Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 - 70 / 60 min

le BonTon

Opis ogłoszenia

Bonjour, voulez-vous parler français?

Jeżeli tu jesteś, to na pewno tak:), a my chętnie i skutecznie w tym ci pomożemy. Małżeństwo polsko-francuskie zaprasza na indywidualne kursy języka francuskiego dla początkujących (zapraszamy także dzieci) i zaawansowanych. Każde zajęcia przygotowujemy indywidualnie według potrzeb, oczekiwań i zainteresowań ucznia. Poza nauką języka staramy się też rozbudzać chęć poznawania Francji w  wielu jej obszarach: film, sztuka, literatura, kultura i nawet kuchnia:) Chętnie pomożemy w przygotowaniu do egzaminów ustnych i pisemnych na każdym poziomie: olimpiady, gimnazjum, matura, DELF, DALF, TCF, CFP… Jeśli nie chcesz stracić tego, co już umiesz, mieć pewność, że mówisz poprawnie, językiem żywym i bogatym, skorzystaj z możliwości konwersacji z rodowitym Francuzem! :) Także online. A tres bientôt !!
518 121 370 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.