Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 - 80 / 60 min

le BonTon

Opis ogłoszenia

Bonjour, voulez-vous parler français?

Jeżeli tu jesteś, to na pewno tak:), a my chętnie i skutecznie w tym ci pomożemy. Małżeństwo polsko-francuskie zaprasza na indywidualne kursy języka francuskiego dla początkujących (zapraszamy także dzieci) i zaawansowanych. Każde zajęcia przygotowujemy indywidualnie według potrzeb, oczekiwań i zainteresowań ucznia. Poza nauką języka staramy się też rozbudzać chęć poznawania Francji w  wielu jej obszarach: film, sztuka, literatura, kultura i nawet kuchnia:) Chętnie pomożemy w przygotowaniu do egzaminów ustnych i pisemnych na każdym poziomie: olimpiady, gimnazjum, matura, DELF, DALF, TCF, CFP… Jeśli nie chcesz stracić tego, co już umiesz, mieć pewność, że mówisz poprawnie, językiem żywym i bogatym, skorzystaj z możliwości konwersacji z rodowitym Francuzem! :) Także online. A tres bientôt !!
518 121 370 .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.