Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Bytom
Katowice
Gliwice
Tychy
Mysłowice (Mysłowice)
Warszawa

Lena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Lena

O mnie

Jestem doświadczonym nauczycielem.

Wykładałam na wyższej uczelni na filologii rosyjskiej.

Prowadzę indywidualne nauczenie u nauczania w grupach.

Uczę języka rosyjskiego zawodowo.

Doświadczenie ponad 20 lat.

Posiadam multum materiałów do opanowania języka i zapoznania się z rosyjską kulturą i mentalnością.

Łączy mnie ze studentami miłość do rosyjskiego. Uważam, że moi studenci są najlepsi.

Stosuje własną metodę i uważam, że jest bardzo skuteczna.

Moja praca - moje hobby.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Znalazłem Panią Lenę wśród wielu osób oferujących kiepskiego poziomu lekcje, ale muszę przyznać, że Pani Lena jest właśnie tym wyjątkowym nauczycielem, który potrafi nauczać i robi to po prostu super. Prowadzi lekcje bardzo ciekawie i co bardzo ważne posiada ogromne doświadczenie, zarówno w języku ogólnym jak i biznesowym. Jeśli ktoś chce poprawić swój język rosyjski, pracuje w międzynarodowym otoczeniu biznesowym i szuka profesjonalnej nauczycielki na poziomie Native Speakera to POLECAM.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Wzorowa nauczycielka, jestem bardzo zadowolona z lekcji i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim chcącym się szybko i efektywnie nauczyć języka rosyjskiego. W 6 miesięcy od zera do bohatera :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Kiedy przyszłam na pierwsze zajęcia do Pani Leny, ledwo potrafiłam wydukać po rosyjsku jak się nazywam, pierwszy nasz test oblałam. Zaczynałam praktycznie od zera. Minął rok - w ciągu którego dzięki Pani Lenie nauczyłam się płynnie mówić i pisać po rosyjsku. Miesiąc temu przeprowadziłam się do Rosji, studiuję tutaj. Nie mam najmniejszych problemów ze zrozumieniem wykładów, z komunikowaniem się w codziennym życiu. Na uczelni mamy zajęcia z języka rosyjskiego dla obcokrajowców - dostałam się na poziom C1. Oczywiście kosztowało to mnie wiele wysiłku, jednak bez Pani Leny po dziś byłabym na poziomie początkującym. Zajęcia są ciekawe, postępy bardzo szybkie. Pani Lena to świetny nauczyciel - wie jak przekazać swoją ogromną wiedzę w sposób łatwy i przystępny. WSZYSTKIM którzy chcą nauczyć się jak mówić po rosyjsku z poprawnym akcentem, używać konstrukcji takich jakich używają Rosjanie (nie kalek z języka polskiego, która występują praktycznie w każdej książce) gorąco polecam! Zajęcia z Panią Leną były najlepszą inwestycją w przyszłość jaką mogłam podjąć.

avatar
EWELINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Zaczęłam od „AZBUKI” (ROSYJSKIEGO ABECADŁA, jest bardo łatwe).
Uczyłam się szybko i z dnia na dzień miałam duże postępy.
Bez problemu nauczyłam się prawidłowej wymowy i akcentowania. Uważam, że trafiłam idealnie.
Polecam.

avatar
Pawel S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Konwersacje po rosyjsku po kilku miesiącach intensywnego nauczania to czysta przyjemność! Zero stresu. Bardzo fajna atmosfera. Chętnie uczę się języka rosyjskiego z P. Leną.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Ciekawe materiały. Szybkie postępy. REWELACJA! Polecam!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Po 6 miesiącach nauki od podstaw zaczęłam oglądać seriale po rosyjsku i dużo rozumiem. Uzależniłam się od rosyjskich piosenek. Wszystko dzięki Pani. Dziękuję serdecznie i polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2013

P.Lena jako lektorka jest super! Ale najważniejsze jest to, że dzięki spotkaniom z P.Leną nie mam bariery językowej. Nauczyłem się bardzo dobrze mówić. Nie mam problemu z pisaniem. Piszę listy do kontrahentów z Moskwy. DZIĘKUJĘ!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Zajęcia były ciekawe. Widząc zaangażowanie Pani Leny, aż się chciało uczyć.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Pani Lena potrafiła mnie zachęcić i zmobilizować do nauki. Uczenie się rosyjskiego sprawiło mi czystą przyjemność. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.