Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Faktura VAT

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Klaudia

O mnie

Zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego. absolwentką filologii iberyjskiej oraz filologii romańskiej ze specjalnością hiszpańską - nauczycielską, pracowałam jako lektor języka hiszpańskiego w kilku szkołach językowych oraz na Politechnice Lubelskiej.Zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, a także osoby dorosłe. Lekcje odbywają się u lektora (ul. Jantarowa) lub poprzez skype.Oprócz zaangażowania i miłej atmosfery oferuję wszystkie potrzebne materiały. , cena 60zł/godz.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2015

Super atmosfera, bardzo ciekawe materiały (oprócz tradycyjnych ćwiczeń dodatkowo materiały multimedialne, obrazki, gry), przede wszystkim lekcje bardzo skuteczne - wszystkie niezrozumiałe kwestie wytłumaczone na kilka sposobów tak, aby nie było żadnych wątpliwości). Polecam zarówno tym, którzy nigdy nie mieli kontaktu z językiem jak i tym, którym (tak jak mój syn) lekcje języka w szkole nie wystarczają :) pozdrawiam panią Klaudię!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.