Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Poznań
Pobiedziska
Swarzędz
Luboń
Mosina
Tarnowo Podgórne
Czerwonak
Puszczykowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 45 min

Robert Nowak

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne - naukę gry na instrumentach klawiszowych (pianino, fortepian). Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu. Prowadzę lekcję muzyki od przeszło dekady. Program dla osób zainteresowanych dobieram indywidualnie, nie korzystam z gotowych podręczników tylko podążam za potrzebami oraz gustem muzycznym ucznia. Prowadzę zajęcia u siebie w domu lub w domu zainteresowanego :)

Koszt zajęć: 70 zł. Lekcje trwają:*45 min (dla dzieci powyżej 7 r.ż. oraz dorosłych) z dojazdem do zainteresowanego (50 zł zajęcia prowadzone u mnie) *dla dzieci poniżej 7 r.ż.- czas zajęć dobierany odpowiednio do predyspozycji (zazwyczaj jest to ok. 30 minut).

Dodatkowo przygotowuję młodzież do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej oraz Akademii. Prowadzę również korepetycję z kształcenia słuchu dla zainteresowanych :) Nie prowadzę zajeć online z uwagi na brak szansy na zwrócenie uwagi na wszystkie aspekty istotne przy nauce gry na instrumencie (ułożenie ręki, strona artystyczna wykonania, brzmienie).

Serdecznie zapraszam do kontaktu:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Robert Nowak
Polna 27
62-007 Biskupice
NIP: 7773357417

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.