Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Roland

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Roland

O mnie

Autorska metoda

Dzięki zastosowaniu nowych technologii proponuję interaktywny, multimedialny kursy łączący tekst, grafikę, dźwięk i materiały wizualne, dzięki którym zasady gramatyki francuskiej są przedstawione w atrakcyjny sposób i wydają się zdecydowanie łatwiejsze.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2022

Spotykałam się z Rolandem regularnie przez pół roku na lekcjach zdalnych. Roland nie tylko jest nauczycielem z powołania, ale również świetnym człowiekiem. Najważniejsze jego zalety to profesjonalizm, gotowość do indywidualizowania zajęć i życzliwość wobec uczniów. W zaledwie kilka miesięcy świetnie przygotował mnie - najpierw do egzaminu Delf A1, a następnie - B1. Ważne jest także to, że bezwarunkowo we mnie wierzył, wspierał i bezbłędnie potrafił przewidzieć mój wynik. Kiedy tylko tego potrzebowałam, dostosowywał sposób nauki i terminy do moich potrzeb. Mogę polecić Rolanda z czystym sumieniem nawet uczniom z trudnościami w nauce, bo Roland jest niezwykle cierpliwym człowiekiem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2022

Roland to bardzo cierpliwy nauczyciel języka francuskiego, zwłaszcza, dla osób, które wymagają indywidualnego podejścia i mają problemy z błędnymi nawykami nabytymi w przeszłości. Bardzo doceniam to że Roland jest bardzo elastyczny i potrafi wrócić do tematu, z którym mam problem, nawet po kilka razy i szuka różnych rozwiązań, które do mnie trafią. Bardzo lubię to, że pomimo, że zawsze ma przygotowaną lekcję, potrafi zmienić temat ad hoc jeśli np. mam gorszy dzień, żebym pomimo wszystko wyniosła coś z lekcji. Bardzo polecam lekcję języka francuskiego z Rolandem!

avatar
I.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2022

Roland to fantastyczny nauczyciel. Lekcje są ciekawe, przyjemne, już po kilku godzinach widziałam efekty. Roland doskonale wie z jakimi trudnościami borykają się polscy uczniowie i udziela rad w jaki sposób się z nimi mierzyć. Zwraca uwagę na wymowę nawet na poziomie dla początkujących. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2022

Roland jest the best!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Bardzo cenię sobie zajęcia z Rolandem. Przede wszystkim dlatego, że od wielu lat uczy nas, Polaków, języka francuskiego i wie przed jakimi trudnościami stajemy. Roland opracował system nauki francuskiego dopasowany do polskich potrzeb. Uczy zupełnie inaczej niż to się odbywa w szkole. Roland również przykłada dużą wagę do poprawnej wymowy i wykazuje przy tym nieziemską cierpliwość. Co najważniejsze, jest native speakerem, więc mam 100% pewność, że uczy francuskiego w najlepszym wydaniu :)
Pomimo tego, że mieszkamy w tym samym mieście, zajęcia Roland prowadzi dla mnie przez internet. Na początku byłam sceptyczna do takiej formy zajęć - teraz nie wyobrażam sobie tego inaczej. Oszczędza to czas, który straciłabym na dojazd do miejsca zajęć. Co więcej, Roland jest bardzo elastyczny, jeżeli chodzi o godziny pracy, więc zajęcia czasami mam w późnych godzinach wieczornych, jak skończę pracę.
Z pełną odpowiedzialnością mówię: POLECAM!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Wspanialy nauczyciel. Doskonale materiały i swietna metodologia. Zagadnienia wytłumaczone sa w prosty i logiczny sposob. Zajecia sa polaczeniem pracy i zabawy, co sprawia, ze efekty nauki sa widoczne bardzo szybko. Goraco polecam kazdemu, kto zaczyna przygode z jezykiem francuskim oraz tym na poziomie bardziej zaawansowanym.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam zajęcia z Panem Rolandem. Wszystkie lekcje doskonale opracowane i przygotowane. Poziom zajęć dostosowany do poziomu ucznia, tematyka zajęć dobrana do zainteresowań ucznia, więc zawsze wywiązuje się pasjonująca dyskusja - oczywiście w języku francuskim. Nauczyciel skupia się na obszarach wymagających poprawy i wokół tego buduje program zajęć. Świetny i zrozumiały przekaz. Profesjonalne podejście w każdym aspekcie. Nigdy dotychczas nie sądziłam, że nauka zdalna może być efektywna - a tym razem sprawdza się bardzo dobrze.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Wszystkim szczerze polecam lekcje francuskiego z Panem Rolandem!!
Pan Roland stworzył proste, a zarazem profesjonalnie przygotowane materiały, co bardzo ułatwia naukę języka francuskiego. Jest "urodzonym" nauczycielem - jest cierpliwy i ma poczucie humoru oraz wie jak skutecznie uczyć. Opracował swoją własną metodę nauczania i dostosował ją do sposobu rozumowania Polaków. Uprościł też reguły gramatyczne, w tym sposób ich zastosowania w praktyce, dzięki czemu łatwiej jest zacząć mówić, a co najważniejsze myśleć po francusku. W krótkim czasie od rozpoczęcia lekcji z Panem Rolandem (po wielu latach  stagnacji), w końcu zacząłem robić postępy we francuskim!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Bardzo polecam naukę j. francuskiego z Panem Rolandem. Miałam kilka podejść do nauki tego języka, nie jest on łatwy dla Polaków, ale metodyka nauczania stosowana przez p. Rolanda jest skuteczna i świetnie dostosowana do różnych grup odbiorców. Dobór tematów, struktura lekcji oraz sposób tłumaczenia są wg mnie bardzo skuteczne i przynoszą widoczne efekty :) sama studiowałam metodykę nauczania j. Obcego, ale metoda i przede wszystkim pasja oraz zaangażowanie Pana Rolanda sprawiają, że z przyjemnością uczę się tego niełatwego języka: I czekam na kolejną lekcję :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Bardzo polecam lekcje z Panem Rolandem . Jest to świetny człowiek i skuteczny nauczyciel. Przez wiele lat próbowałam nauczyc się języka francuskiego , w szkolach czy na kursie zagranicznym nauczyciele wręcz zniechęcali mnie do nauki tego trudnego języka a większość pracy i tak trzeba było wykonywać w domu ucząc się na pamięć słówek i gramatyki. Dopiero Pan Roland zdradził klucz do zrozumienia tego języka , ma swoje opracowane efektywne metody i już po kilku zajęciach jestem w stanie mówić po francusku i nauka tego języka przychodzi mi łatwiej niż kiedykolwiek . Gdyby nie Pan Roland zawsze myślałabym, ze francuski to skomplikowany język a tak naprawdę zajęcia z Panem Rolandem zmieniają sposób myślenia oraz podejście i efektem tej współpracy jest znajomość języka francuskiego oraz poczucie , ze nie zmarnowało się czasu i pieniędzy . Szczerze bardzo polecam !

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Polecam native speakera z uwagi na profesjonalizm w podejściu do nauczania języka francuskiego. Lekcje prowadzone sa w usystematyzowany i przystępny sposób zgodnie przemyślanym programem nauczania. Ponadto zajęciom towarzyszy przyjemna atmosfera co ułatwia przyswajanie wiedzy. Joanna S.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Moja przygoda z językiem francuskim zaczęła się ponad pół roku temu i nie żałuję decyzji, że wybrałam właśnie tego korepetytora. Zajęcia są świetne! Bardzo przyjemna atmosfera i niezwykła cierpliwość prowadzącego :) Bardzo dobrze przygotowane materiały. Nauka języka francuskiego z Rolandem jest badzo efektywna i przede wszystkim sprawia przyjemność. Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Polecam wszytskim, zarówno tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z francuskim, jak i tym bardziej zaawansowanym! Zajęcia z panem Rolandem są pełne pozytywnej energii i dopasowane do potrzeb ucznia, dzięki temu nauka staje się zarówno przyjemna jak i bardzo efektywna. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się "myśleć po francusku" i wyzbyłam się syndromu "translatora google", który tłumaczy wszystko na polski:) Szczerze polecam i zachęcam, ponieważ jest to wspaniała okazja do poznania zarówno kultury jak i nauki języka od native speaker'a.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2013

Polecam! Juz po paru zajeciach z panem Rolandem zaczelam rozumiec jezyk francuski i odwazylam sie mowic. Mimo wielu lat nauki z innymi nauczycielami dopiero teraz nabieram wyczucia do tego jezyka. Mila atmosfera, lekcje bardzo praktyczne. Naprawde warto!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2013

Zajęcia prowadzone w pozytywnej, wesołej atmosferze. Świetne dla osób początkujących, chcących nauczyć się czegoś nowego. Duży nacisk na poprawną wymowę oraz naukę poprzez refleks językowy ( przestawienie się na myślenie po francusku). Dzięki Panu Rolandowi francuski staje się przyjemny i nie tak trudny jak może się wydawać na początku:) Polecam każdemu, bo na prawdę warto!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2013

Zajęcia są prowadzone super i trzeba przyznać, że dają bardzo dobre rezultaty. Ćwiczenia są połączone z miłą atmosferą. Pan Roland kładzie nacisk na wymowę, "myślenie po francusku" :) i na inne istotne elementy, na które inni nie zwracają uwagi. Naprawdę super!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2012

Jeżeli uczyć się języka francuskiego - to tylko z Rolandem -> konsekwentny - niestrudzenie poprawia błędy i robi to w sposób, który nie zniechęca do dalszej nauki; uważny - idealnie dopasowuje program nauczania nie tylko do poziomu ucznia, ale i do jego zainteresowań i potrzeb, no i ma poczucie humoru - na lekcjach z nim nigdy nie jest nudno. Doskonały nauczyciel, cieszę się, że w końcu mam okazję dobrze nauczyć się francuskiego - polecam!

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2012

Pan Roland świetnie uczy.Opracował własny,autorski kurs nauki francuskiego.W odróżnieniu od tradycyjnych,podręcznikowych metod lekcje prowadzone przez Pana Rolanda są ciekawe i bardzo skuteczne. Dużą wagę przywiązuje do bardzo poprawnej wymowy i "myślenia" po francusku. Traktuje ucznia po partnersku i przyjacielsku, a jego zaangażowanie udziela się uczniowi. Jestem leniwy, ale Pan Roland potrafił mnie tak zmotywować do nauki, że po pewnym czasie odkryłem, że nauka francuskiego to nie tylko obowiązek, ale także przyjemność i satysfakcja z postępów.
Roland jest " The best " , polecam wszystkim

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2012

Jest super, zawsze przygotowany , ma profesjonalne podejście, zajęcia prowadzone są miłej, wesołej atmosferze. Na lekcje idę zawsze z uśmiechem i ogromną ochotą. POLECAM.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2011

Zajęcia z Roland to nauka, ćwiczenia i powtórki + duża dawka przyjemnych rozmów i świetnej zabawy. Prowadzący jest zawsze przygotowany, ale otwarty na propozycje ucznia i jego oczekiwania. Niestrudzenie poprawia wszystkie błędy, co może trochę irytuje :-), ale daje pozytywne rezultaty!!! Polecam go wszystkim, którzy chcą udoskonalić umiejętność posługiwania się językiem francuskim, ale także tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym językiem

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2011

Profesjonalna i sumienna praca Pana korepetytora :) Znienawidzony język pokochałam na nowo. Dzięki ciekawej i prostej formie tłumaczenia rozumiem wszystko bez problemu. Na nowo odkrywam piękno tego języka i jestem bardzo zadowolona. Przez trzy miesiące zrozumiałam więcej niż przez trzy lata naukii w gimnazjum. Serdecznie polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2011

Wprost genialne prowadzenie lekcji w miłej i przyjaznej atmosferze . Przez 2 miesiace nauczyłem sie wiecej niż przez 3 lata w gimnazjum . Naprawde polecam .

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2011

Korzystam z korepetycji Pana Rolanda od trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona.
Uczciwy, solidny, profesjonalny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.