Bartosz Kołodziejczyk

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli Anatomia Prawidłowa Człowieka nie jest Twoją mocną stroną i poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci przygotować się do kolokwium czy egzaminu jednocześnie pokazując Ci przyjemną i ciekawą stronę anatomii – chętnie podejmę się tego wyzwania :)

Moja pasja do anatomii narodziła się już na pierwszym roku studiów na kierunku lekarskim, kiedy też miałem przyjemność reprezentować uczelnię na ogólnopolskim konkursie wiedzy anatomicznej Scapula Aurea. Od drugiego roku studiów dzielę się swoją wiedzą ze studentami (nie tylko kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego), co daje mi ponad 5 lat doświadczenia.

Forma i długość zajęć zależą od preferencji studenta i wyjściowego stanu wiedzy na dany temat – z przyjemnością pomogę w opanowaniu zupełnie nowego materiału, jak i w utrwaleniu wiedzy ze zwróceniem uwagi na najistotniejsze aspekty anatomii prawidłowej i klinicznej.

Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowana/ny współpracą, zadzwoń (jeśli nie odebrałem – napisz SMS – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili) lub napisz wiadomość e-mail.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Żałuję, że trafiłam do pana Bartka dopiero przed sesją poprawkową, bo najlepiej byłoby od początku mieć to wsparcie, które czyni naukę przyjemną, intelektualną rozrywką. Nauka na kolokwia byłaby dużo prostsza, anatomia jaśniejsza.
Zdałam egzamin i nauczyłam się dużo!
Przyda się. Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.