Robert Fenning

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz bardziej skutecznego i przyjemnego sposobu, aby polepszyć swój angielski?

Jestem native speakerem z Londynu, przez 5 lat pracy jako nauczyciel w Polsce uczyłem języka angielskiego biznesowego dyrektorów oraz prezesów firm, a także uczyłem codziennego języka angielskiego pracowników, nastolatków, dzieci, dorosłych. Nauczam na każdym poziomie (A1-C2), więc niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy jesteś na poziomie zaawansowanym - masz pewność, że zajęcia będą odpowiadały Twojemu poziomowi.

Pracowałem w wielu szkołach w Trójmieście, a także w międzynarodowych korporacjach. Poznałem metody nauczania, które dają realne efekty. Osobiście układam programy nauczania dla szkoły publicznej - ponad 80 uczniów - oraz przygotowuję indywidualnie dostosowane materiały do nauki.

Pomogłem setkom uczniów: z gramatyką, wymową oraz budowaniem szerokiego zasobu słownictwa. Jeśli jesteś na zaawansowanym poziomie i czujesz, że trafiłeś na ścianę, która nie pozwala dalej Ci się rozwijać - godzina zajęć ze mną pomoże Ci obrać nową drogę rozwijania języka.

Znam polską kulturę, a dzięki temu wiem, jakie typowe błędy językowe mogą popełniać Polacy - oraz jak przestać je popełniać. Jestem cierpliwym i przyjaznym nauczycielem, ale zawsze  poprawiam błędy - tak, by moi uczniowie wynieśli z zajęć jak najwięcej.Prowadzę zajęcia przez Skype oraz osobiście (w moim domu lub Twoim). Umiem dopasować się do potrzeb ucznia - jeśli jesteś zainteresowany/a - zostaw wiadomość i ustalimy program nauczania.

Mam nadzieję, że to właśnie Ciebie nauczę angielskiego!

Robert

---------------------------------------- ---------------------------------------- --------

Are you searching for a more enjoyable and effective way to improve your English? 

Who do you teach?
As a native English speaker from London and an English teacher of five years in Poland, I have taught business English to managers, directors, and company presidents, and everyday English to employees, teenagers, children, mums and dads, and everyone in between. I teach at every level (A1-C2), so whether you are a beginner or an advanced speaker you can be confident you will get a teacher to suit your ability level.

Where have you taught?
I have taught through numerous private language schools in the Tri-city and at large multinational companies. I know their methods, and which actually produce results for students. I am currently solely responsible for the curricula and teaching of over 80 students at a public institution, and prepare specially tailored materials for students.

How can you help me?
I have helped hundreds of students with: grammar, pronunciation and vocabulary building, and can provide relaxed (but vocabulary rich) conversation classes for advanced speakers. If you are such an advanced speaker who thinks he or she has hit a ceiling in your learning, an hour with me will start moving you towards that next level.

What are the benefits of learning from a native speaker?
I speak clearly and understandably and have knowledge of Polish culture and the many common linguistic mistakes made by Polish learners - and how to overcome them. I typically know what you want to say before you finish saying it and how to get you to your destination.

What is your style of teaching and how should I contact you?
I am both patient and friendly in manner and strict in correction, so that you get the most out of your lesson time. I teach both on Skype and in person (at my home or yours) and am comfortable preparing a course for any requirements, so simply send me a message and we can make arrangements that work for you.

I hope to help you improve your English very soon!

Robert

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Zajęcia przebiegają w naprawdę ciekawy sposób, Robert ma przygotowane "ćwiczenia" chyba na każdy możliwy temat, więc naprawde rozmowy są interesujące i angażujące. Najważniejsze było dla mnie przełamanie bariery językowej, myślę, że się to udało :) Robert jest bardzo cierpliwą osobą, która naprawdę potrafi nauczyć, widać, że lubi to co robi a to chyba jest najważniejsz.
Polecam każdemu, na pewno będziesz zadowolony i poprawisz swój angielski :)
pozdrawiam wszystkich !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Miły, uprzejmy, kontaktowy i cierpliwy. Elastyczne dni, godziny i miejsca zajęć. Podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Lekcje stara się prowadzić w miłej, wesołej, rodzinnej atmosferze, gdzie wspólne rozmowy przeplatane rebusami i grami czynią naukę łatwą i przyjemną.
Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Moje lekcje z Robertem mają charakter konwersacji. Przez cały czas rozmowy Robert wprowadza korekty do moich wypowiedzi i proponuje użycie bardzo ciekawego słownictwa, powiedzeń, typowo brytyjskich zwrotów, dzięki czemu stale poszerzam moje słownictwo. Postęp moich umiejętności dzięki Robertowi jest bardzo szybki, zauważyłam też znaczne polepszenie mojej zdolności rozumienia native'ów od kiedy chodzę na lekcje. Przy tym wszystkim Robert jest niesamowicie sympatyczny i potrafi stworzyć koleżeńską atmosferę. Serdecznie polecam każdemu, kto chce swobodniej poczuć się w języku angielskim :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

Robert jest wyjątkowym nauczycielem - w trakcie naszych zajęć stanął przed nie lada wyzwaniem przygotowania mnie do certyfikatu Cambridge Proficiency English (CPE) w bardzo krótkim czasie. Jednakże, napisawszy egzamin mogę szczerze stwierdzić, że jego pomoc była nieoceniona. Każdemu, kto pragnie w sposób intensywny rozwinąć swoje umiejętności angielskiego, serdecznie polecam Go Native!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego native speakera to zdecydowanie polecam Roberta. Jest otwartym, sympatycznym i cierpliwym nauczycielem. Zwraca dużą uwagę na wymowę, a lekcje są bardzo ciekawe i mijają mi jak 5 minut :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Robert prowadzi zajęcia dla pracowników w naszym biurze. Wszyscy uczestnicy zajęć bardzo chwalą Roberta zarówno za profesjonalizm, jak i przyjazną, sympatyczną atmosferę, którą buduje podczas spotkań. Dzięki umiejętnościom Roberta postępy w nauce widać niemal natychmiast. Serdecznie polecamy tego świetnego nauczyciela.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Uważam że bardzo dobrze mówię po angielsku, a mimo to na każdych kolejnych zajęciach z Robertem uczę się dużo nowych zwrotów. Rob potrafi wyjaśnić czemu w dany sposób zdanie brzmi lepiej, albo jaki zwrot by pasował bardziej, przez co mam wrażenie że język którym mówię nabiera bardzo ładnego wyrazu. Zdecydowanie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Robert to bardzo dobry nauczyciel, przygotowujący dużo materiałów i poświęcający sporo uwagi jak i zaangażowania swoim uczniom. Poza umiejętnością przekazania wiedzy (cechą wyjątkowo ważną u nauczyciela!) i bycia native speakerem, jest też po prostu przyjazną, kontaktową osobą z którą nauka to czysta przyjemność. Polecam! : )

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Robert jest wyjątkowo cierpliwym nauczycielem, prowadzi zajęcia w przyjacielskiej atmosferze. Jego zajęcia dają niesamowite efekty w nauce i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie :)
Oprócz bycia native speakerem wie, jak przekazać swoją wiedzę i przygotowuje mnóstwo pomocniczych materiałów

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.