Roksana Stasiakiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Zduńska Wola
Sieradz
Pabianice
Łask
Łódź
Warszawa
Warta

O mnie

Z wykształcenia jestem altowiolistką, gram także na skrzypcach. Po studiach uczyłam w szkole, ostatnie lata podróżowałam i pracowałam na statkach pasażerskich. W wolnym czasie udzielam korepetycji i lekcji. Mam doświadczenie w pracy w orkiestrze, a także jako muzyk zespołowy. Kameralistyka to dziedzina która mnie interesuje najbardziej. Mam sporo ciekawych nut, zarówno na skrzypce i altowkę, a także duety, trio i kwartet smyczkowy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewicz w Łodzi
Magister
Instrumentalny, altówka
10.2014 - 11.2015
Uniwersytet Wrocławski
Wydział Nauk Pedagogicznych, Edukacja wczesnoszkolna i Wychowanie przedszkolne
Kursy i szkolenia
06.2010
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.