkanie, na którym poszerza się swoją wiedzę w bardzo przystępny i przyjemny sposób.:)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Przez ponad 3 lata uczęszczałam na kursy języka rosyjskiego do Kasi. W tym czasie nie tylko odświeżyłam swoją wiedzę sprzed ponad 30 lat ale także nauczyłam się wielu nowych rzeczy, co w moim wieku jest nie lada wyzwaniem. Dodam, że uczyłam się przez Skype. Jest to bardzo wygodna forma nauki, nawet dla ludzi w podeszłym wieku ;-) Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka, a przy tym miło spędzić czas.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2021

Od kilku miesięcy uczęszczam na kurs rosyjskiego do Kasi. Mogę śmiało powiedzieć, że lekcje są zawsze bardzo dobrze przygotowane, materiały ciekawe a sama Kasia zawsze skupiona i gotowa odpowiedzieć na wszytskie pytania (nawet te najbardziej absurdalne) ;-) Podsumowując, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojej nauczycielki na żadną inną. Anita M

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2021

Bardzo polecam zajecia z Kasią. Zaczynając od zera, po roku nauki mogę swobodnie porozumiewać się po rosyjsku, pisać na rosyjskich forach i rozmawiać z Rosjanami na praktycznie wszystkie tematy. Zajęcia były interesujące i bardzo usystematyzowane. Kasia to sympatyczna ale też i wymagająca nauczycielka. Jeśli chcesz uczyc się rosyjskiego to tylko z nią :-)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Po pierwsze, są one bardzo usystematyzowane i wszystko jest jasno tłumaczone, co daje naprawdę świetne i szybkie efekty. Dodatkowo częste powtórki motywują do pracy własnej. Po drugie, Kasia jest niesamowicie miłą i przyjacielską osobą, dzięki czemu na zajęciach panuje świetna atmosfera i jak już trochę rosyjskiego się podłapie (ja zaczynałem od zera), to może sobie pogadać o przeróżnych rzeczach. Kasi podejście sprawia przy tym, że nie ma mowy o jakiejkolwiek blokadzie językowej. Także osoby chcące naprawdę wyciągnąć coś z nauki rosyjskiego nie będą zawiedzione!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Kasią, która jest najbardziej przyjacielską i kochaną osobą na świecie, na zajęciach jest świetnym kompanem do rozmowy, podczas której odnosi się wrażenie że rozmawia się z wieloletnim przyjacielem. Jest bardzo pozytywną, uśmiechniętą i wyrozumiałą osobą. Oprócz tego jest świetnym nauczycielem. Sama zasugerowałam się opiniami przy wyborze korepetytora, więc mam nadzieję że ta opinia również przekona czytelników. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki i współpracowałyśmy razem przez trzy cudowne lata, w ciągu których odblokowałam się i przestałam się bać rozmawiać po rosyjsku i znacząco poszerzyłam moje słownictwo. Kasia jest mistrzem w tym co robi i przede wszystkim robi to z pasją, przekazuje swoje zamiłowanie do języków uczniowi. Ja osobiście pokochałam ten język i uwielbiam to uczucie, kiedy jestem w stanie zrozumieć rosyjski film bez polskich napisów. Nauka z Kasią to świetna przygoda. Jej doświadczenie, profesjonalizm i podejście do ucznia sprawiają że w ogóle nie odczuwa się tego że jest się w relacji nauczyciel - uczeń, jest to przyjacielskie spotkanie, na którym poszerza się swoją wiedzę w bardzo przystępny i przyjemny sposób.:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Bardzo polecam wszystkim zajęcia z Kasią. Na zajęcia uczęszczam już od roku, i bezwątpliwie na każdych panuje pełen profesjonalizm, skupienie, ale zarazem luźna i przyjemna atmosfera. Kasia nawet gdy "mruczymy pod nosem" potrafi wyłapać błąd i od razu go poprawić :D. Myślę, że jest to potrzebne szczególnie przy nauce rosyjskiego, gdzie końcówki niby są podobne do polskiego, ale jednak nie do końca, i poprawianie ich umożliwa szybsze wyuczenie się poprawnej wymowy. Dodatkowo świetnie przygotowane materiały powtórkowe. Dopiero po skończeniu pierwszego rozdziału i zobaczenia zadań na powtórce uświadomiłam sobie, że nie ma z tym żartów i jak jest powtórka to fajnie jest się dobrze do tego przygotować :D. Mnie to akurat bardzo motywowało, lubię, gdy ktoś jest wymagający i na poważnie podchodzi do utrwalania wiedzy nabytej na poprzednich zajęciach :) Raz jeszcze serdecznie polecam. Osoby, które poważnie podchodzą do nauki języka na pewno nie będą zawiedzione :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Z Kasią pracuję od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam każdemu, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z językiem rosyjskim. Kasia zaraża swoim entuzjazmem oraz pozytywną energią. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, z nastawieniem na konkretną pracę. Kasia przygotowuje materiały na zajęcia oraz często dzieli się z uczniem różnymi materiałami dodatkowymi, w dodatku zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co więcej Kasia chętnie odpowiada na dodatkowe pytania oraz motywuje do pracy. Polecam gorąco Kasię każdemu, kto planuję nauczyć się języka rosyjskiego, ale także poszerzyć swoją wiedze na temat kultury tego kraju. Lekcje z Kasią to czysta przyjemność!

avatar
Jolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Kasia to bardzo sympatyczna osoba ktora cierpliwie wszystko tlumaczy, bardzo pomogly mi lekcje i jestem mega zadowolona! Gorąco polecam i pozdrawiam!;);) Na pewno wrócę po krótkiej przerwie wakacyjnej. Do usłyszenia :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Najlepsza nauczycielka pod słońcem! Świetna dziewczyna, z którą godzina lekcji upływa zdecydowanie za szybo, ale za to w bardzo przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Bardzo dużo mówienia, co pozwala pokonać barierę językową, materiał bardzo praktyczny, ciekawy i pozwalający obyć się z językiem. Polecam każdemu na wszystkich poziomach zaawansowania :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Kasia jest niesamowitą profesjonalistką w każdym calu! Potrafi przekazać wiedzę w prosty i logiczny sposób. A trudny materiał okazuje się w rzeczywistości łatwy! Bardzo cieszę się, że trafiłam na taką osobę, jak Kasia, gdyż przy niej nauka rosyjskiego staje się przyjemnością a nie przymusem! Poza tym Kasia potrafi docenić ucznia- a to bardzo pozytywnie motywuje do dalszej nauki :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Baaardzo polecam !!! Lepszej korepetytorki nie znam !!! Z Kasią już 4 rok leci a to jeszcze nie koniec ! Mój poziom rosyjskiego znacznie się polepszył a to tylko jej zasługa ! Nauka z nią to sama przyjemność :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Solidne korepetycje, wszystko super wytłumaczone, miła atmosfera podczas lekcji i gruntowne przygotowanie do wyjazdu na wschód. Gorąco polecam:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Kasi! Nauka języka rosyjskiego z takim nauczycielem jest przyjemnością. Bardzo rzetelne podejście do ucznia, bez nerwów i przede wszystkim skutecznie. Efekty już po kilku spotkaniach przerosły moje oczekiwania!!! Polecam każdemu kto chce zacząć naukę języka obcego, przełamać bariery i swobodnie mówić :) !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

5 to zdecydowanie za mało, dałabym 6! Lekcje z Kasią mają same plusy. Przede wszystkim atmosfera jest bardzo przyjemna- godzina lekcji mija jak spotkanie na kawie z koleżanką. Pomimo to, a może dzięki temu- podczas naszych lekcji nauczyłam się naprawdę dużo. Na każdą lekcję Kasia przygotowuje ciekawe materiały. Poza tym wracamy do poprzednich lekcji, aby utrwalić to, czego się już nauczyłam. Kasia jest zawsze bardzo zaangażowana, często poświęca swój czas po lekcjach, aby znaleźć dla mnie dodatkowe materiały do pracy.
Bardzo bardzo polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Kasia to doskonała korepetytorka, która potrafi zachęcić ucznia do nauki a co najważniejsze zajęcia prowadzi w taki sposób, że nauka staje się interesująca i przyjemna. Korzystałem z wielu metod pomocnych w nauce języka ale Kasia jest tylko jedna:)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Z Kasia sie uczymy od jakiegoś czasu. Bardzo poważnie podchodzi do lekcji i zawsze jest przygotowana. Polecam Wam jeśli chcecie się nauczyć języka. Wymaga i świetnie tłumaczy! na prawdę warto.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Świetna korepetytorka i interesujący człowiek! Brałem lekcje u Kasi przez ok. 3 lata, zaczynając od poziomu podstawowego, ale już z lekką znajomością języka. Naukę zakończyliśmy na podręczniku z poziomu B2/C1 - i to tylko dlatego, że nie zawsze byłem przykładnym uczniem :) W połączeniu z silną motywacją, pomoc Kasi z pewnością może dać lepsze wyniki, niż to miało miejsce w moim przypadku. Короче рекомендую!)))

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Jestem zachwycona lekcjami z Kasią, nie wyobrażam sobie dla siebie lepszej nauczycielki. Przemiło się z nią rozmawia na różne tematy, a o to chodzi w nauce języka, ćwiczenia gramatyczne dobierane do poziomu i tempa przyswajania. Rzetelność, kompetencje a jednocześnie swobodna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Polecam bardzo. Uczymy się już jakiś czas i nauka przynosi oczekiwane efekty. Kasia jest zawsze dobrze przygotowana, a lekcję przebiegają w sposób bardzo profesjonalny. Lekcje online przeprowadzane są bardzo sprawnie, a nie byłem zwolennikiem tego typu zajęć. Zajęcia są bardzo ciekawe i zróżnicowane. Przede wszystkim ćwiczymy mówienie, czego brakowało mi na innych kursach.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Kasia jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, punktualna i mega pozytywna. Materiały są ciekawe i urozmaicone i dostosowane do potrzeb ucznia. Sama jestem nauczycielem i mogę z czystym sumieniem polecić Kasie. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, godzina leci w sekundę. Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe, lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Kasia jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, punktualna i mega pozytywna. Materiały są ciekawe i urozmaicone i dostosowane do potrzeb ucznia. Sama jestem nauczycielem i mogę z czystym sumieniem polecić Kasie. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, godzina leci w sekundę. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego korepetytora! Kasia potrafi wlać wiedzę w nawet tak oporny umysł jak mój :)
Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, materiały dydaktyczne zrozumiałe, a tematyka bardzo ciekawa. Od początku Kasia kładzie nacisk, aby jak najszybciej zacząć mówić, dzięki czemu po kilku zajęciach bez większych problemów mogłam zacząć mówić proste zdania i komunikować się ze współpracownikami.
Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie i z pomysłem. Kasia przykłada dużo uwagi, abym robiła postępy oraz przełamała swój strach przed mówieniem, za co jestem najbardziej wdzięczna.
Serdecznie polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Bardzo polecam Kasię jako fantastyczną nauczycielkę języka rosyjskiego. Przemiła, sumienna oraz wymagająca osoba o ogromnej wiedzy. Zajęcia prowadzone są przez Kasię w sposób bezstresowy, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Kasię jako nauczyciela języka rosyjskiego, serdecznie polecam !

avatar
Izka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Lekcje z Kasią to przede wszystkim przemiła atmosfera oraz widoczne postępy. Na zajęciach bardzo dużo czasu poświęcamy na używanie języka, rozmowę, dzięki czemu efekty są naprawdę niesamowite. Każde zajęcia to nowa dawka informacji w bardzo ciekawej i przystępnej formie, dzięki czemu łatwiej przyswaja się wiadomości.
Wielkim plusem jest także doskonałe przygotowanie merytoryczne Kasi, która zawsze udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Do Kasi trafiłam z polecenia i od tej chwili sama polecam dalej... Kasia to osoba rzetelna, profesjonalna, a co najważniejsze posiada niezwykłą umiejętność przekazywania wiedzy. Podczas lekcji nie ma chaosu, a Kasia nawet najtrudniejsze reguły potrafi wytłumaczyć w sposób klarowny i zrozumiały dla każdego. Dodatkowo, Kasia jest bardzo sympatyczną i ciekawą osobą, przy której czas płynie nieubłagalnie, a przyswajanie wiedzy to czysta przyjemność. Polecam i już nie mogę doczekać się kolejnej lekcji.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Zdecydownanie polecam! Szczególnie osobom zapracowanym, które nie mają zbyty dużo czasu na naukę. Lekcje z Kasią są tak bardzo efektywne, że język dosłownie "sam wchodzi do głowy" :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Polecam! Kasia jest niezwykle uprzejma. Warunki współpracy są jasne. Korepetycje są on-line co dla mnie jest ogromną zaletą, ponieważ w dowolnej chwili mogę uczyć się rosyjskiego. Wystarczy wcześniej umówić się z Kasią i zaplanować lekcję zgodnie z chwilą wolnego. Polecam każdemu, nauka z pewnością nie pójdzie w las!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Kasia jest bardzo kompetentnym lektorem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Jest punktualna oraz systematyczna (to także niezwykle ważne ponieważ wcześniejsi lektorzy często odwoływali lekcje, przez co proces nauki się wydłużał). Do tego ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób jasny. Wszystko to sprawia, że lekcje są owocne a współpraca układa się bez zarzutu. Polecam :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Bardzo polecam! Naukę rosyjskiego z Katarzyną zaczynałem od zera. Szybko zaobserwowałem widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody, ale na szczęście przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie :).

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolony. Kasia w pełni sprostała moim oczekiwaniom. Żaden z dotychczasowych kursów nie dał mi tyle, co nauka z Kasią przez Skype.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Kasia to doskonały korepetytor. Jest nie tylko kompetentnym nauczycielem ale też bardzo miłą osobą dlatego lekcje z nią to czysta przyjemność i owocnie spędzony czas :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Uczestniczyłem w kursie prowadzonym przez Skypa prawie przez 4 lata. Wydaje mi się że nie jestem łatwym uczniem:-) mimo to dzięki zajęciom nauczyłem się języka od postaw do zadowalającego mnie poziomu. Katarzyna prowadzi lekcje w sposób nowoczesny i merytoryczny. Jest osobą elastyczną i przede wszystkim bardzo miłą, dzięki czemu z przyjemnością czekałem na nasze wtorkowe zajęcia. Jeśli nie miałem ochoty przerabiać materiału według określonego harmonogramu to plotkowaliśmy z Katarzyną po Rosyjsku, co też było bardzo dobrą nauką. Będąc w 2018r na Mistrzostwach Świata w Piłce nożnej w Rosji nie miałem oporów aby porozumiewać się po Rosyjsku. Dziękuję za pomoc w nauce. Zdecydowanie polcam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Zajęcia przez Internet prowadzone bardzo profesjonalnie. Zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Efekty widać szybko, atmosfera przyjazna. Pełna rekomendacja.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Gorąco polecam zajęcia z Kasią! Sympatyczna atmosfera, poziom nauki dobrany odpowiednio. Kasia jest wymagającym nauczycielem, stawia przede wszystkim na mówienie, co jest ogromnym plusem. Zajęcia są dla mnie prawdziwą przyjemnością!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Zawsze idealnie przygotowana do zajęć, punktualna, rzeczowa. Lekcje prowadzi sumiennie, w odpowiednim tempie, nigdy nudno. Uczę się po raz pierwszy w życiu online i jestem zadowolony zarówno z tej formy nauki, jak i przede wszystkim z formy prowadzenia zajęć przez Kasię. Kontakt z nauczycielem wzorowy, nie daje odczuć, że jestem uczniem. W historii moich korepetytorów jest w ścisłej czołówce

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Fachowiec na wysokim poziomie. Rewelacyjny kontakt i sposób nauczania. Polecam każdemu, kto chce się uczyć rosyjskiego z dobrymi wynikami

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Miło i profesjonalnie. Wybór Kasi był najlepszą decyzją w całym okresie nauki. To osoba, która naprawdę lubi to co robi i wie jak uczyć, aby nauka przyniosła oczekiwane rezultaty. Uczciwie mogę polecić Kasię jako profesjonalną nauczycielkę rosyjskiego.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Lekcje rosyjskiego z Katarzyną są prowadzone w niezwykle przystępnej i ciekawej formie. Metodyka zajec umozliwia harmonijne postepy we wszystkich istotnych obszarach nauki jezyka - gramatyce, formach pisanych, wymowie, rozumieniu ze sluchu i co niezwykle wazne w przypadku rosyjskiego w pracy z tekstami. Zarowno tresc jak i forma zajec sa bez zarzutu, , a same zajecia okraszone nietuzinkowa osobowoscia prowadzacej sa dodatkowo przyjemna odskocznia po ciezkim dniu pracy.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo polecam lekcje przez Skype z Kasią. Super cierpliwa osoba, która widać uwielbia swoją pracę i ma szeroką widzę i umiejętność przekazywania jej :-)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Kasia to nie tylko świetny nauczyciel, ale i bardzo sympatyczna osoba, która zaraża pasją do języka i kultury Rosji! Z lekcji wychodzi się głodnym dalszej wiedzy i motywacją do nauki :) Dla mnie, osoby która miała już pewną znajomość języka było poszerzenie zaawansowanego słownictwa, także biznesowego, które wykorzystuję w pracy. Zauważyłam, że dzięki temu, że Kasia cierpliwie powtarzała ze mną słowka i wyrażenia (a nie tylko wprowadzała nowy materiał) zostały mi już one w pamięci a nie jak do tej pory "uciekały" po paru tygodniach. Polecam każdemu kto szuka nauczyciela z entuzjazmem i pozytywną energią!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Polecam wszystkim. Świetny nauczyciel i pedagog. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Odpowiednie podejście do ucznia i duża cierpliwość. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i widoczny efekt. Czekam na kolejną lekcję :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Profesjonalizm, wysokie kompetencje, a do tego przemiła osoba. Zdecydowanie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Profesjonalnie, efektywnie i do tego w super atmosferze :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Bardzo uprzejma, miła i pozytywna osoba, która uwielbia swoją pracę i potrafi zarazić optymizmem. Prawdziwa profesjonalistka. Polecam każdemu :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Kasię jako moją nauczycielkę online. Uczę się od roku i widzę ogromne postępy! Nauka z Kasią jest prawdziwą przyjemnością. Sama jestem filologiem i potrafię rozpoznać dobrą nauczycielkę. Jeśli szukacie pomocy w nauce rosyjskiego, oto znaleźliście :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Opinia jak najbardziej pozytywna. jedna z najlepszych nauczycielek, z jakimi miałem przyjemność współpracować. Zajęcia są bardzo interesujące i przemyślane. Polecam każdemu

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Wspaniała nauczycielka, która ma świetne do ucznia i potrafi przekazać wiedzę w bardzo profesjonalny i zarazem efektowny sposób. Zajęcia są niezwykle przyjemne i rozwijają umiejętności mówienia, czytania oraz słuchania ze zrozumieniem. Po 3 miesiącach uczęszczania na korepetycje (nauka od zera), nauczyłem się mega wiele (bez problemów potrafiłem dogadać się w Gruzji), więc naprawdę polecam.

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Super, lekcje warte każdej ceny

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Kasia jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia. Na lekcji panuje przyjemna atmosfera. Jestem niezmiernie zadowolona z zajęć i z chęcią w nich uczestniczę.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Super! Najwyższa ocena ppod każdym względem.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Jeśli trafiłeś/aś na to ogłoszenie, to znaczy, że szukasz najlepszych korepetycji. Mam dobrą wiadomość. Nie musisz szukać dalej, bo wszystko, co jest potrzebne, znajdziesz u Kasi. Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Super! Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Lekcje przebiegają w przyjemnej bezstresowej atmosferze. Po każdej lekcji zawsze czekam na następną z niecierpliwością.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Bardzo miła atmosfera na lekcji, bezstresowo. Kasia jest kompetentna i cierpliwa. Polecam serdecznie każdemu kto chce zacząć przygodę z rosyjskim :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Всем рекомендую. Очень хорошая учительница и я быстро научилась говорить по-русски.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bardzo polecam. Świetne zajęcia, super atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z postępów :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2017

Kasia jest świetną nauczycielką. Bardzo przejrzyście tłumaczy zagadnienia gramatyczne, niewątpliwym plusem jest elastyczność (umawiam się z lekcji na lekcję). Polecam w 100% :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Super nauczycielka. Duża doza humoru oraz cierpliwości. Solidne przygotowanie do zajęć oraz punktualność!!! Polecam Kasia z całego serca!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Uczę się z Kasią przez Skype już 2 rok. Wybrałam taką formę ponieważ mieszkam w Anglii. Zaczynałam od nauki alfabetu, teraz jestem w stanie swobodnie rozmawiać z Rosjanami, których tutaj nie brakuje. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Rewelacja! :-) Świetna nauczycielka, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Super atmosfera. Mój rosyjski poprawił się w błyskawicznym tempie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Bardzo sympatyczna, komunikatywna i miła osoba. Materiał przekazuje w taki sposób, że odliczam czas do każdej kolejnej lekcji :-)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Kasia jest najlepszą nauczycielką, z jaką miałem użyć się języków obcych. Niebywały talent pedagogiczny pozwala na bardzo szybką naukę niezależnie od wykształcenia, wieku i zdolności językowych ;-)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Kasią. Ma super podejście do ucznia, potrafi wytłumaczyć wszystko w przystępny sposób, a do tego ma ogromną cierpliwość. Cieszę się że trafiłam na taką osobę ponieważ mieszkam za granicą wiec nie miałabym jak uczęszczać ma lekcje. Na szczęście była możliwość nauki przez Skype.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Zajęcia na najwyższym poziomie! Ciekawe i motywujące do nauki :-) Polecam wszystkim bez dwóch zdań!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Polecam! Lekcje rosyjskiego przez Skype to świetny pomysł. Kasia ma rozległą wiedzę i w bardzo przystępny sposób tłumaczy zawiłości języka. Lekcje niezwykle owocne w miłej, bezstresowej atmosferze :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Zaczynałam od zera, teraz bez problemu oglądam rosyjskie filmy! Wszystko dzięki Kasi - sympatyczna osoba, miła atmosfera i nauka od razu lepiej wchodzi :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Kasia jest super sympatyczną i cierpliwą osobą z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób zrozumiały dla największego antytalentu ;-) Polecam wszystkim, którzy chcą miło i z pożytkiem spędzić czas. Taka nauczycielka to prawdziwy skarb! :-)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje z Kasią :-) Kasia jest super sympatyczną i cierpliwą osobą, co jest szczególnie ważne przy takich uczniach jak ja... Do nauki zostałem "zmuszony" przez okoliczności w pracy jednak już po miesiącu nauki ze zdziwieniem zauważyłem, że czekam na lekcję rosyjskiego! Teraz bez problemu dogaduję się z klientami w Rosji choć naukę zaczynałem od całkowitego zera :-) Dziękuję, Kasiu :-)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

lekcje naprawdę godne polecenia :-) Kasia jest świetną osobą i lektorka, aż chce się uczyć

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje przez Skype z Kasią :-) Uczyłam się wcześniej rosyjskiego u innych korepetytorów, jednak te zajęcia są dużo lepsze! Kasia ma dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób, do tego jej poczucie humoru oraz cierpliwość sprawiają, że lekcje są bezstresowe :-) Kasia jest niezwykle punktualna a materiały ciekawe i przejrzyste :-) Szóstka z plusem!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Poznałam w życiu wielu lektorów więc mam porównanie - zajęcia z Kasią są po prostu rewelacyjne! Bezstresowe, miłe i ciekawe :-) Kasia ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Widać, że lubi swoją pracę i jest profesjonalistką :-) Polecam każdemu :-)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

Lekcje z Kasią są the Best! :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie! Kasia jest świetną lektorką - cierpliwą, z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Lekcje są niezwykle przyjemne, przez co z niecierpliwością czekam na każdą kolejną :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Polecam wszystkim z całą odpowiedzialnością :-) Super pozytywna osoba z dużą wiedzą i poczuciem humoru :-) Nauka rosyjskiego to sama przyjemność :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Lekcje przez Skype z Kasią to sama przyjemność! Zawsze przygotowana i pomocna w tłumaczeniu zawiłości języka rosyjskiego. Zawsze cierpliwa w ćwiczeniu wymowy czy poprawie prac pisemnych. Jednym zdaniem profesjonalistka, która lubi swoją pracę. Polecam innym!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

Jednym słowem - Profesjonalnie! Lekcje przez Skype z Kasią to strzał w dziesiątkę, co potwierdzają także wcześniejsze opinie na jej temat. 100% pozytyw!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2015

Kasia jest osobą z angielską cierpliwością, co jest niezbędne w pracy z uczniami, takimi jak ja, którym po kilka razy trzeba tłumaczyć te same rzeczy :-P Do tego zawsze uśmiechnięta i przesympatyczna. Taki nauczyciel to prawdziwy skarb a lekcje są niezwykle przyjemne i owocne nawet w przypadku językowych "zdolniaków" takich jak ja :-P

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2015

Lepiej trafić nie mogłam! Kasia jest świetną lektorką i korepetytorką a równocześnie mega pozytywną osobą :) Zawsze jest przygotowana do każdych zajęć, a materiały, które udostępnia świadczą o jej zaangażowaniu i wiedzy. Materiały interaktywne są po prostu świetne dlatego też nie widzę najmniejszej różnicy między zajęciami online a stacjonarnymi, no może jedną - oszczędność czasu i pieniędzy :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Świetne lekcje! Przez pół roku nauczyłam się więcej niż przez1,5 roku z innym lektorem. Wszystko wytłumaczone jasno i wyraźnie, do tego w miłej atmosferze. Dzięki Skype zaoszczędzam czas i pieniądze na dojazdy. Super!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Kasia to super pozytywna osoba, z którą miło się uczyć. Podczas zajęć czuję się jakby były to relacje koleżeńskie więc nie muszę się niczym stresować :) Naukę zaczynałam od zera, a dzięki lekcjom z Kasią umiem więcej niż przypuszczałam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam zajęcia z Kasią. Lekcje z nią to nie tylko nauka ale niezwykle przyjemna forma spędzania czasu. Po każdych zajęciach z niecierpliwością czekam na kolejne :-) Mega pozytywnie!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Baardzo Polecam Panią Kasię. Pomaga szybko (zależało mi na czasie) i dobrze :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Serdecznie polecam! Kasia ma dużą wiedzę i potrafi przekazać ją w sposób przystępny i sympatyczny. Wszystko odbywa się profesjonalnie za pośrednictwem Skype :-) Najlepsza lektorka z jaką miałem przyjemność się uczyć! :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Języka rosyjskiego uczyłam się 2 lata w różnych szkołach i u różnych lektorów. Dopiero Kasia przez Skype pomogła mi usystematyzować wiedzę i wykorzystać ją w praktyce. Miła atmosfera i profesjonalizm. Wszystko to sprawia, że z niecierpliwością czekam na każdą kolejną lekcję :-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Rosyjski przez Skype z Kasią to świetny wybór! Nauka od zera nie stwarza żadnego problemu. Lepiej trafić nie mogłam :-)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Kasia jest profesjonalistką w każdym calu a do tego osobą niezwykle cierpliwą, z poczuciem humoru :) Lekcje z nią są niezwykle przyjemne i sprawiają, że nauka nie jest przymusem a przyjemnością! 100% satysfakcja :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Kasia to nie tylko nauczycielka ale też koleżanka. Sposób przekazywania wiedzy fenomenalny :)
Jeżeli chcecie nauczyć się rosyjskiego to tylko z Kasią!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

NAJLEPSZA LEKTORKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO!!! Gorąco polecam! Systematyczna, sumienna, cierpliwa i do tego jeszcze sympatyczna :) Kasia potrafi zmotywować do pracy KAŻDEGO :) Miałam już za sobą kilka prób nauki języka rosyjskiego, ale za każdym razem kończyło się rezygnacją i stwierdzeniem, że to nie dla mnie. Dopiero kiedy zaczęłam zajęcia przez Skype z Kasią wreszcie język rosyjski stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem! Do tego jeszcze bardzo przystępna CENA lekcji - w każdej innej Szkole Językowej za indywidualną naukę trzeba zapłacić 2 razy więcej! SERDECZNIE POLECAM :))

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

100% pozytyw! Przesympatyczna, cierpliwa osoba z ogrommnym zasobem wiedzy i podejściem nawet do najoporniejszych uczniów :) Nietuzinkowa osobowość prowadzącej sprawia, że z niecierpliwością czekam na każde zajęcia ;) Forma online jak dla mnie jest świetnym rozwiązaniem a uczeń zupełnie nic nie traci wybierając naukę przez Internet :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Wszystkim gorąco polecam naukę z Kasią! Profesjonalistka w każdym calu, osoba z ogromną wiedzą i niesamowitym poczuciem humoru, co sprawia, że lekcje są nie tylko owocne ale też interesujące. A nauka za pomocą Skype pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy - świetny sposób nawet dla osób zaczynających całkowicie od zera! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.