Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek35 - 50 / 60 min

Ksenia

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką szkoły plastycznej oraz studentką malarstwa jak i architektury wnętrz. Jestem również laureatem wielu ogólnopolskich jak i międzynarodowych konkursów plastycznych i projektowych, moje prace wielokrotnie znajdywały się na wystawach. Dlatego z chęcią podzielę się z Tobą lub Twoim dzieckiem swoim doświadczeniem i umiejętnościami:). 
Jeśli: dbasz o artystyczny rozwój swojego dziecka już od najmłodszych lat, chcesz aby było kreatywne, jeśli chcesz poprawić swoje oceny z plastyki lub zdawać w przyszłości na artystyczno-projektowe studia, zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Śląska
Architektura Wnętrz
10.2017 - aktualnie
Akademia Sztuk Pięknych Katowice
Wydział Artystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.