Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Romanista Instytut Języków Romańskich to nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych wywodzących się z łaciny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zatem kursy języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

W celu zapewnienia naszym słuchaczom najwyższej jakości świadczonych usług, w naszym Instytucie zatrudniamy lektorów będących specjalistami w dziedzinie nauczania języków obcych. Na sukces Romanisty pracują absolwenci kierunków filologicznych polskich i zagranicznych uniwersytetów posiadający udokumentowane przygotowanie pedagogiczne. Nasi lektorzy, oprócz doskonałej znajomości języka, mogą pochwalić się również ogromną wiedzą z zakresu kultury danego kraju, zdobytą podczas zagranicznych pobytów w ramach europejskiego programu Erasmus+. Współpracujący z nami romaniści posiadają bogate doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą podczas różnego rodzaju kursów, szkoleń i staży. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie to przede wszystkim pasja, którą z pewnością będą chcieli was zarazić.

W " Romaniście" prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe w małych, kameralnych grupach 4-8 osobowych. Lekcje wszystkich języków oparte są na metodzie komunikatywnej, dzięki której w krótkim czasie będziecie Państwo w stanie komunikować się po francusku, włosku, hiszpańsku i portugalsku w podstawowych sytuacjach życia codziennego. Stosując metody aktywizujące takie jak gry i zabawy językowe, chcemy pokazać, że nauka języków wcale nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, może stać się czystą przyjemnością i prawdziwą przygodą.
Romanista Instytut Języków Romańskich to nie tylko szkoła języków obcych, ale również ośrodek kulturowy z prawdziwego zdarzenia. Podczas cotygodniowych spotkań z kulturą obejrzymy francuskie komedie, zjemy prawdziwą włoską pizzę, zatańczymy hiszpańskie flamenco i posłuchamy dźwięków portugalskiego fado.

Przyjdź do nas już dziś i daj się zabrać w wirtualną podróż do malowniczej Francji, historycznych Włoch, słonecznej Hiszpanii i nieodkrytej jeszcze Portugalii :)

Cena: 70 zł / 60min

ZNIŻKI:
5% zniżki przy płatności za 5 zajęć z góry
10% zniżki przy płatności za 10 zajęć z góry
10% zniżki na zakup materiałów dydaktycznych w przyszkolnej księgarni językowej (dostępnej również na stronie romanista com pl)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Romanista
Bolesława Limanowskiego 102/45
91-042 Łódź
NIP: 7262548607

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.