Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Szczecin
Police
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Ukończyłem studia techniczne na wydziale elektrycznym ZUT, posiadam tytuł inżyniera w dziedzinie eletrotechniki. Jestem absolwentem VI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie,uczęszczałem do klasy o profilu matematyczno-fizycznym.
Chętnie udzielę korepetycji z matematyki,fizyki i chemii na każdym poziomie nauczania
Przygotuję do klasówki,egzaminu gimnazjalnego i matury a także pomogę nadrobić zaległości podczas roku szkolnego i wakacji w celu przygotowania do egzaminu poprawkowego.Mam z chemią doświadczenie i układałem zadania do jednego konkursu chemicznego pt,,Partnerstwo Edukacji i Przemysłu"
Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.
Dojeżdżam do ucznia na terenie Szczecina, Polic,gminy Dobra Szcz. i Kołbaskowo w cenie 30 zł za 1godz, natomiast w cenie 40 zł za 60 min dojeżdżam do Gryfina.Oferuję dojazd do ucznia do Goleniowa, Stargardu i Pyrzyc w cenie 50 zł za 60 minut.
W razie wątpliwości proszę o telefoniczny kontakt pod numer:
518-663-941

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.