Aldona Hallmann

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdańsk (Oliwa +4)
Sopot (Centru +5)
Gdynia (Karwiny +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Pedagogika50 - 80 / 60 min

Aldona Hallmann

Opis ogłoszenia

Poprowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z problemami w nauce na wszystkich etapach nauczania, a także dla osób dorosłych z dysleksją, dysgrafią i dysortografią. Ukończyłam Uniwersytet Gdański z tytułem magistra nauk humanistycznych, dodatkowo ukończyłam Studia Podyplomowe z Terapii zaburzeń czytania i pisania jako terapeuta.
Jeśli twoje dziecko ma orzeczenie o dysleksji, dysgrafii lub dysortografii i ma problemy z nauką zgłoś się do mnie! Oferuję pomoc w nauce, pracę nad zaburzeniami i wsparcie ucznia.
Jeśli sam jesteś dyslektykiem, potrzebujesz pomocy i wsparcia w nauce, a także zajęć korekcyjno-kompensacyjnych zgłoś się do mnie!
Podczas każdych zajęć uczeń otrzymuje komplet materiałów. Dostosowuję zajęcia do indywidualnych potrzeb i zakresu oczekiwanej pomocy. Prowadzę zajęcia w gabinecie, ale w niektórych wypadkach mogę je poprowadzić u ucznia w domu.
Zapewniam rzetelnie poprowadzone zajęcia z dobrym efektem.
Kontakt telefoniczny pod nr. tel. 792 321 202

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Uniwersytet Gdański
Filologia polska
Kursy i szkolenia
04.2015
Terapia zaburzeń pisania i czytania
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.