Rockalizacja by Mapex

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Białystok

O mnie

Jedyna taka szkoła w mieście.Nieważne, czy masz 7, czy 77 lat, pasję i miłość do muzyki możesz rozwijać w każdym wieku. U nas oprócz programu państwowej szkoły muzycznej nauczysz się gry zespołowej, kreowania brzmienia, czy obycia na scenie.Lekcje indywidualne to spotkania z nauczycielem w 4 oczy i praca nad wszystkimi elementami muzyki.

Zajęcia zespołowe to z kolei łączenie umiejętności wyniesionych z lekcji indywidualnych z grą z innymi ludźmi. Ale nie tylko. Warsztaty grupowe uczą świadomości muzycznej i instrumentalnej w wielu płaszczyznach. Tego nie zrobisz na kanapie w domu, czy z prywatnym nauczycielem.Zapraszamy na naszego facebooka oraz na stronę www.Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy do odwiedzenia nas na Choroszczańskiej 26 w Białymstoku lub na Grodzieńskiej 1 w Sokółce.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.