Robert Piórkowski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi there!

Mam na imię Robert i jestem certyfikowanym coachem ICC. Jednocześnie angielski to moja pasja i uwielbiam pracę z ludźmi w przyjaznej atmosferze. Gdy człowiek jest zrelaksowany i odczuwa pozytywne wibracje o wiele lepiej się uczy!

Jestem absolwentem anglistyki, spędziłem sporo czasu za granicą (głównie USA), utrzymuję stały kontakt z native speakerami. 

Zapraszam Cię na ciekawe lekcje one-on-one lub w grupie, w pełni dostosowane do Twojego poziomu, potrzeb, stylu uczenia się.

Mam spore doświadczenie w pracy z ludźmi, przydatne kwalifikacje i umiejętności miękkie. Get in touch with me NOW!

Here’s how I work:

Conversation classes only! What I do is plain simple - I make you speak naturally about topics that get you INVOLVED. I use everything I can to support you, inspire you, get you going, provoke, etc.

After the lesson you will wonder how come the time has passed so fast! But it’s not always only easy, happy and shallow talk. Sometimes we need to get down to the core of something and then it can get a little bit more serious. This is the most natural method you can imagine.

I only use technology to activate our brains because that’s how we acquire information these days. So, no boredom, but no unnecessary focus on technology either. I believe the human has always been and always will be the center of attention in terms of communication and interaction. 

How it works - the iMethod = I am important

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Robert Piórkowski
Jana Pawła Woronicza 78
02-640 Warszawa
NIP: 9561867600

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1994 - 06.1999
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Filologia Angielska
10.1996 - 06.1999
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Licencjat
Europeistyka
05.2009 - 05.2009
Intel Teacher Training
Master Teacher
10.2013 - 06.2014
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Tłumaczenia Techniczne
Kursy i szkolenia
03.2003
Kurs na egzaminatora TELC - Europejskie Certyfikaty Językowe
05.2007
Szkolenie dla tłumaczy języka angielskiego prawniczego
04.2008
Educational Testing Service USA - certyfikaty TOEIC and TOEIC Bridge
08.2019
International Coaching Community Łomianki Warszawa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Bardzo sympatyczny korepetytor. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, zachęca i motywuje do samodzielnego pogłębiania wiedzy w domu. Pan Robert ma bardzo nowoczesne podejście do nauki. Wykorzystuje na swoich lekcjach dużo materiałów multimedialnych, pokazuje wiele ciekawych stron internetowych. Na zajęciach jest czas zarówno na materiał szkolny jak i na poruszanie tematów, które interesują ucznia. Nauka z tym panem nie wydaje się być obowiązkiem, a przyjemnością, a właśnie o to chyba chodzi. Serdecznie polecam, lekcje warte swojej ceny :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek ***** pomyliłam się przy dodawaniu opinii :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Polecam, naprawdę! Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam pełnego profesjonalizmu, dobrej energii i ciepła korepetytora. Rozmawiamy tylko po angielsku, co przyśpiesza mój progres. Godny zaufania, cierpliwy, na zajęciach nigdy nie będziesz się nudzić!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Pełen profesjonalizm, sympatyczna atmosfera i indywidualne podejście do ucznia. Robert to pasjonat angielskiego, a nauka z nim to przyjemność i przede wszystkim wysoki poziom. Na zajęciach dba zarówno o gramatykę, jak i poprawną wymowę. Posiada dużo materiałów i zna przeróżne ciekawe portale do powtarzania ang w domu. Fajnie tłumaczy, a najbardziej złożone regułki potrafi sporowadzić do kilku łatwych do zapamiętania zasad. Jak najbardziej polecam!

Translingo Robert Piórkowski

Dziękuję bardzo, ale dlaczego tylko jedna gwiazdka? :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Lekcje prowadzone są w sposób zrozumiały i ciekawy. Robert potrafi wytłumaczyć mi to czego nie zrozumiałem w szkole oraz pokazać to czego w szkole nie nauczą. Polecam zarówno jako pomoc do matury jak i do rozwijania umiejętnosci językowych na kolejnych etapach nauki. Pozdro

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.