Rozalia Kowalska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa

Opis ogłoszenia

Rozgadaj się po francusku!
Jeżeli czasem brakuje Ci odwagi bądź umiejętności do płynnego i spójnego wypowiedzenia się po francusku, jestem do twojej dyspozycji i chętnie pomogę w przezwyciężeniu wszelkich językowych barier.
O mnie: Jestem absolwentką dwujęzycznego liceum oraz posiadam certyfikat DALF C1. Ponadto, co najważniejsze, od zawsze posługuję się francuskim jako swoim drugim ojczystym językiem. To z bycia Francuzką wynika mój naturalny akcent, wyczucie językowe i znajomość kultury. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji uczniom liceum, studentom lingwistyki i romanistyki, a także osobom wracającym do francuskiego po latach. 
O zajęciach: Oferuję zajęcia opierające się na konwersacji i aktualnych źródłach. Przy okazji rozmowy mogę wytłumaczyć przydatne zagadnienia gramatyczne i kulturowe, jednak zaznaczam bardziej praktyczny niż teoretyczny wymiar zajęć.

Zachęcam do kontaktu, odpowiem na wszystkie Twoje pytania i dogadamy szczegóły:)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Na zajęcia z Rozalią chodziłam, aby przygotować się do egzaminu ustnego Delf B2 oraz aby nauczyć się nie krępować w czasie zwykłych francuskich rozmówek. Efekty przeszły moje oczekiwania! Egzamin zdałam z wysokim wynikiem i rzeczywiście osiągnęłam swobodę wypowiedzi po francusku. Tematy zajęć były zdywersyfikowane, a Rozalia często przygotowywała źródła w postaci filmów czy artykułów. Gorąco polecam i dziękuję!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Rozalią! Sama zaczynałam na poziomie między A1/A2, bez żadnych umiejętności jeśli chodzi o mówienie, a po paru miesiącach, dzięki Rozalii, byłam już w stanie poprowadzić rozmowę po francusku na różne tematy, również te, które obejmują zagadnienia bardziej skomplikowane. Rozalia zawsze była bardzo cierpliwa i potrafiła wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Poszukiwałam nauczyciela języka francuskiego przed wyjazdem do Francji. Moim głównym celem było przełamanie bariery językowej. Konwersacje z Rozalią "otworzyły" mnie na język francuski.

Jej cierpliwość, otwartość i miła atmosfera podczas zajęć zachęciły do mówienia. Każda lekcja była starannie przygotowana, a poruszane tematy bardzo ciekawe i różnorodne. Z niecierpliwością czekałam na kolejne zajęcia.

Rozalię wyróżnia to, że jest native speakerem a dodatkowo zna język polski i tym samym wie jakie mogą mieć problemy osoby uczące się francuskiego. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.