Niemiecki-dla-każdego Magdalena Pokojska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Gdańsk (Morena +7)

O mnie

Nauczyciel dyplomowany , mgr filologii germańskiej– egzaminator OKE oferuje swoją pomoc wszystkim zainteresowanym nauką języka niemieckiego, na różnych poziomach zaawansowania na terenie całego Gdańska oraz online na terenie całego kraju.

Dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

Pomagam skutecznie nadrobić szkolne zaległości. Przygotowuję również do egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym a także certyfikatów językowych.

Posiadam ponad 18 letnie doświadczenie w pracy jako lektor języka niemieckiego i korepetytora. Uczę także starsze osoby pragnące wyjechać np.: jako opiekunki do opieki nad ludźmi starszymi do Niemiec.

Lekcja dla jednej osoby kosztuje 50 zł, jeśli uczą się 2 równocześnie to 30 a 3 osoby to koszt lekcji dla jeden osoby wynosi 25 zł.Certyfikaty:

ZD, dyplom magistra, wpis do ewidencji egzaminatorów z egzaminu maturalnego z języka niemieckiego

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Dziekujemy. P. Magda jest naprawde rewelacyjnym nauczycielem godnym polecenia . Syn w ogole nie rozumiał pana na lekcji dostawał same 2 a dzieki P. Magdzie zrozumial niemiecki i na koniec roku dostal 5. My dalej bedziemy kozystac z lekcji .p Magdy. Syn bardzo lubi lekcje u P. Magdy. Napeawde polecam

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pani Pokojskiej. Mój syn z najgorzej radzącego sobie ucznia w klasie, stopniowo (w bardzo krótkim czasie) dostał się do czołówki i w niej już pozostał. Nauczyciel języka w jego szkole również powtarza że korepetytor jest świetny skoro z takiego poziomu można się było wspiąć w tak krótkim czasie tak wysoko. Jeszcze raz polecam. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej i niestresujacej atmosferze

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Dzięki Pani Magdzie zdałem bardzo dobrze podstawową maturę z j. niemieckiego na 98%. Zaznaczam, że na początku nauki byłem na takim poziomie, że pewnie bym jej nie zdał.

avatar
Beata i Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Magdy wraz z chłopakiem przez cały rok kalendarzowy i dzięki temu temu udało nam sie opanować język niemiecki na tyle dobrze, że zdecydowaliśmy się na stałe na wyjazd.
Bardzo polecamy Panią Magdę

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Dobre podejscie do ucznia i swietna organizacja pracy z uczniem. W bardzo krotkim czasie opanowalam material na poprawke w liceum z pomoca Pani Magdy. POLECAM ;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2014

Bardzo polecam Panią Magdę. Rewelacyjnie prowadzi lekcje, z łatwością wyłapuje słabe punkty ucznia i szybko wyciąga z zaległości. Pani Magda ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać uczniowi. Córka poprawiła oceny z j.niemieckiego (poziom gimnazjum). We wrześniu liczymy na kolejny rok współpracy. Do zobaczenia we wrześniu. mama Ani

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2012

Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony z nauki języka niemieckiego u pani Magdy, ponieważ udało mi się zdać maturę z języka niemieckiego na 5 mimo, że nie potrafiłem na początku poprawnie powiedzieć ani jednego zdania po niemiecku. Gramatyka wydawała mi się koszmarna, ale dzięki tym lekcjom opanowałem to szybko. Gorąco polecam

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2012

Pani Magda bardzo pomogła mi w przygotowaniu do matury, dzieki bez obaw do niej podchodziłam, wreszcie nauczyłam się porządnie pisać i mówić po niemiecku. Gorąco polecam tego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.