Robert Struski

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Lublin
Łęczna
Turka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos60 / 60 min

Robert Struski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem wiedzy o społeczeństwie i historii w liceum oraz szkole podstawowej.

Zapraszam wszystkich chętnych na lekcje przygotowujące do matury, olimpiad, konkursów oraz dotyczące bieżących zagadnień z lekcji. 

Mam doświadczenie zarówno w pracy w szkole jak i udzielaniu indywidualnych lekcji. Dostosuję się do Twoich potrzeb i oczekiwań, Historia i wiedza o społeczeństwie to nie tylko moja praca, ale również pasja więc zapewniam zajęcia w świetnej atmosferze, na których będzie można się również dowiedzieć czegoś ciekawego :)

Ze swojej strony zapewniam profesjonalne przygotowanie do nauczania historii i wiedzy o społeczeństwie i szczegółową znajomość wymagań CKE.

W przypadku przygotowania do matury oferuję zarówno rzetelną powtórkę materiału jak i ćwiczenie zadań maturalnych i pisanie wypracowań. Zapewniam również cały zestaw prezentacji multimedialnych pomagających w nauce oraz zestawy zadań.

Zapraszam do kontaktu:

tel: 724484210

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i historii
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2022

Bardzo polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2022

Wspaniały nauczyciel. Z Panem Robertem nauka to sama przyjemność. Moja córka go uwielbia. Zaraża pasją do historii. Oby więcej takich nauczycieli w szkołach. Polecam w 100 procentach! Pan Robert jest zawsze świetnie przygotowany do lekcji.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Świetny nauczyciel !! Serdecznie polecam Pana Roberta. Lekcje online przeprowadzone w super sposób i bardzo konkretnie i zarazem ciekawie. W ciągu pół roku korepetycji przyswoiłam 100 razy więcej wiedzy niż przez 3 lata w szkole. Przygotowanie do matury z wosu na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam Pana Roberta. Była to bardzo dobra decyzja! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2022

Bardzo dobry nauczyciel. Przekazywanie wiedzy na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo na plus bezproblemowe ustalenie terminów zajęć. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam!
Super atmosfera i bardzo dobrze przekazana wiedza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.