Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Otwock

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Robert

O mnie

Cześć,mam na imię Robert. Moją pasją jest tworzenie nowych układów elektronicznych w swoim warsztacie. Skończyłem studia o kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Śląskiej jako magister inżynier. Mam duże pojęcie o elektronice, bo samodzielnie wykonałem kilkadziesiąt urządzeń, ale ciągle zdobywam nową wiedzę z książek, czasopism, internetu. Jeśli ktoś chciałby się mnie poradzić w elektronice i tematach pokrewnych to chętnie pomogę

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 11.2018
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Elektronika i Telekomunikacja
Kursy i szkolenia
.
Kurs STM32
.
Kurs Altium Designer
.
Kurs SEP 1kV
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Z całego serca mogę polecić tego korepetytora. Zadania wytłumaczone, dobry kontakt i współpraca. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Roberta do pomocy z zadań z elektroniki, polecam serdecznie!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Bardzo dobry korepetytor. Pan Robert ma dużą wiedzę , którą potrafi przekazać w sposób zrozumiały dla ucznia. Dzięki lekcjom udało mi się bardzo dobrze napisać kolokwium z elektroniki. Pan Robert całym sercem przykłada się do lekcji , nawet o północy pomógł mi rozwiązać zadanie z elektroniki. Polecam wszystkim lekcje z Panem Robertem.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Bardzo dobry korepetytor. Ogromna wiedza z zakresu programowania, bardzo pomocny, aż nad to.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.