Kacper Kwiecień

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Kraków)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry jestem nauczycielem historii,polskiego,WOSu Interesują mnie także inne przedmioty, przez co zaczołem pracę jako korepetytor, jestem nauczycielem więc mogę czegoś więcej nauczyć na podstawie sprawdzianów czy różnych materiałów dydaktycznych Serdecznie zapraszam oraz zachencam P.S. W razie pytań i podjęcia prowadzenia ze mną zajeń proszę dzwonić pod numer 883-117-104. Zachencam goronco mam jeszcze pare wolnych miejsc. Przyjmuje klasy zarówno szkoły podstawowej jak i średniej zakres i podstawowy i rozszerzony

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
Wtorek18:00 - 19:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek07:00 - 08:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota09:00 - 17:00
Niedziela09:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.