Agata Calińska Calińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, 
Jestem studentką psychologii,
Oferuje pomoc dla uczniów klas wczesnoszkolnych zarówno w nadrobieniu materiału, jak i regularnym wspieraniu, czy opanowaniu dodatkowych umiejętności. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno w zakresie udzielania lekcji, wspierania w trudnościach - mój poprzedni podopieczny wykazywał chociażby trudności z czytaniem, składaniem zdań  - jak i doświadczenie w pracy animatora zabaw. Gwarantuje odpowiednie podejscie do ucznia, zaangażowanie oraz rzetelność. Interesuje mnie stała współpraca - raz w tygodniu lub częściej,  gdyż pojedyncze godziny ciężko będzie pogodzić z pozostałymi obowiązkami. Zajęcia zaczynam prowadzić pazdziernika.
Czekam na kontakt pod numerem telefonu: 570 932 075 pozdrawiam 
Calińska Agata

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.