Agata Calińska Calińska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, 
Jestem tegoroczną maturzystką, aplikuje na studia z zakresu psychologii. 
Oferuje pomoc dla uczniów klas wczesnoszkolnych zarówno w nadrobieniu materiału, jak i regularnym wspieraniu, czy opanowaniu dodatkowych umiejętności. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno w zakresie udzielania lekcji, wspierania w trudnościach - mój poprzedni podopieczny wykazywał chociażby trudności z czytaniem, składaniem zdań  - jak i doświadczenie w pracy animatora zabaw. Gwarantuje odpowiednie podejscie do ucznia, zaangażowanie oraz rzetelność. Interesuje mnie stała współpraca - raz w tygodniu lub częściej,  gdyż pojedyncze godziny ciężko będzie pogodzić z pozostałymi obowiązkami. Zajęcia zaczynam prowadzić pazdziernika.
Czekam na kontakt pod numerem telefonu: 570 932 075 oraz proszę o pozostawienie wiadomości tu, gdyż do 20 września przebywam poza graniami kraju pozdrawiam 
Calińska Agata

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.