Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Chocianów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończyłam filologię polską ze specjalnością edytorstwo i redakcja tekstu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Przekazywanie wiedzy jest moją dużą pasją :) Oferuję więc profesjonalne korepetycje z języka polskiego w każdym zakresie (szkoła podstawowa, szkoła średnia, szkoła wyższa i inne). Jestem osobą bardzo cierpliwą i dokładną. Dany temat tłumaczę do skutku, bez nerwów, w swobodnej atmosferze :) A, dzięki temu, od wielu lat solidnie przygotowuję zadowolonych i zmotywowanych przeze mnie uczniów :) Pomagam w nauce do: kartkówek, sprawdzianów, egzaminu ósmoklasisty, matur podstawowych/ rozszerzonych, studenckich kolokwiów oraz do egzaminów dla obcokrajowców :)Prowadzę głównie lekcje online. Skype lub inny komunikator, do ustalenia :) Zajęcia prowadzone są indywidualnie. W zależności od potrzeb, jednorazowo lub dłuższa współpraca.2. Jestem też studentką filologii angielskiej o specjalności tłumaczenia i komunikacja w środowisku zawodowym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz certyfikaty, potwierdzające znajomość tego języka na biegłym poziomie. Oferuję pomoc, w zakresie takim jak: ćwiczenia ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, gramatyka, wymowa, komunikacja ustna, planowanie prac pisemnych, pomoc przy zadaniach domowych. Na każdym poziomie, od podstawowego po biegły.Od kilku lat chętnie przygotowuję swoich uczniów do egzaminów FCE, Cambridge English, kartkówek, sprawdzianów, egzaminów gimnazjalnych/ósmoklasisty czy matur podstawowych lub rozszerzonych. Pomagam też w nauce do innych egzaminów, poświadczających znajomość języka na danym poziomie :)3. Oferuję też pomoc w nauce języka francuskiego, niemieckiego i łaciny, od poziomu podstawowego do poziomu średniozaawansowanego :) Posiadam dyplomy znajomości obu języków na poziomie B2. Serdecznie zapraszam do kontaktu :)

  •  

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
filologia polska, ze specjalnością "edytorstwo i redakcja tekstu"
10.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
filologia angielska, ze specjalnością "tłumaczenia i komunikacja w środowisku zawodowym"
Kursy i szkolenia
01.2015
Kursy i szkolenia kosmetyczne
10.2015
Kursy biblioteczne
04.2017
Kursy i szkolenia fryzjerskie
01.2018
Kurs pedagogiczny
12.2018
Szkolenia coachingowe
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
Nauczyciel
Nauczanie języka polskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego i łaciny.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.