Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Szczecin (Norwegia)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje prowadzone są przez doświadczoną lektorkę po studiach języka Norweskiego, częściowych w Norwegii ( mieszkałam w kraju przez kilka lat). Uczę języka z pasją. Posiadam wielo lenie doswiadczenie w wykładaniu języka norweskiego, uczę na wiele metod, od tekstów po nagrania dźwiękowe aż do rozmów ze mną. Podsyłam materiały potrzebne do nauki, pdfy, książki, proponuje filmy oraz audiiobooki. Wszystko czego będziemy potrzebować do nauki wysyłam pocztą elektroniczną, także o nic nie musisz się martwić. Dysponuję całym szeregiem książek i innych materiałów. Działam na artykułach, stronach norweskich, przygotowuję do testów językowych. Cena za 50 minut to 50 zl, Do usłyszenia :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.