Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Zabrze
Bytom
Zakopane

Roksana

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Roksana

O mnie

Jestem absolwentką kierunku Lekarsko-Dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów na studia medyczne.Zapraszam do współpracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2015
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Licencjat
położnictwo
10.2015 - 07.2020
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarsko-Dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Korepetycje Biologia i Chemia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Polecam! Super zajęcia, bardzo skierowane na rozwiązywanie zadań. Omówiłyśmy wszystkie tematy maturalne a Pani Roksana dawała dużo cennych wskazówek jak podejść do egzaminu.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Bardzo wartościowe korepetycje, zrobiłam mnóstwo zadań i arkuszy. Szłam na maturę ze spokojem i zdobyłam 88% z biologii

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Świetne podejście do ucznia, dostałam mnóstwo materiałów i zadań. Dzięki lekcjom czułam się doskonale przygotowana i dostałam się na medycynę. Polecam

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Zaczęłyśmy się spotykać dopiero 4 miesiące przed moją maturą, a mimo tego przerobiłyśmy cały materiał. Zajęcia polegają na rozwiązywaniu i omawianiu zadań 'pod klucz', co daje ogromne efekty. Korepetytorka bardzo zaangażowana, daje dużo od siebie, a że sama jest w trakcie studiów, to można podpytać też o sam proces rekrutacji. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Wiele rzeczy uporządkowało mi się w głowie po korkach. Zrobiłam dużo zadań i żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 lipca 2018

Chodziłem na korki od września klasy maturalnej. Powtórzyliśmy materiał z całego liceum i przerobiliśmy górę zadań. Do egzaminu czułem się przygotowany. Ogólnie polecam.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Polecam tego korepetytora. W ciągu roku dostałam mnóstwo materiałów i cennych wskazówek, które pozwoliły mi osiągnąć swój cel. Pani Roksana jest bardzo cierpliwa i zaangażowana.
Biologie napisałam na 90%, medycyna już czeka.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Roksany na korki. Przed maturą potrzebowałam gruntownej powtórki materiału, po za tym nie miałam pojęcia jak układać odpowiedzi żeby zdobyć jak najwięcej punktów na maturze. Dzięki lekcjom wykręciłam wynik, który bez problemu pozwoli mi dostać się na wymarzoną stomę. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.