Weronika Grząka

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Poznań
Ostrów Wielkopolski

O mnie

Hola!Jestem Weronika i kocham język hiszpański. Studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skończyłam specjalizację nauczycielską oraz w związku z nimi, robiłam praktyki w szkole. Chętnie podejmę się nauki każdego kto chciałby zacząć uczenia się tego pięknego języka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia Hiszpańska
Kursy i szkolenia
10.2017
Specjalizacja nauczycielska
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Lekcje i korepetycje
Od początku studiów udzielam lekcji oraz korepetycji z języka hiszpańskiego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Polecam lekcje z Weronika. Swietna atmosfera, dobrze przygotowane materialy, ciekawostki, tempo dostosowane do potrzeb ucznia, duzo slowek mozna juz zapamietac po lekcji poniewaz Weronika uczy na podstawie skojarzen. Bardzo dobra lektorka.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
3 lipca 2019

Polecam bardzo zajęcia z Weroniką, ponieważ bardzo dobrze umie przekazać wiedzę, którą posiada, przy czym podczas zajęć panuje zawsze luźna atmosfera, co ułatwia wchłanianie wiadomości :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Weroniki. To pierwsze zajęcia, na które uczęszczam przez skype i jestem bardzo zadowolona! Weronika jest niezwykłą nauczycielką, bardzo zaangażowaną i pomocną, a przy tym zarażającą optymizmem i dobrą energią. Każde zajęcia są przygotowane i przemyślane w taki sposób, że zapamiętuje się je na długo. Weronika jest w stanie szybko ocenić zdolności lingwistyczne i dostosować odpowiednie ćwiczenia tak, aby nauczyć każdego zgodnie z wymaganiami! :)

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję za tak motywującą opinię! Hasta la vista !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Jestem mega zadowolony z zajęć z Weroniką. Zawsze przygotowana, wesoła i komunikatywna. Gorąco polecam! :D

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Miła i sympatyczna korepetytorka hiszpańskiego, zawsze dobrze przygotowana do zajęć i dokładająca starań by były urozmaicone. Pozwoliła mi przełamać barierę językową i z łatwością zaczęłam mówić po hiszpańsku.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję, to miłe słyszeć takie małe słowa :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Weroniką, która jest osobą bardzo życzliwą i kontaktową. Mimo, że nie miałyśmy okazji zbyt długo ze sobą ze pracować, uważam, że podczas tych paru lekcji udało mi się poznać podstawy języka i nauczyć się o kulturze. Weronika potrafi bardzo ciekawie opowiadać i zawsze chętnie uczestniczyłam w zajęciach z nią. Uważam, że to był bardzo dobrze wykorzystany czas, Weronika na każde zajęcia skrupulatnie przygotowywała materiały do zajęć. Serdecznie polecam! :)))

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Z Weronika przygoda nauki hiszpańskiego mojego suną rozpoczęła sie w sierpniu 2018- zmieniłam szkole synowi, który musiał opanować 1 rok hiszpańskiego w miesiac. Z pośród wielu lektorów wybraliśmy Pani Weronikę- młoda , otwartą, z wymarzonym podejściem do nauki języka i dzieci. Moj syn Wiktor ( lat 10) przez cały sierpień z checia chodził na lekcje u Pani Weroniki- podekscytowany nowymi tematami, podejściem do nauki języka jakie Pani Weronika wykazywała- poprzez gry, zabawę, odgrywanie ról.
Syn przyszedł do nowej szkoły- za 1 razem zdał egzamin z hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym!!! Jako jeden z 8 dzieci ( na 24)- do tego nigdy wczesniej poza sierpniem i lekcjami z Panią Weronika, nie miał styczności z tym językiem.

Z całym sercem polecam Panią Weronikę- wynik jaki osiągnął moj syn w tak krótkim czasie mowi sam za siebie!
Najlepsza nauczycielka języka obcego z jaka uczyła mojego syna.

Dziękujemy i słyszymy sie na kolejnych lekcjach !!! :-)

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Młoda i otwarta dziewczyna. Bardzo łatwo się z nią dogadać. Jest bardzo sympatyczna świetnie tłumaczy a lekcje są bardzo przyjemne. Dodatkowo prowadzi też korepetycje online co ułatwia znalezienie czasu na naukę bez dojazdów itp.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję. <3

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Bardzo sympatyczna młoda dziewczyna, z dużą wiedzą i pasją do jej przekazywania. Prowadzi lekcje on-line co jest bardzo wygodne. Cierpliwa, dobrze tłumaczy. Bez problemu można się z nią dogadać.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.