Aleksandra Rogowska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Opole
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam nazajęcia online i stacjonarnena terenieOpolaz języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Interesują Ciękonwersacje? Intensywnykurs gramatycznylubspecjalistyczny? A może po prostu chcesz uczestniczyć wregularnym kursiejęzykowym General English gdzie możesz nauczyć się języka w miłej i dynamicznej atmosferze? Jeśli TAK, to zapraszam na moje zajęcia!  :)

Czy słyszałeś/aś kiedyś otailored trainings? To jest właśnie to co oferuję, szkolenia językoweskrojone na miarędostosowane do Twoich potrzeb. To Ty decydujesz czy kurs oparty jest na konwersacji czy gramatyce. Po dokonaniu wyboru, zaproponuję Ci co jeszcze powinien zawierać nasz kurs by osiągnąć maksimum efektywności przy każdym spotkaniu.

Prowadzę zajęcia z:

General English(regularny kurs języka angielskiego)
Business English(angielski w biznesie)
Financial English(angielski w finansach i bankowości)
HREnglish(angielski dla zarządzania zasobami ludzkimi)
MedicalEnglish(język angielski w medycynie)
Englishfor Tourism and Hospitality(język angielski dla turystyki i gastnomii)
Administrative English(angielski dla administracji)

Gwarantuję 100% przygotowanie do:

• egzaminów szkolnych (egzamin ósmoklasisty, matura, egzaminy zawodowe w języku angielskim)
• egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, CPE, BEC Vantage/Higher, TOEFL, IELTS, LCCI)
• egzaminów na studia filologiczne
• obowiązkowego egzaminu uczelnianego na poziomie B2
• wyjazdów zagranicznych
• rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim

Chcesz uczyć się w grupie lub indywidualnie? Ty wybierasz! Prowadzę zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe przy pomocy Skype lub w pełni spersonalizowanej platformy edukacyjnej, do której zapewniam Ci dostęp przez cały okres trwania kursu.

Idąc z duchem czasu, wszystkie moje kursy oparte są onowoczesne technologie. Oferuję swoje wsparcie nie tylko w trakcie zajęć, ale również przed, jak i po. Wszystko co pojawi się na zajęciach zapisywane jest na bieżąco na tablicy w interaktywnej formie.

Pierwszespotkanie zawsze jest bezpłatne! Omawiamy wtedy szczegóły kursu, Twoje oczekiwania i cele, do których będziemy dążyć. Wtedy właśnie przedstawię Ci zasady korzystania ze wszystkich platform i aplikacji, do których zapewnię Ci dostęp.

Pamiętaj na naukę nigdy nie jest za późno! Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego:662 016 154lub mailowego. Jeśli w danej chwili nie odbieram telefonu, wyślij proszę SMS. W pierwszej wolnej chwili oddzwonię! 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Aleksandra Rogowska
Opole
45-221 Opole
NIP: 6452406399

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z p. Olą. Przygotowania do matury na zajęciach wystarczyłyby zdać ją na zadowalającym poziomie i dostać się na wymarzone studia, gdzie był wymagany właśnie j. angielski. Polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Dzięki Pani Oli zdałem maturę z języka angielskiego na zadowalającym poziomie. Zajęcia były prowadzone bardzo starannie. Pani Ola zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła jeśli czegoś nie rozumiałem. Pani Ola zawsze była miła , uśmiechnięta i cierpliwa. Każdej osobie która chce zdać maturę z języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym lub nauczyć się języka angielskiego to polecam zajęcia u Pani Oli :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Aleksandrę w przygotowaniu do matury i nie tylko. Można porozmawiać o wszystkim a efekty są bardzo zadowalające :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia w Anglosferze u Aleksandry! Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze, bez stresu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo żałuję, że nie ma możliwości wyboru oceny celującej, gdyż zajęcia z p. Olą zasługują na 6 pod każdym względem. Lekcje cechują się profesjonalnym podejściem, ogromną dozą cierpliwości i humoru. Oprócz doskonałego nauczyciela p. Ola jest wspaniałym człowiekiem.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panią Olą, która jest bardzo kompetentną, sumienną, super motywującą do nauki i mega sympatyczną osobą. Najlepsza nauczycielka od angielskiego jaką miałam do tej pory, dzięki której przygotowywanie się do matury było przyjemnością. Jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Bardzo polecam lekcje z Panią Aleksandrą. Jest super nauczycielem. Trafia do osoby którą uczy. Jest otwarta na formy nauczania, czy konwersacja, czy gramatyka, w zależności od potrzeb. Zawsze pogodna i uśmiechnięta osoba, co bardzo pomaga w kontaktach z uczniem. Dodatkowo potrafi zmotywować do nauki. Widać, że lubi to co robi i daje to efekty. Polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Zajęcia z Panią Aleksandrą to czysta przyjemność. Ciekawa forma lekcji oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że stres i obawy szybko ustępują miejsca motywacji i chęci nauki. Gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

szczerze polecam zajecia z p. Aleksandra. szczegolnie osobom, ktore maja bariere w mowieniu! na zajeciach atmosfera i indywidualne podejscie pozwala nawet najbardziej opornym otworzyc sie, dzieki czemu latwiej przyswaja sie widze. polecam kazdemu!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Profesjonalne podejście do ucznia dostosowanego do jego poziomu, miła i luźna atmosfera sprzyja zdobywaniu wiedzy.z chęcią jeszcze raz skorzystałabym z zajęć prowadzonych przez P.Aleksandre. Gorąco polecam.!;)

avatar
JACEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

NAJLEPSZA LEKTORKA JAKĄ MOGŁEM SOBIE WYMARZYĆ :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Super lektorka, świetnie tłumaczy gramatykę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.