Grzegorz Tomaszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Bronowice +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!
Zapraszam na korepetycje z matematyki i fizyki. Jestem studentem Akademii Górniczo-Hutniczej, kończę w tym semestrze inżyniera na kierunku Energetyka. Korepetycji udzielam od liceum. Pod swoimi liczbowymi skrzydłami miałem dzieciaczki z podstawówki, jak i maturzystów. Korepetycje sprawiają mi dużo satysfakcji, co widać po kontakcie z moimi uczniami :)
Swoje umiejętności za młodu szlifowałem na bracie, co wyszło podobnie, jak pierwszy naleśnik, ale każdy kolejny ze smakiem zjadłaby sama Pani Gessler (albo chociaż nie wypluła z oburzeniem…)
Na korepetycje możemy umówić się u mnie (Bronowice wiadukt), na mieście w jakiejś bibliotece lub u ucznia, jeśli odległośc nie jest jakaś zatrważająca.
Cenię się z reguły na 40zł/1h, ale preferuję opcję 60zł/1,5h, ponieważ, moim zdaniem, godzina zegarowa, to za mało czasu, aby porządnie przysiąść do tak ciekawych przedmiotów jak matematyka, czy fizyka! :D

Więcej informacji w wiadomości prywatnej, lub pod numerem telefonu: 508 486 536

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza
Ernergetyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.