Weronika Grząka

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Poznań
Ostrów Wielkopolski

Weronika Grząka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Weronika Grząka

O mnie

Hola!Jestem Weronika i kocham język hiszpański. Studiuję filologię hiszpańską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skończyłam specjalizację nauczycielską oraz w związku z nimi, robiłam praktyki w szkole. Chętnie podejmę się nauki każdego kto chciałby zacząć uczenia się tego pięknego języka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia Hiszpańska
Kursy i szkolenia
10.2017
Specjalizacja nauczycielska
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Lekcje i korepetycje
Od początku studiów udzielam lekcji oraz korepetycji z języka hiszpańskiego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Uczę się z Panią Weroniką od kilku miesięcy online. Kontakt online jest bardzo wygodny i oszczędza czas związany z dojazdami. Pani Weronika dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia lekcje nie są nudne A materiał łatwo przyswajalny. Kontakt online pomaga przezwyciężyć bariery związane z mówieniem w obcym języku. Polecam naukę z Panią Weroniką każdemu , nawet przy lekcjach raz w tygodniu można się skutecznie uczyć , a postępy są widoczne z tygodnia na tydzień. 100% profesjonalizm , zaangażowanie, rzetelność i ogromna wiedza Pani Weroniki sprawiają , że nawet bardzo oporny uczeń zaczyna mówić po Hiszpańsku.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Polecam lekcje z Weronika. Swietna atmosfera, dobrze przygotowane materialy, ciekawostki, tempo dostosowane do potrzeb ucznia, duzo slowek mozna juz zapamietac po lekcji poniewaz Weronika uczy na podstawie skojarzen. Bardzo dobra lektorka.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję Daga! Hasta la vista:)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
3 lipca 2019

Polecam bardzo zajęcia z Weroniką, ponieważ bardzo dobrze umie przekazać wiedzę, którą posiada, przy czym podczas zajęć panuje zawsze luźna atmosfera, co ułatwia wchłanianie wiadomości :)

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję za opinię :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Weroniki. To pierwsze zajęcia, na które uczęszczam przez skype i jestem bardzo zadowolona! Weronika jest niezwykłą nauczycielką, bardzo zaangażowaną i pomocną, a przy tym zarażającą optymizmem i dobrą energią. Każde zajęcia są przygotowane i przemyślane w taki sposób, że zapamiętuje się je na długo. Weronika jest w stanie szybko ocenić zdolności lingwistyczne i dostosować odpowiednie ćwiczenia tak, aby nauczyć każdego zgodnie z wymaganiami! :)

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję za tak motywującą opinię! Hasta la vista !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Jestem mega zadowolony z zajęć z Weroniką. Zawsze przygotowana, wesoła i komunikatywna. Gorąco polecam! :D

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Miła i sympatyczna korepetytorka hiszpańskiego, zawsze dobrze przygotowana do zajęć i dokładająca starań by były urozmaicone. Pozwoliła mi przełamać barierę językową i z łatwością zaczęłam mówić po hiszpańsku.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję, to miłe słyszeć takie małe słowa :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Weroniką, która jest osobą bardzo życzliwą i kontaktową. Mimo, że nie miałyśmy okazji zbyt długo ze sobą ze pracować, uważam, że podczas tych paru lekcji udało mi się poznać podstawy języka i nauczyć się o kulturze. Weronika potrafi bardzo ciekawie opowiadać i zawsze chętnie uczestniczyłam w zajęciach z nią. Uważam, że to był bardzo dobrze wykorzystany czas, Weronika na każde zajęcia skrupulatnie przygotowywała materiały do zajęć. Serdecznie polecam! :)))

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Z Weronika przygoda nauki hiszpańskiego mojego suną rozpoczęła sie w sierpniu 2018- zmieniłam szkole synowi, który musiał opanować 1 rok hiszpańskiego w miesiac. Z pośród wielu lektorów wybraliśmy Pani Weronikę- młoda , otwartą, z wymarzonym podejściem do nauki języka i dzieci. Moj syn Wiktor ( lat 10) przez cały sierpień z checia chodził na lekcje u Pani Weroniki- podekscytowany nowymi tematami, podejściem do nauki języka jakie Pani Weronika wykazywała- poprzez gry, zabawę, odgrywanie ról.
Syn przyszedł do nowej szkoły- za 1 razem zdał egzamin z hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym!!! Jako jeden z 8 dzieci ( na 24)- do tego nigdy wczesniej poza sierpniem i lekcjami z Panią Weronika, nie miał styczności z tym językiem.

Z całym sercem polecam Panią Weronikę- wynik jaki osiągnął moj syn w tak krótkim czasie mowi sam za siebie!
Najlepsza nauczycielka języka obcego z jaka uczyła mojego syna.

Dziękujemy i słyszymy sie na kolejnych lekcjach !!! :-)

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Młoda i otwarta dziewczyna. Bardzo łatwo się z nią dogadać. Jest bardzo sympatyczna świetnie tłumaczy a lekcje są bardzo przyjemne. Dodatkowo prowadzi też korepetycje online co ułatwia znalezienie czasu na naukę bez dojazdów itp.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuję. <3

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Bardzo sympatyczna młoda dziewczyna, z dużą wiedzą i pasją do jej przekazywania. Prowadzi lekcje on-line co jest bardzo wygodne. Cierpliwa, dobrze tłumaczy. Bez problemu można się z nią dogadać.

Weronika Grząka

Bardzo dziękuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.