Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Słupsk
Sopot
Kraków
Nowy Sącz
Tarnów
Nowy Targ
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski50 - 55 / 60 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/566 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego, tłumaczem oraz lektorem. Prowadzę własną szkołę językową - Centrum Języka Rosyjskiego.
Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali wymarzone wyniki.

W OFERCIE:

 • indywidualne lekcje on-line;
 • lekcje dla dorosłych, młodzieży, dzieci ;
 • wszystkie poziomy zaawansowania;
 • konwersacje;
 • język biznesu;
 • regularne powtórki przerobionego materiału;zajęcia w oparciu o podręczniki rosyjskojęzyczne, wzbogacone dodatkowymi materiałami edukacyjnymi audio i video;
 • interaktywne pliki multimedialne;
 • prowadzę działalność gospodarczą - posiadam możliwość wystawiania faktur.

Gwarantuję:

 • wysoką jakość i umiejętności komunikacyjne;
 • niezbędne materiały;
 • odpowiedni dobór programu zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą odświeżyć znajmość języka.

O MNIE:

 • doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego (obrona na Uniwersytecie Łódzkim), tłumacz, lektor;
 • prowadzę Centrum Języka Rosyjskiego, pracuję także jako tłumacz na Uczelni wyższej (tłumaczenie ustne podczas zajęć z języka rosyjskiego na polski oraz z polskiego na rosyjski na specjalności Zarządzanie i Marketing);
 • posiadam uprawnienia pedagogiczne;
 • od 9 lat aktywnie uczę języka rosyjskiego;
 • doświadczenie w nauczaniu zdobywałam pracując na Państwowej Uczelni, w Szkole Państwowej oraz Językowej (nauka on-line).

Kontakt:

 • telefoniczny ( +48) 507 396 405 (podczas zajęć nie odbieram telefonu, oddzwonię);
 • przez formularz ze strony "wyślij wiadomość" (proszę o podanie swojego poprawnego adresu e-mail);
 • w wiadomości do mnie bardzo proszę o p odanie informacji o wszystkich możliwych terminach lekcji (dokładne dni i godziny), liczbie przewidywanych zajęć w tygodniu oraz obecnym poziomie znajomości języka rosyjskiego.

Cennik:

 • obowiązuje przedpłata;
 • 50 zł / 60 min (pierwsza lekcja - nie przeprowadzam darmowych lekcji próbnych);
 • 50 zł / 60 min (przy wykupieniu pakietu 5 lekcji w ustalonych terminach);
 • 55 zł / 60 min (w przypadku lekcji odbywających się nieregularnie lub opłacanych każda oddzielnie).

ZASADY WSPÓŁPRACY:

1. Obowiązuje przedpłata:

 • za jedną lekcję 55 zł,
 • ZNIŻKA przy wykupieniu pakietu 5 lekcji - 250 zł.

2. Po wykupieniu lekcji w cenie promocyjnej należy od razu ustalić wszystkie 5 terminów.

 • w wyjątkowych sytuacjach, nie częściej niż raz w miesiącu (jednorazowo w każdym pakiecie), lekcja może zostać odwołana (bez konsekwencji ponoszenia opłat) co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
 • W przeciwnym wypadku:
 • uważa się, że lekcja się odbyła,
 • wyjątek stanowi choroba (po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego) i udokumentowane wypadki losowe.

3. Lekcje droższe (55 zł) opłacane jednorazowo, mogą być odwoływane co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Jednak lekcję odwoływaną / przenoszoną dwa razy z rzędu uważa się za odbytą.

4. Jeśli nowy / stały uczeń nie pojawi się w wyznaczonym wcześniej terminie i nie dokona przelewu lub nie wyśle potwierdzenia przelewu, następny termin będzie mógł zostać zarezerwowany tylko i wyłącznie po wysłaniu przelewu lub potwierdzenia przelewu.

5. Korzystanie z usług jest równoznaczne z akceptacją niniejszych zasad.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Kasia
ul. Kiełbasów 15
34-340 Jeleśnia
NIP: 5532458506

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 04.2012
Uniwersytet Łódzki
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 66
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Polecam! Kasia jest niezwykle uprzejma. Warunki współpracy są jasne. Korepetycje są on-line co dla mnie jest ogromną zaletą, ponieważ w dowolnej chwili mogę uczyć się rosyjskiego. Wystarczy wcześniej umówić się z Kasią i zaplanować lekcję zgodnie z chwilą wolnego. Polecam każdemu, nauka z pewnością nie pójdzie w las!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Kasia jest bardzo kompetentnym lektorem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Jest punktualna oraz systematyczna (to także niezwykle ważne ponieważ wcześniejsi lektorzy często odwoływali lekcje, przez co proces nauki się wydłużał). Do tego ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób jasny. Wszystko to sprawia, że lekcje są owocne a współpraca układa się bez zarzutu. Polecam :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Bardzo polecam! Naukę rosyjskiego z Katarzyną zaczynałem od zera. Szybko zaobserwowałem widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody, ale na szczęście przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie :).

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolony. Kasia w pełni sprostała moim oczekiwaniom. Żaden z dotychczasowych kursów nie dał mi tyle, co nauka z Kasią przez Skype.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Kasia to doskonały korepetytor. Jest nie tylko kompetentnym nauczycielem ale też bardzo miłą osobą dlatego lekcje z nią to czysta przyjemność i owocnie spędzony czas :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Uczestniczyłem w kursie prowadzonym przez Skypa prawie przez 4 lata. Wydaje mi się że nie jestem łatwym uczniem:-) mimo to dzięki zajęciom nauczyłem się języka od postaw do zadowalającego mnie poziomu. Katarzyna prowadzi lekcje w sposób nowoczesny i merytoryczny. Jest osobą elastyczną i przede wszystkim bardzo miłą, dzięki czemu z przyjemnością czekałem na nasze wtorkowe zajęcia. Jeśli nie miałem ochoty przerabiać materiału według określonego harmonogramu to plotkowaliśmy z Katarzyną po Rosyjsku, co też było bardzo dobrą nauką. Będąc w 2018r na Mistrzostwach Świata w Piłce nożnej w Rosji nie miałem oporów aby porozumiewać się po Rosyjsku. Dziękuję za pomoc w nauce. Zdecydowanie polcam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Zajęcia przez Internet prowadzone bardzo profesjonalnie. Zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Efekty widać szybko, atmosfera przyjazna. Pełna rekomendacja.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Gorąco polecam zajęcia z Kasią! Sympatyczna atmosfera, poziom nauki dobrany odpowiednio. Kasia jest wymagającym nauczycielem, stawia przede wszystkim na mówienie, co jest ogromnym plusem. Zajęcia są dla mnie prawdziwą przyjemnością!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Zawsze idealnie przygotowana do zajęć, punktualna, rzeczowa. Lekcje prowadzi sumiennie, w odpowiednim tempie, nigdy nudno. Uczę się po raz pierwszy w życiu online i jestem zadowolony zarówno z tej formy nauki, jak i przede wszystkim z formy prowadzenia zajęć przez Kasię. Kontakt z nauczycielem wzorowy, nie daje odczuć, że jestem uczniem. W historii moich korepetytorów jest w ścisłej czołówce

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Fachowiec na wysokim poziomie. Rewelacyjny kontakt i sposób nauczania. Polecam każdemu, kto chce się uczyć rosyjskiego z dobrymi wynikami

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Miło i profesjonalnie. Wybór Kasi był najlepszą decyzją w całym okresie nauki. To osoba, która naprawdę lubi to co robi i wie jak uczyć, aby nauka przyniosła oczekiwane rezultaty. Uczciwie mogę polecić Kasię jako profesjonalną nauczycielkę rosyjskiego.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Lekcje rosyjskiego z Katarzyną są prowadzone w niezwykle przystępnej i ciekawej formie. Metodyka zajec umozliwia harmonijne postepy we wszystkich istotnych obszarach nauki jezyka - gramatyce, formach pisanych, wymowie, rozumieniu ze sluchu i co niezwykle wazne w przypadku rosyjskiego w pracy z tekstami. Zarowno tresc jak i forma zajec sa bez zarzutu, , a same zajecia okraszone nietuzinkowa osobowoscia prowadzacej sa dodatkowo przyjemna odskocznia po ciezkim dniu pracy.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo polecam lekcje przez Skype z Kasią. Super cierpliwa osoba, która widać uwielbia swoją pracę i ma szeroką widzę i umiejętność przekazywania jej :-)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Kasia to nie tylko świetny nauczyciel, ale i bardzo sympatyczna osoba, która zaraża pasją do języka i kultury Rosji! Z lekcji wychodzi się głodnym dalszej wiedzy i motywacją do nauki :) Dla mnie, osoby która miała już pewną znajomość języka było poszerzenie zaawansowanego słownictwa, także biznesowego, które wykorzystuję w pracy. Zauważyłam, że dzięki temu, że Kasia cierpliwie powtarzała ze mną słowka i wyrażenia (a nie tylko wprowadzała nowy materiał) zostały mi już one w pamięci a nie jak do tej pory "uciekały" po paru tygodniach. Polecam każdemu kto szuka nauczyciela z entuzjazmem i pozytywną energią!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Polecam wszystkim. Świetny nauczyciel i pedagog. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Odpowiednie podejście do ucznia i duża cierpliwość. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i widoczny efekt. Czekam na kolejną lekcję :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Profesjonalizm, wysokie kompetencje, a do tego przemiła osoba. Zdecydowanie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Profesjonalnie, efektywnie i do tego w super atmosferze :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Bardzo uprzejma, miła i pozytywna osoba, która uwielbia swoją pracę i potrafi zarazić optymizmem. Prawdziwa profesjonalistka. Polecam każdemu :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Kasię jako moją nauczycielkę online. Uczę się od roku i widzę ogromne postępy! Nauka z Kasią jest prawdziwą przyjemnością. Sama jestem filologiem i potrafię rozpoznać dobrą nauczycielkę. Jeśli szukacie pomocy w nauce rosyjskiego, oto znaleźliście :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Opinia jak najbardziej pozytywna. jedna z najlepszych nauczycielek, z jakimi miałem przyjemność współpracować. Zajęcia są bardzo interesujące i przemyślane. Polecam każdemu

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Wspaniała nauczycielka, która ma świetne do ucznia i potrafi przekazać wiedzę w bardzo profesjonalny i zarazem efektowny sposób. Zajęcia są niezwykle przyjemne i rozwijają umiejętności mówienia, czytania oraz słuchania ze zrozumieniem. Po 3 miesiącach uczęszczania na korepetycje (nauka od zera), nauczyłem się mega wiele (bez problemów potrafiłem dogadać się w Gruzji), więc naprawdę polecam.

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Super, lekcje warte każdej ceny

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Kasia jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia. Na lekcji panuje przyjemna atmosfera. Jestem niezmiernie zadowolona z zajęć i z chęcią w nich uczestniczę.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Super! Najwyższa ocena ppod każdym względem.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Jeśli trafiłeś/aś na to ogłoszenie, to znaczy, że szukasz najlepszych korepetycji. Mam dobrą wiadomość. Nie musisz szukać dalej, bo wszystko, co jest potrzebne, znajdziesz u Kasi. Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Super! Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Lekcje przebiegają w przyjemnej bezstresowej atmosferze. Po każdej lekcji zawsze czekam na następną z niecierpliwością.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Bardzo miła atmosfera na lekcji, bezstresowo. Kasia jest kompetentna i cierpliwa. Polecam serdecznie każdemu kto chce zacząć przygodę z rosyjskim :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Всем рекомендую. Очень хорошая учительница и я быстро научилась говорить по-русски.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bardzo polecam. Świetne zajęcia, super atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z postępów :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2017

Kasia jest świetną nauczycielką. Bardzo przejrzyście tłumaczy zagadnienia gramatyczne, niewątpliwym plusem jest elastyczność (umawiam się z lekcji na lekcję). Polecam w 100% :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Super nauczycielka. Duża doza humoru oraz cierpliwości. Solidne przygotowanie do zajęć oraz punktualność!!! Polecam Kasia z całego serca!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Uczę się z Kasią przez Skype już 2 rok. Wybrałam taką formę ponieważ mieszkam w Anglii. Zaczynałam od nauki alfabetu, teraz jestem w stanie swobodnie rozmawiać z Rosjanami, których tutaj nie brakuje. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Rewelacja! :-) Świetna nauczycielka, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Super atmosfera. Mój rosyjski poprawił się w błyskawicznym tempie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Bardzo sympatyczna, komunikatywna i miła osoba. Materiał przekazuje w taki sposób, że odliczam czas do każdej kolejnej lekcji :-)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Kasia jest najlepszą nauczycielką, z jaką miałem użyć się języków obcych. Niebywały talent pedagogiczny pozwala na bardzo szybką naukę niezależnie od wykształcenia, wieku i zdolności językowych ;-)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Kasią. Ma super podejście do ucznia, potrafi wytłumaczyć wszystko w przystępny sposób, a do tego ma ogromną cierpliwość. Cieszę się że trafiłam na taką osobę ponieważ mieszkam za granicą wiec nie miałabym jak uczęszczać ma lekcje. Na szczęście była możliwość nauki przez Skype.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Zajęcia na najwyższym poziomie! Ciekawe i motywujące do nauki :-) Polecam wszystkim bez dwóch zdań!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Polecam! Lekcje rosyjskiego przez Skype to świetny pomysł. Kasia ma rozległą wiedzę i w bardzo przystępny sposób tłumaczy zawiłości języka. Lekcje niezwykle owocne w miłej, bezstresowej atmosferze :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Zaczynałam od zera, teraz bez problemu oglądam rosyjskie filmy! Wszystko dzięki Kasi - sympatyczna osoba, miła atmosfera i nauka od razu lepiej wchodzi :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Kasia jest super sympatyczną i cierpliwą osobą z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób zrozumiały dla największego antytalentu ;-) Polecam wszystkim, którzy chcą miło i z pożytkiem spędzić czas. Taka nauczycielka to prawdziwy skarb! :-)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje z Kasią :-) Kasia jest super sympatyczną i cierpliwą osobą, co jest szczególnie ważne przy takich uczniach jak ja... Do nauki zostałem "zmuszony" przez okoliczności w pracy jednak już po miesiącu nauki ze zdziwieniem zauważyłem, że czekam na lekcję rosyjskiego! Teraz bez problemu dogaduję się z klientami w Rosji choć naukę zaczynałem od całkowitego zera :-) Dziękuję, Kasiu :-)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

lekcje naprawdę godne polecenia :-) Kasia jest świetną osobą i lektorka, aż chce się uczyć

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje przez Skype z Kasią :-) Uczyłam się wcześniej rosyjskiego u innych korepetytorów, jednak te zajęcia są dużo lepsze! Kasia ma dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób, do tego jej poczucie humoru oraz cierpliwość sprawiają, że lekcje są bezstresowe :-) Kasia jest niezwykle punktualna a materiały ciekawe i przejrzyste :-) Szóstka z plusem!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Poznałam w życiu wielu lektorów więc mam porównanie - zajęcia z Kasią są po prostu rewelacyjne! Bezstresowe, miłe i ciekawe :-) Kasia ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Widać, że lubi swoją pracę i jest profesjonalistką :-) Polecam każdemu :-)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

Lekcje z Kasią są the Best! :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie! Kasia jest świetną lektorką - cierpliwą, z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Lekcje są niezwykle przyjemne, przez co z niecierpliwością czekam na każdą kolejną :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Polecam wszystkim z całą odpowiedzialnością :-) Super pozytywna osoba z dużą wiedzą i poczuciem humoru :-) Nauka rosyjskiego to sama przyjemność :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Lekcje przez Skype z Kasią to sama przyjemność! Zawsze przygotowana i pomocna w tłumaczeniu zawiłości języka rosyjskiego. Zawsze cierpliwa w ćwiczeniu wymowy czy poprawie prac pisemnych. Jednym zdaniem profesjonalistka, która lubi swoją pracę. Polecam innym!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

Jednym słowem - Profesjonalnie! Lekcje przez Skype z Kasią to strzał w dziesiątkę, co potwierdzają także wcześniejsze opinie na jej temat. 100% pozytyw!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2015

Kasia jest osobą z angielską cierpliwością, co jest niezbędne w pracy z uczniami, takimi jak ja, którym po kilka razy trzeba tłumaczyć te same rzeczy :-P Do tego zawsze uśmiechnięta i przesympatyczna. Taki nauczyciel to prawdziwy skarb a lekcje są niezwykle przyjemne i owocne nawet w przypadku językowych "zdolniaków" takich jak ja :-P

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2015

Lepiej trafić nie mogłam! Kasia jest świetną lektorką i korepetytorką a równocześnie mega pozytywną osobą :) Zawsze jest przygotowana do każdych zajęć, a materiały, które udostępnia świadczą o jej zaangażowaniu i wiedzy. Materiały interaktywne są po prostu świetne dlatego też nie widzę najmniejszej różnicy między zajęciami online a stacjonarnymi, no może jedną - oszczędność czasu i pieniędzy :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Świetne lekcje! Przez pół roku nauczyłam się więcej niż przez1,5 roku z innym lektorem. Wszystko wytłumaczone jasno i wyraźnie, do tego w miłej atmosferze. Dzięki Skype zaoszczędzam czas i pieniądze na dojazdy. Super!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Kasia to super pozytywna osoba, z którą miło się uczyć. Podczas zajęć czuję się jakby były to relacje koleżeńskie więc nie muszę się niczym stresować :) Naukę zaczynałam od zera, a dzięki lekcjom z Kasią umiem więcej niż przypuszczałam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam zajęcia z Kasią. Lekcje z nią to nie tylko nauka ale niezwykle przyjemna forma spędzania czasu. Po każdych zajęciach z niecierpliwością czekam na kolejne :-) Mega pozytywnie!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Baardzo Polecam Panią Kasię. Pomaga szybko (zależało mi na czasie) i dobrze :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Serdecznie polecam! Kasia ma dużą wiedzę i potrafi przekazać ją w sposób przystępny i sympatyczny. Wszystko odbywa się profesjonalnie za pośrednictwem Skype :-) Najlepsza lektorka z jaką miałem przyjemność się uczyć! :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Języka rosyjskiego uczyłam się 2 lata w różnych szkołach i u różnych lektorów. Dopiero Kasia przez Skype pomogła mi usystematyzować wiedzę i wykorzystać ją w praktyce. Miła atmosfera i profesjonalizm. Wszystko to sprawia, że z niecierpliwością czekam na każdą kolejną lekcję :-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Rosyjski przez Skype z Kasią to świetny wybór! Nauka od zera nie stwarza żadnego problemu. Lepiej trafić nie mogłam :-)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Kasia jest profesjonalistką w każdym calu a do tego osobą niezwykle cierpliwą, z poczuciem humoru :) Lekcje z nią są niezwykle przyjemne i sprawiają, że nauka nie jest przymusem a przyjemnością! 100% satysfakcja :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Kasia to nie tylko nauczycielka ale też koleżanka. Sposób przekazywania wiedzy fenomenalny :)
Jeżeli chcecie nauczyć się rosyjskiego to tylko z Kasią!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

NAJLEPSZA LEKTORKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO!!! Gorąco polecam! Systematyczna, sumienna, cierpliwa i do tego jeszcze sympatyczna :) Kasia potrafi zmotywować do pracy KAŻDEGO :) Miałam już za sobą kilka prób nauki języka rosyjskiego, ale za każdym razem kończyło się rezygnacją i stwierdzeniem, że to nie dla mnie. Dopiero kiedy zaczęłam zajęcia przez Skype z Kasią wreszcie język rosyjski stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem! Do tego jeszcze bardzo przystępna CENA lekcji - w każdej innej Szkole Językowej za indywidualną naukę trzeba zapłacić 2 razy więcej! SERDECZNIE POLECAM :))

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

100% pozytyw! Przesympatyczna, cierpliwa osoba z ogrommnym zasobem wiedzy i podejściem nawet do najoporniejszych uczniów :) Nietuzinkowa osobowość prowadzącej sprawia, że z niecierpliwością czekam na każde zajęcia ;) Forma online jak dla mnie jest świetnym rozwiązaniem a uczeń zupełnie nic nie traci wybierając naukę przez Internet :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Wszystkim gorąco polecam naukę z Kasią! Profesjonalistka w każdym calu, osoba z ogromną wiedzą i niesamowitym poczuciem humoru, co sprawia, że lekcje są nie tylko owocne ale też interesujące. A nauka za pomocą Skype pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy - świetny sposób nawet dla osób zaczynających całkowicie od zera! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.