Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Jelenia Góra

Róża Smk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Róża Smk

O mnie

Absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej na kierunku fotografia (studia magisterskie), fotografii na Wydziale Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (studia licencjackie) oraz Postprodukcji Fotograficznej, Filmowej i Telewizyjnej na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu (studia podyplomowe). Z pasją zajmuję się fotografią dokumentalną, reporterską i portretową. Uczyłam m.in. w Akademii Fotografii (Warszawa), Centrum Technologii Audiowizualnych (Wrocław), Stowarzyszeniu Nowe Horyzonty (Wrocław) czy Centrum Kreacji Multimedialnej (Wrocław/Poznań).Aktualnie mieszkam i pracuję w Warszawie. 

Zapraszam do współpracy! 

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Licencjat
Fotografia
10.2014 - 06.2015
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu
Nauczyciel dyplomowany
Postprodukcja Fotograficzna, Filmowa i Telewizyjna
10.2018 - aktualnie
Łódzka Szkoła Filmowa
Magister
Fotografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
MARCIN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Współpraca na warsztatach bardzo dobrze przygotowana. Mnóstwo wiedzy teoretycznej i praktycznej przekazanej w sposób zrozumiały i łatwy do zapamiętania. Wykładowca z mega "fajnym" nastawieniem".

Gorąco polecam indywidualne warsztaty - mega pomocne w dalszej pracy z aparatem

avatar
Romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Świetna metodyka nauki. Całkowicie kupiła mnie wrażliwość artystyczna/plastyczna podparta dużą wiedzą. Róża jest pełna pasji i energii. Polecam gorąco.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Zajęcia z Różą są bardzo profesjonalne i przebiegają w przesympatycznej atmosferze.Od razu widać, że Róża świetnie się zna na tym, co robi, i potrafi doskonale przekazać swoją wiedzę. Sprzęt nie ma dla niej żadnych tajemnic, a informacje, które poznaje się na zajęciach, są przystępne i przede wszystkim praktyczne. Ja już po pierwszej lekcji, poza tym, że dużo się dowiedziałam, doznałam swego rodzaju natchnienia :) Bardzo polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

bardzo miła osoba, wspaniale prowadzone zajęcia, poparte konkretną wiedzą,
w bardzo inspirującej atmosferze. polecam każdemu !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Przemiła osoba z dużą wiedzą i wyobraźnią fotograficzną, panuje miła, przyjazna atmosfera. Zna nie na tym co robi, pomoże we wszystkim.
Bardzo polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Zajęcia prowadzone w ciekawy i profesjonalny sposób. Bardzo ciepła i przyjazna atmosfera zajęć. Serdecznie polecam Panią Różę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.