Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szczególna specjalizacja w skutecznym starcie w naukę angielskiego dzieci i młodzieży szkoły podstawowej. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, konkursów, sprawdzianów, kartkówek i testów. Ogromna baza arkuszy egzaminacyjnych. Idealne zajęcia dla dzieci nieśmiałych, potrzebujących wrażliwego podejścia oraz indywidualnej pomocy. Starannie dobrane materiały i układ zajęć. Metoda, która gwarantuje znaczne wyprzedzenie programów szkolnych, w tym wsparcie uczniów wykazujących wyjatkowe problemy w nauce. Kontynuacją zajęć jest program bezpośredniego podejścia do egzaminów językowych FCE, CAE oraz CPE. Nasi uczniowie zyskują zdolność do zdania tych egzaminów.
Lekcji udziela nauczycielka mająca wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą. Atut stanowi umiejętność tworzenia przyjaznej więzi z uczniem, która sprawia że dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach i intensywnie trenuje umiejętności.
Jednocześnie wykorzystane są najnowsze technologie, uczeń wykonuje wiele bardzo atrakcyjnych form aktywności, słucha nagrań w wykonaniu lektorów o zróżnicowanych akcentach, co pozwala przyzwyczaić się do różnych wariantów brzmienia współczesnej angielszczyzny.
Zajęcia odbywają się WYŁĄCZNIE u nauczyciela.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 19:00
Wtorek12:00 - 19:00
Środa12:00 - 19:00
Czwartek12:00 - 19:00
Piątek12:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Kasiadz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Pani Asia jest pierwszym nauczycielem, który uczy skutecznie dziecko swobodnie radzi sobie z nauką w szkole, pzekłada się to także na oceny są same piątki i szóstki. Lekcjie prowadzone są profesjonalnie nauczyciel jest zawsze przygotowany, atmosfera jest miła i przyjazna.Córka uwielbia lekcjie z Panią Asią.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Rewelacyjna nauczycielka. Córka z 3 ma 6 w IV kl. Jej często powtarzane zdanie, to: Teraz rozumiem o co chodzi :)
Dziecko chętnie idzie na lekcje, chętnie się uczy. W szkole nic jej nie zaskakuje.
Pani Asia jest zaangażowana i interesuje się uczniem.
Warto i szczerze polecam :)
Od września znów ruszamy, a niedługo kolejne dziecko.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z panią Joanną. Mój syn przed rozpoczęciem zajęć miał w szkole 3 z angielskiego. Natomiast po roku współpracy z panią Joanną egzamin szóstoklasisty zdał na 95%. Postęp jest olbrzymi. W czasie rozmów przez internet syn
korzysta swobodnie z języka angielskiego. Świetna nauczycielka.

avatar
MW zadowolona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Mój syn dzięki nauce z Panią Asią uzyskał bardzo dobry wynik z egzaminu na koniec 6 klasy a jego wiedza i umiejętności językowe przewyższają poziom szkoły podstawowej. Atmosfera pracy jest miła, nauczyciel jest solidnie przygotowany do zajęć i wymaga dużo pracy od ucznia - efekt jest więc na miarę oczekiwań. Pani Asia utrzymuje bardzo dobre relacje z uczniem jak i rodzicami.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Z czystym sumieniem polecam panią Asię , uważam , ze jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. .Dzięki pani Asi poziom umiejętności językowych mojego syna jest na bardzo wysokim poziomie , świadczą o tym oceny szkolne jak tez wysoki wynik egzaminu szóstoklasisty. Lekcje u pani Asi odbywają się zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Asia potrafi zarażać swoim entuzjazmem i pasją do języka angielskiego.

avatar
M.SZ.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Serdecznie polecam Panią Asię.
Polecam ze względu na wspaniałe relacje z córką, a także na indywidualnie podejście do ucznia! Uważam, ze realizowane przez Panią Asię zajęcia są na wysokim poziomie o czym świadczy wynik córki z testu 6-klasisty. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że to w dużej mierze zasługa Pani Joanny, która nie szczędząc wiedzy, wysiłku i niekiedy także czasu przyczyniła się do uzyskania przez córkę 100% !

avatar
Monika Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Pani Asia jest osobą bardzo miłą i serdeczną, ma świetny kontakt z uczniami. Lekcje są bardzo ciekawe, w miłej atmosferze i bezstresowe, co sprawia, że mój syn chce tam powracać. Zaangażowanie i wiedza merytoryczna Pani Asi przekłada się na wiedzę i wyniki w nauce mojego syna. Szczerze wszystkim polecam lekcje u Pani Asi.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Polecam wszystkim, którym zależy na skutecznej nauce. Lekcje u Pani Asi są ciekawe, prowadzone w bardzo miłej atmosferze i bezstresowo. Tłumaczy ze spokojem i cierpliwością. Uważam, że dzięki pomocy Pni zrobiłem ogromne postępy w języku angielskim i bardzo dobrze przygotowuje mnie do testu gimnazjalnego. Mino że nauka języka nie jest moją mocną stroną, dzięki wytrwałości i pomocy Pani Asi nie stresuje mnie to już ani trochę :) Pozdrawiam

avatar
Ola M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Bardzo polecam naukę jezyka angielskiego u Pani Asi. Pani jest bardzo miła i troskliwa. Atmosfera na zajeciach jest zawsze pozytywna a Pani Asia jest zawsze uśmiechnięta :) dzięki pomocy Pani mam bardzo dobre oceny w szkole i duzo lepiej umiem angielski. Goraco polecam! Ola

avatar
AiT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Szczerze polecamy zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Pania Joannę. Za rekomendację niech posłuży fakt, że nasza 6 letnia córeczka z ogromnym zapałem ćwiczy i z utęsknieniem czeka na kolejne zajęcia. Co najważnejsze są bardzo duże postępy merytoryczne. Naprawdę warto skorzystać z tej propozycji, pozdrawiamy, rodzice Michasi

avatar
Alan :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2013

Sam pobierałem lekcje u Pani Joasi, i do dziś jestem z nich bardzo zadowolony. Odkąd zacząłem swoją pracę z językiem angielskim u Pani, zaszczepiła się u mnie chęć dalszego poznawania tego języka, co później zaowocowało dobrymi ocenami w szkole. Przyjemna atmosfera zachęcająca do dalszej pracy oraz bardzo ciekawy sposób prowadzenia lekcji. Gdybym mógł, chętnie dalej uczestniczyłbym w tych zajęciach. Bardzo gorąco polecam :) :)

avatar
Basia B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2013

Wieki pedagog powiedział: CO NA POCZĄTKU JEST NIEPRAWIDŁOWO UKSZTAŁTOWANE, TRACI POTEM SIŁĘ DOJŚCIA DO DOSKONAŁOŚCI….
Dzisiaj mogę powiedzieć, że dzięki lekcjom, które moja córka pobierała u Pani Asi przez kilka lat, a następnie kontynuowała u jej męża Mariusza, moja Agatka cechuje się siłą, motywacją i dążeniem do doskonałości językowej.
Pani Asia pięknie zaszczepiła tę pasję i niezwykle prawidłowo i efektywnie przekazywała wiedzę i przygotowała ją do konkursów, najpierw szkolnych, a potem ogólnopolskich ( np. FOX). Z doskonałym skutkiem, pod postacią wysokich not i miejsc.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, a plączący się czasem pod nogami Rudolf tylko umila tę aurę. Polecam gorąco.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Polecam z pełnym przekonaniem! Mój syn Paweł uczy się języka angielskiego z Panią Asią już czwarty rok. To nauczyciel, który potrafi go stale zachęcać, mobilizować, wymagać i systematycznie ćwiczyć do uzyskania trwałych umiejętności.Jest ogromnie zaangażowana także w szkolne postępy dziecka, a przecież sukcesy szkolne są motorem do dalszej pracy naszych pociech. Paweł z ogromną przyjemnością biegnie na zajęcia z miłą, życzliwą i zawsze uśmiechniętą Panią Asią. A ja widzę efekty nauki mojego syna i rozwijające się uczucie do języka angielskiego. To ciekawe, miłe a jednocześnie efektywne zajęcia. Widzę ogromną różnicę między zajęciami grupowymi, w których wcześniej Paweł brał udział( zupełnie bez efektu) a indywidualną pracą z Panią Asią.Jeszcze raz gorąco polecam przemiłego i kompetentnego nauczyciela jakim jest Pani Asia :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Jak najbardziej polecam!!! Pani Asia jest cudowną nauczycielką, która bez problemu potrafi wszystko wytłumaczyć. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna, aż chcesz się uczyć. Jest dużo pracy, ale równie szybko widać jej pozytywne skutki.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Bardzo polecam ! Swietna atmosfera i bardzo dobre przygotowanie ! Wymagająca ale bardzo dobra i wyrozumiała Pani Asia zawsze potrafiła zachęcić mnie do nauki :) Od podstaw do perfekcji opanowywanie języka , wszystko całkowice wytłumaczone i przećwiczone , z chęcią uczęszczałam na zajęcia do Pani Joanny :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Bardzo polecam...wspaniała osoba nie tylko jako nauczyciel, ale jako czlowiek i pedagog.. idealna dla dzieci niesmiałych, wstydliwych. Potrafi zarazić zamiłowaniem do języka angielskiego i obudzić w dziecku chęć systematyczej pracy.. atmosfera lekcji zawsze bezstresowa, a efekty nauczania zaskakują pozytywnie zaraz po kilku spotkaniach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.