Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Wieliczka
Bodzanów
Zagórze
Przebieczany
Węgrzce Wielkie
Niepołomice
Gdów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Robert W

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Kilka slów o mnie : Jestem zawodowym nauczycielem gitary pracującym w Szkole Muzycznej 1 stopnia. Ukończyłem Krakowską Szkoły Jazzu i Muzyki rozrywkowej oraz Akademię Muzyczną w Katowicach. Brałem udział w konkursach jazzowych (School & Jazz Competition w Lubaczowie - nagroda główna. Finalista na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu oraz Hitch On Music Jazz Juniors)

Chętnie pomogę w:
- Podstawach nauki gry na gitarze klasycznej (poziom szkoły klasycznej 1 stopnia) lub "rozrywkowej". Dzięki ponad 8 letniej pracy z dziećmi i młodzieżą pokaże jak prawidłowo zacząc swoją przygodę z gitarą . Ponieważ początki są najtrudniejsze wyjaśnię jak ćwiczyć w prawidłowy sposób, bez "wgrywania" złych nawyków. Dobiorę również utwory, które sprawią że uczeń stopniowo będziesz grał coraz trudniejsze rzeczy. Oprócz standardowego programu 1 stopnia szkoły muz, możemy również zrobić utwory zaproponowane przez ucznia oraz te znane z radia.
- improwzacji - wytłumaczę dlaczego Twój ulubiony gitarzysta wybrał takie, a nie inne dźwięki. Pokaże również, jak możesz zagrać "po swojemu"
- teoria muzyki - nuty, dźwięki na gryfie, interwały, budowa akordów. Dur, mol, czteodzwięki, zmniejszone, półzmniejszone, alterowane, dominanty, dominanty wtrącone. Skale jonskie, miksolidyjskie, alterowane, pół ton cały ton. Triada Harmoniczna, toniki, subdominanty, dominanty. Rhythm Changes, Cykle Coltrane’owskie… czego tylko dusza zapragnie. W jasny sposób wytłumaczę "z czym to się je"
- rozwiązaniu problemow technicznych (legato, hammer on, pull of, kostkowanie naprzemienne lub economy, tapping, sweep picking)
- Opanowaniu wszystkich stylów muzycznych - przez wiele lat grania z różnorodnymi zespołami, i nagrywaniu płyt w studio, byłem wręcz zmuszony do znalezienia pewnych patentów które pasują w danym stylu muzycznym.
Podstawy produkcji muzyki   - czyli jak stworzyć własny utwór przy pomocy komputera oraz programu Cubase (lub inny). Chcesz nagrać swój utwór w domu i nie wiesz jak się za to zabrać? Masz mase pomysłów, ale nie masz żadnego zespołu "pod ręką". Pokaże Ci jak w domowych warunkach zrobić "coś z niczego". A może hip hopowe/trapowe bity? Elektronika? Future Bass? House? Zapraszam :) Niestety nie moge wkleić linka - moich producji można posluchać wpisując w google "audiojungle weirdclock". 

Zapraszam na lekcję. U mnie w domu (Zagórze koło wieliczki) w komfortowych warunkach. Posiadam posiadam 3 gitary elektryczne, 2 klasyczne i jedną akustyczną - na czas lekcji jedną mogę udostępnić uczniowi. Mogę również dojechać do ucznia (okolice Wieliczki, Krakówa). Terminy lekcji ustalam indywidualnie z uczniem. Udzielam również lekcje przez SKYPE’a.

Moje płyty:

można posłuchać mnie m.i.n albumach "The Segue - Holograms", "Organic Noises"

Inni o mnie:

„Robert is definitely the more Prog / Rock personality here, with his superb guitar work and ability to come up with riffs that don´t let the listener to sit on his behind. Listening to his playing is like watching an imaginary documentary about Fusion guitar Masters„ - Adam Baruch, Soundtrack of my life

 

"…Robert zich hierbij een uiterst veelzijdige beheerser van zijn instrument. Subtiel aangeslagen licks of met tien vingers getapte patronen wisselt hij moeiteloos af met virtuoze jazzrocksolo’s of robuuste powerakkoorden…" - Xymphonia.aamf.nl 

(Google Słownik: Robert okazuje się niezwykle wszechstronnym mistrzem swojego instrumentu. Na przemian podekscytowane zagrywki lub dziesięciopalcowe taśmy z wirtuozowskimi jazzowymi rockowymi solówkami lub mocnymi akordami mocy)

 

"… Wiercioch jest bez wątpienia instrumentalistą zaawansowanym technicznie.." - Grzegorz Bryk, Półka z winylami

"Robert on guitar can throw out jazzy guitar runs with the best of them, but is not averse to suddenly diving into a more prog vein." - Jim “The Ancient One” Lawson -Prog Rock Music Talk Staff

Więcej filmów w zakładce o mnie, oraz na youtubie

 

ZAPRASZAM - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

CENY:

Lekcja u mnie w domu / Skype (Zagórze koło Wieliczki) - 80zł/godzine / 

Lekcja z dojazdem do domu ucznia - 100zł

PRZY OPŁACENIU Z GÓRY CAŁEGO MIESIĄCA - ZNIŻKI !!

(280zł/miesiac u mnie, 350zł/miesiąc u ucznia)

 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek12:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2010 - 06.2012
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
06.2012 - 06.2017
Akademia Muyczna im Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
06.2015
Międzywydziałowe Kurs Pedagogiczny
06.2018
Warsztaty Czytania nut Avista
06.2019
Warsztaty gitarowe z J.Oberbkiem
Doświadczenie
06.2013 - 06.2015
Klub Kultury "Piaskownica" w Krakowie
06.2015 - aktualnie
Szkoła Muzyczna w Żegocinie
11.2019 - aktualnie
Wydanie płyty The Segue
The segue - „holograms”. Płyta otrzymała pozytywne recenzje na całym świecie. Utwory z płyty były emitowane m.in. w TVP w Teleexpresie
03.2020 - aktualnie
Produkcja muzyki do reklam
Produkcja utworów komercyjnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Najlepszy nauczyciel gitary. Jego metody podpasują każdemu. Cierpliwy, wyrozumiały i kreatywny. Polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Polecam Pana Roberta. Córka robi duze postępy

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Goraco polecam. Robert to profesjonalista a do tego nauczyciel wymagajacy z indywidualnym podejsciem do ucznia. Swietnie prowadzone lekcje ktore pomoga Wam wejsc na inny poziom z gitarka.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Nauczyciel sympatyczny, bardzo pomocny, a jednocześniei kompetentny. Zdecydowanie poelacam

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2015

Polecam Pana Roberta jako nauczyciela gry na gitarze..Miły i sympatyczny człowiek;-), i przede wszystkim wykształcony muzycznie..Lekcje prowadzone są w spokojnej atmosferze,bez zbędnego stresu:-),gorąco polecam i pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.