Aleksandra Rogowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Opole
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia online i stacjonarne na terenie Opola z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Interesują Cię konwersacje ? Intensywny kurs gramatyczny lub specjalistyczny ? A może po prostu chcesz uczestniczyć w regularnym kursie językowym General English gdzie możesz nauczyć się języka w miłej i dynamicznej atmosferze? Jeśli TAK, to zapraszam na moje zajęcia!  :)

Czy słyszałeś/aś kiedyś o tailored trainings ? To jest właśnie to co oferuję, szkolenia językowe skrojone na miarędostosowane do Twoich potrzeb . To Ty decydujesz czy kurs oparty jest na konwersacji czy gramatyce. Po dokonaniu wyboru, zaproponuję Ci co jeszcze powinien zawierać nasz kurs by osiągnąć maksimum efektywności przy każdym spotkaniu.

Prowadzę zajęcia z:

General English (regularny kurs języka angielskiego)
Business English (angielski w biznesie)
Financial English (angielski w finansach i bankowości)
HR English (angielski dla zarządzania zasobami ludzkimi)
Medical English (język angielski w medycynie)
English for Tourism and Hospitality (język angielski dla turystyki i gastnomii)
Administrative English (angielski dla administracji)

Gwarantuję 100% przygotowanie do:

• egzaminów szkolnych (egzamin ósmoklasisty, matura, egzaminy zawodowe w języku angielskim)
• egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, CPE, BEC Vantage/Higher, TOEFL, IELTS, LCCI)
• egzaminów na studia filologiczne
• obowiązkowego egzaminu uczelnianego na poziomie B2
• wyjazdów zagranicznych
• rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim

Chcesz uczyć się w grupie lub indywidualnie? Ty wybierasz! Prowadzę zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe przy pomocy Skype lub w pełni spersonalizowanej platformy edukacyjnej, do której zapewniam Ci dostęp przez cały okres trwania kursu.

Idąc z duchem czasu, wszystkie moje kursy oparte są o nowoczesne technologie . Oferuję swoje wsparcie nie tylko w trakcie zajęć, ale również przed, jak i po. Wszystko co pojawi się na zajęciach zapisywane jest na bieżąco na tablicy w interaktywnej formie.

Pierwsze spotkanie zawsze jest bezpłatne ! Omawiamy wtedy szczegóły kursu, Twoje oczekiwania i cele, do których będziemy dążyć. Wtedy właśnie przedstawię Ci zasady korzystania ze wszystkich platform i aplikacji, do których zapewnię Ci dostęp.

Pamiętaj na naukę nigdy nie jest za późno! Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 662 016 154 lub mailowego. Jeśli w danej chwili nie odbieram telefonu, wyślij proszę SMS. W pierwszej wolnej chwili oddzwonię! 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Aleksandra Rogowska
Opole
45-221 Opole
NIP: 6452406399

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z p. Olą. Przygotowania do matury na zajęciach wystarczyłyby zdać ją na zadowalającym poziomie i dostać się na wymarzone studia, gdzie był wymagany właśnie j. angielski. Polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Dzięki Pani Oli zdałem maturę z języka angielskiego na zadowalającym poziomie. Zajęcia były prowadzone bardzo starannie. Pani Ola zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła jeśli czegoś nie rozumiałem. Pani Ola zawsze była miła , uśmiechnięta i cierpliwa. Każdej osobie która chce zdać maturę z języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym lub nauczyć się języka angielskiego to polecam zajęcia u Pani Oli :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Aleksandrę w przygotowaniu do matury i nie tylko. Można porozmawiać o wszystkim a efekty są bardzo zadowalające :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia w Anglosferze u Aleksandry! Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze, bez stresu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo żałuję, że nie ma możliwości wyboru oceny celującej, gdyż zajęcia z p. Olą zasługują na 6 pod każdym względem. Lekcje cechują się profesjonalnym podejściem, ogromną dozą cierpliwości i humoru. Oprócz doskonałego nauczyciela p. Ola jest wspaniałym człowiekiem.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panią Olą, która jest bardzo kompetentną, sumienną, super motywującą do nauki i mega sympatyczną osobą. Najlepsza nauczycielka od angielskiego jaką miałam do tej pory, dzięki której przygotowywanie się do matury było przyjemnością. Jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Bardzo polecam lekcje z Panią Aleksandrą. Jest super nauczycielem. Trafia do osoby którą uczy. Jest otwarta na formy nauczania, czy konwersacja, czy gramatyka, w zależności od potrzeb. Zawsze pogodna i uśmiechnięta osoba, co bardzo pomaga w kontaktach z uczniem. Dodatkowo potrafi zmotywować do nauki. Widać, że lubi to co robi i daje to efekty. Polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Zajęcia z Panią Aleksandrą to czysta przyjemność. Ciekawa forma lekcji oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że stres i obawy szybko ustępują miejsca motywacji i chęci nauki. Gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

szczerze polecam zajecia z p. Aleksandra. szczegolnie osobom, ktore maja bariere w mowieniu! na zajeciach atmosfera i indywidualne podejscie pozwala nawet najbardziej opornym otworzyc sie, dzieki czemu latwiej przyswaja sie widze. polecam kazdemu!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Profesjonalne podejście do ucznia dostosowanego do jego poziomu, miła i luźna atmosfera sprzyja zdobywaniu wiedzy.z chęcią jeszcze raz skorzystałabym z zajęć prowadzonych przez P.Aleksandre. Gorąco polecam.!;)

avatar
JACEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

NAJLEPSZA LEKTORKA JAKĄ MOGŁEM SOBIE WYMARZYĆ :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Super lektorka, świetnie tłumaczy gramatykę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.