Robert Ściubilecki Ściubilecki

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej ! :)
Zapraszam na ciekawe i skuteczne lekcje gry na gitarze elektrycznej, akustycznej lub klasycznej. Jestem profesjonalnym muzykiem z doświadczeniem w nauczaniu oraz praktycznym doświadczeniem studyjnym i scenicznym.

Wszystkie poziomy zaawansowania.
Od początkujących, którzy nie mieli jeszcze okazji grać na gitarze, którym pomogę w stawianiu pierwszych kroków oraz doradzę w wyborze sprzętu, aż po uczniów zaawansowanych, którym pomogę w dalszym rozwoju oraz postaram się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania w zakresie muzyki.

Na moich lekcjach wszystkie materiały potrzebne do nauki otrzymasz za darmo.
Dołącz do szerokiego grona szczęśliwych gitarzystów i gitarzystek :)

Lekcje odbywają się u mnie w domu w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

Tel: 726 077 525
Dodatkowe info na:
Facebook: Lekcje gry na gitarze

Zapraszam serdecznie :)
Robert

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela08:00 - 14:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Robert Ściubilecki Ściubilecki
Czochralskiego, 3/3
50-231 Wrocław
NIP: 7521394583

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia Angielska
10.2016 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Gitara
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
Instruktor gitary
Nauczyciel gitary z wieloletnim doświadczeniem.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Zdecydowanie mogę polecić pobieranie lekcji u Pana Roberta. Na wstępnie chciałbym wspomnieć, że zajęcia prowadzone są w usystematyzowany sposób, co w dłuższej perspektywie sprowadza się do ułożenia określonej ścieżki rozwoju dla osoby pobierającej lekcje. Z każdym kolejnym etapem dobierane są kolejno utwory, które zarówno mogą wnieść coś nowego w kwestii nabywanych umiejętności, jak i sprawiają przyjemność osobie pobierającej lekcje. Na koniec zdecydowanie polecam zajęcia szczególnie osobom, które mają problemy z podstawami, jako że Pan Robert świetnie radzi sobie z tłumaczeniem zagadnień związanych z graniem na gitarze również od strony teoretycznej.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Lekcje prowadzone przez Roberta są świetne i widać że zawsze mu zależy aby wydobyć z danej osoby maksimum możliwości. Bardzo poświęca się swojej pracy. Nigdy nie sądziłem że będę w stanie grać na jakimś instrumencie na takim poziomie po niecałych dwóch latach. Serdecznie polecam , świetny nauczyciel.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Zdecydowanie polecam naukę gry na gitarze u Roberta. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, które odbywają się w przemiłej atmosferze. Utwory dostosowane są do gustu muzycznego ucznia. Także grasz co lubisz :)

avatar
Martin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Jeśli poszukujesz, lub nie możesz się zdecydować, którego nauczyciela wybrać polecam Ci lekcje z Robertem.Profesjonalizm prowadzonych zajęć, wiedza ogromne doświadczenie dydaktyczne, swobodna atmosfera w trakcie zajęć dają mi poczucie, że dobrze trafiłem. Wspólnie dobrany repertuar, ćwiczenia i zadania, pozwoliły mi wszechstronnie się rozwijać i czynić zauważalne postępy w przyswajaniu technik wykorzystywanych w grze na gitarze.i opanowaniu samej swobodnej gry na instrumencie. Zaangażowany i skoncentrowany daje poczucie maksymalnie wykorzystanej lekcji. To wszystko składa się na to, że mam dużą frajdę z gry i satysfakcję, że wybrałem właśnie jego lekcje.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Rewelacyjny nauczyciel gry na gitarze! Robert ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać i do tego zarazić innych swoją pasją. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze, repertuaru jest dobierany w zależności od poziomu i upodobań muzycznych ucznia, ani przez chwilę nie jest nudno.
Wcześniej sama próbowałam uczyć się grać, ale dopiero dzięki pomocy Roberta zrobiłam satysfakcjonujące mnie postępy, a do tego zajęcia gitary stały się moją ulubioną częścią tygodnia.
Polecam wszystkim!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel do gry na gitarze! :) Nie dość, że świetnie potrafi przekazać wiedzę, to atmosfera, jaką buduje na lekcjach sprawia, że aż chce się tu przychodzić. Chodzę na lekcje już rok i mogę powiedzieć, że w końcu gram na gitarze, tak jak chciałem. Polecam wszystkim! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Po 11 miesiącach współpracy jestem przekonana, że Robert byłby w stanie nauczyć grać na gitarze nawet głuchego bez rąk. Zaczęłam się uczyć grać nie mając zielonego pojęcia o gitarze i nutach. Robert dostosowuje nauke do poziomu każdego ucznia. Nie ma "sztywno" ustalonego repertuaru, istnieje możliwość dostosowania nauki do gustu. Cierpliwość iście anielska. Bez spiny, w miłej atmosferze i produktywnie. Na pewno godny polecenia nauczyciel dla początkujących i nie tylko.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Jakby każdy nauczyciel gry na instrumencie miał wiedzę i umiejętności takie jak Robert to bylibyśmy najbardziej muzykalnym narodem na świecie. Bardzo polecam zajęcia u Roberta bo jest nie tylko świetnym muzykiem i dydaktykiem ale przede wszystkim człowiekiem :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Świetne lekcje z miłą atmosferą. Już na pierwszej lekcji byłam w stanie zagrać jedną piosenkę. Naprawdę polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Parafrazując pewien znany slogan reklamowy, Robert to "prawdopodobnie najlepszy nauczyciel gitary na świecie". Poza wyjątkowym talentem dydaktycznym i ciepliwością Dalajlamy, to co cenię sobie u Roberta najbardziej, to to, że nie jest 'oszołomem od jedynej słusznej koncepcji' uczący na zasadzie 'bo tak i już'. Metody nauki, jak i repertuar, dopasowane są do potrzeb, predyspozycji i gustu ucznia, co w krótszej lub dłuższej perspektywie gwarantuje sukces. Od ponad dwóch lat dręczę Roberta pytaniami na każdej lekcji i nigdy nie zdarzyło się, żebym nie uzyskał satysfakcjonującej odpowiedzi. Wielokrotnie przekonałem się również, że te odpowiedzi i rady stanowią prawdopodobnie najkrótszą drogę do postepów. Uważam, że przy odrobinie zaangażowania (no, może nie takiej odrobinie) ze strony ucznia, Robert z każdego jest w stanie zrobić niezgorszego gitarzystę.
Zdecydowania polecam każdemu kto chce dobrze i w przyjemnej atmosferze nauczyć się grać na gitarze!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2016

Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, Robert jest cierpliwy i bardzo motywujący. Widać, że gra na gitarze to jego pasja i - co zawsze bardzo cenię - z taką pasją przekazuje swoje umiejętności i wiedzę innym. Na razie uczęszczałam na intensywny kurs gry na gitarze trwający 5 dni i - ku mojemu zaskoczeniu - umiem zagrać 10 piosenek i widzę bardzo duży postęp (jako że wcześniej nigdy nie uczyłam się grać). Zdecydowanie polecam :).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Gdy zaczynałam swoją muzyczną przygodę moje doświadczenie w grze na instrumentach było zerowe. Początkowy brak wiary w siebie został rozwiany już na samym początku dzięki atmosferze panującej na zajęciach oraz pasji, którą ma Robert.
Jest to osoba z powołaniem do przekazywania wiedzy, umiejąca nawiązać kontakt i w ciekawy sposób poprowadzić lekcje.
Brany jest pod uwagę gust muzyczny ucznia oraz jego doświadczenie nabywane z każdym spotkaniem, a także tempo w jakim następują postępy. Gorąco polecam! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Na pierwszą lekcję do Roberta przyszłam nie mając żadnego doświadczenia w grze na gitarze, nie posiadałam nawet własnego instrumentu. Z czasem pożyczona gitara została wymieniona na własną, a dzięki systematycznym lekcjom i ćwiczeniom postępy były zaskakujące. Robert jest świetnym i cierpliwym nauczycielem, zawsze liczy się z upodobaniami muzycznymi uczniów, a swoją pasją wręcz zaraża. Zdecydowanie polecam każdemu, kto choć przez chwilę myślał o lekcjach gry na gitarze.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Rewelacyjny nauczyciel! Doświadczony, utalentowany, otwarty na preferencje ucznia pod względem gatunków muzycznych. Na lekcje chodzę już 2 lata i widać olbrzymie efekty. Dobry system nauki, motywacji i przede wszystkim świetna atmosfera. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Na lekcje do Roberta chodzę już prawie od trzech lat, w czasie których wiele się nauczyłam, ale nie zamierzam na tym poprzestawać. Pełen profesjonalizm, a przy tym atmosfera jest świetna, sama przyjemność. Duży plus za skuteczne techniki motywacyjne ;). Nigdy żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi - czy to dotyczące teorii, czy techniki. Dzięki Robertowi zrozumiałam, że grać może każdy, wszystko wymaga tylko odpowiedniej ilości ćwiczeń :). Generalnie mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Chodzę na lekcje do Roberta od ponad pół roku. Zaczynałem zupełnie od zera, ale z czasem nauczyłem się grać proste utwory, a teraz próbuję już grać swój ulubiony punk rock, i to z nienajgorszym skutkiem. Po każdej lekcji motywacja do gry jest duża, ponieważ Robert ma ogromną wiedzę i bardzo pozytywne, indywidualne podejście do ucznia. Dalej nie szukajcie, dzwońcie :-)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Zbliża się rok odkąd zdecydowałem się na lekcje u Roberta. Przychodząc nic nie umiałem, a teraz potrafie chwycić za gitarke i grać całkiem sporo utworów, nie tylko typowy rock ale też stary dobry heavy metal. Polecam wszystkim pragnącymi zostać gwiazdami rocka :) lub chcącymi szlifować swoją technike.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Kiedy przychodziłem na pierwszą lekcję gitary do Roberta, myślałem że już dużo umiem na gitarze, bo grałem jakieś covery itp. ale chciałem nauczyć się improwizować. Po kilku lekcjach zrozumiałem, że umiem naprawdę niewiele :), ale też zobaczyłem jak wiele mogę się nauczyć i dzięki tym lekcjom mogę już trochę improwizować i gram teraz codziennie, bo chcę jak najwięcej się nauczyć. Robert dał mi świetną motywację do gry, której mi bardzo brakowało i myślę, że gdyby nie te lekcje już dawno zostawiłbym gitarę, a teraz wiem że mogę przez całe życie uczyć się na niej czegoś nowego. ;) Mamy za sobą prawie rok współpracy i liczę na dalsze lata nauki pod jego skrzydłami. :D

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Lekcje u Roberta to pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia i co najważniejsze pełne zaangażowanie z jego strony, począwszy od wspólnej wizyty w sklepie celem kupna instrumentu, po motywowanie do systematycznej pracy i nie zrażania się niepowodzeniami. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Bardzo polecam. Przede wszystkim pełen profesjonalizm, ciekawie prowadzone zajęcia, nie wiadomo kiedy godzinka mija. Dobry motywator. Robert dzięki swoim zdolnościom dydaktycznym pokazał mi, że w każdym wieku mozna zacząć i TO WYCHODZI ;) jedyny minus - pęcherze na palcach ;)

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Bardzo polecam Roberta - wymagajacy, ale tez bardzo elastyczny i cierpliwy, dobiera material odpowiedni do poziomu, a zarazem ciekawy. Oprocz swietnego warsztatu ma tez ogromna wiedze teoretyczna, co zdecydowanie pomaga w ksztalceniu. Po kazdej lekcji jestem coraz bardziej zmotywowany do cwiczen :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2013

Na lekcje chodzę już dwa lata i jak na razie nie zamierzam przestawać. :D Na lekcjach jest zawsze świetna atmosfera, a materiał dostosowany do ucznia. Ponadto do niczego nie jest się zmuszanym - sam decydujesz, w którym kierunku chcesz się rozwijać i co chcesz grać. Zdecydowanie polecam. :D

avatar
piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2013

Przeglądając oferty nauczycieli gitary we Wrocławiu jakieś pół roku mój wybór padł właśnie na Roberta - jak sam się już przekonałem, był to strzał w dziesiątkę. Bardzo podoba mi się jego indywidualne podejście do ucznia oraz pokłady cierpliwości, którą do mnie ma ;) od czasu rozpoczęcia lekcji zauważyłem u siebie spory postęp w grze na gitarze, który zdecydowanie spowodowany jest profesjonalnym podejściem Roberta. Serdecznie polecam każdemu, kto chce nauczyć się gry na tym właśnie instrumencie!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2013

Świetny nauczyciel ! Bardzo wymagający ale przynajmniej szybko widać postępy. Po jednej lekcji umiałam już grać "Hey Joe" Hendrixa na bicie rekordu we Wrocławiu.
No i też jest bardzo sympatyczny :) Polecam !!!

avatar
Młody
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2013

Zdecydowanie polecam lekcje u Roberta. Przyszedłem do niego dwa lata temu, nie do końca wiedząc, jak trzymać gitare a teraz swobodnie gram różne utwory. Co ważne to ja wybieram czego sie uczę a jest z czego wybierać bo Robert ma tyle materiałów że każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2013

Lekcje z Robertem to idealny sposób rozwijania swojej pasji. Nie oferuje on jedynie jednej słusznej drogi rozwoju gitarzysty, ale dzięki ogromnym umiejętnością i dużemu zaangażowaniu pomaga wyznaczyć sobie własne cele i systematycznie do nich dążyć. A chyba najważniejszą rzeczą jest fakt, że grasz jedynie te utwory, które naprawdę chcesz a dzięki temu czerpiesz z tego przyjemność a efekty przychodzą same.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2013

Lekcje prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze. W dodatku nauczyciel służy radą zarówno na lekcji jak i w czasie pozalekcyjnym. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.