Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Wieliczka
Bodzanów
Zagórze
Limanowa
Laskowa
Pasierbiec
Żegocina
Muzyka50 - 80 / 60 min

Robert W

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Kilka slów o mnie : Jestem zawodowym nauczycielem gitary pracującym w Szkole Muzycznej 1 stopnia. Ukończyłem Krakowską Szkoły Jazzu i Muzyki rozrywkowej oraz Akademię Muzyczną w Katowicach. Brałem udział w konkursach jazzowych (School & Jazz Competition w Lubaczowie - nagroda główna. Finalista na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu oraz Hitch On Music Jazz Juniors)

Chętnie pomogę w:
- Podstawach nauki gry na gitarze klasycznej (poziom szkoły klasycznej 1 stopnia) lub "rozrywkowej". Dzięki ponad 8 letniej pracy z dziećmi i młodzieżą pokaże jak prawidłowo zacząc swoją przygodę z gitarą . Ponieważ początki są najtrudniejsze wyjaśnię jak ćwiczyć w prawidłowy sposób, bez "wgrywania" złych nawyków. Dobiorę również utwory, które sprawią że uczeń stopniowo będziesz grał coraz trudniejsze rzeczy. Mogą być to również utwory zaproponowane przez ucznia.
-improwzacji - wytłumaczę dlaczego Twój ulubiony gitarzysta wybrał takie, a nie inne dźwięki. Pokaże również, jak możesz zagrać "po swojemu"
-wyjaśnieniu teorii i zasad muzyk - nuty, dźwięki na gryfie, interwały, budowa akordów. Dur, mol, czteodzwięki, zmniejszone, półzmniejszone, alterowane, dominanty, dominanty wtrącone. Skale jonskie, miksolidyjskie, alterowane, pół ton cały ton. Triada Harmoniczna, toniki, subdominanty, dominanty. Rhythm Changes, Cykle Coltrane’owskie… czego tylko dusza zapragnie. W jasny sposób wytłumaczę "z czym to się je"
-rozwiązaniu problemow technicznych (legato, hammer on, pull of, kostkowanie naprzemienne lub economy, tapping, sweep picking)
-Opanowaniu wszystkich stylów muzycznych - przez wiele lat grania z różnorodnymi zespołami, i nagrywaniu płyt w studio, byłem wręcz zmuszony do znalezienia pewnych patentów które pasują w danym stylu muzycznym.

Zapraszam na lekcję. U mnie w domu (Zagórze koło wieliczki) w komfortowych warunkach. Posiadam posiadam 3 gitary elektryczne, 2 klasyczne i jedną akustyczną - na czas lekcji jedną mogę udostępnić uczniowi. Mogę również dojechać do ucznia (okolice Wieliczki, Krakówa). Terminy lekcji ustalam indywidualnie z uczniem. Udzielam również lekcje przez SKYPE’a.
Moje filmy na youtube - mozna mnie posłuchać m.in. W zespołach "Organic Noises", "The Segue" czy na płycie Thomasa Grotto "Pizza Conection"

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2010 - 06.2012
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
06.2012 - 06.2017
Akademia Muyczna im Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
06.2015
Międzywydziałowe Kurs Pedagogiczny
06.2018
Warsztaty Czytania nut Avista
06.2019
Warsztaty gitarowe z J.Oberbkiem
Doświadczenie
06.2013 - 06.2015
Klub Kultury "Piaskownica" w Krakowie
06.2015 - aktualnie
Szkoła Muzyczna w Żegocinie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Goraco polecam. Robert to profesjonalista a do tego nauczyciel wymagajacy z indywidualnym podejsciem do ucznia. Swietnie prowadzone lekcje ktore pomoga Wam wejsc na inny poziom z gitarka.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Nauczyciel sympatyczny, bardzo pomocny, a jednocześniei kompetentny. Zdecydowanie poelacam

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2015

Polecam Pana Roberta jako nauczyciela gry na gitarze..Miły i sympatyczny człowiek;-), i przede wszystkim wykształcony muzycznie..Lekcje prowadzone są w spokojnej atmosferze,bez zbędnego stresu:-),gorąco polecam i pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.