Richard Spencer

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Gniezno
Poznań
Bydgoszcz
Faktura VAT

Richard Spencer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Richard Spencer

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Zdecydowanie polecam naukę z Richardem. Tu nie ma słabych punktów. Richard zawsze ma bardzo pozytywne nastawienie do ucznia, jest zaangażowany w to co robi, co przekłada się na motywację i chęci do nauki. Znane nam wszystkim hasło "muszę się uczyć", niespodziewanie zamienia się na "chcę, bo to jest ciekawe". Richard dostarcza bardzo różnorodne materiały, które nie są przypadkowe, ale dokładnie wybrane jako najlepsze, najbardziej interesujące i przede wszystkim przydatne. Często byłam zaskoczona jak wartościowe są to rzeczy i właściwie na każdy temat. Oprócz tego na wyróżnienie zasługuje błyskotliwość Richarda, który dokładnie rozumie czego oczekuje i potrzebuje uczeń i doskonale się w to wpisuje. I ostatnie na podsumowanie - jest to nauczyciel przygotowany do tego co robi pod każdym względem. Rzetelnie pracuje nad jakością swoich zajęć i to daje efekty ! Pozdrawiam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Bezwzględnie polecam nauke u Richa!
Wyjątkowo optymistyczny i otwarty człowiek o szerokich horyzontach i umiący znaleźć wspólny język z każdym.
Jeśli chcesz poznawać język przez interesujące rozmowy na każdy temat, zabawne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie jest katorgą, nieco współzawodnictwa w poznawaniu nowych słów i zwrotów, to dobrze trafiłeś.
Bogaty wachlarz materiałów to także jego domena.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Mischievous, jeopardize, hair of the dog, cheesed off. If you are interested what these words mean, Richard is the right person to explain how to use them.

For me there is something more than just common lessons. It’s like diving into the British culture and world full of interesting topics like: trips, food, music, technology, future and of course football. C’mon United!

Get in, get out. Don’t linger. Go on!
Mariusz

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2016

Super pozytywny facet, jeśli masz opory przed rozmawianiem po angielsku jego otwartość i pozytywny nastrój spowodują, że szybko się ich pozbędziesz. Próbowałem z kilkoma native speakerami ale Richard zawsze był najlepiej przygotowany. Można z nim pogadać o wszystkim, niekoniecznie tylko na temat lekcji. Zawsze ciekawe i zróżnicowane materiały, lekcje via Skype. SUPER!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Gorąco polecam lekcje ze Richardem
Od kiedy momentu kiedy rozpocząłem lekcje moje umiejętności niesamowicie wzrosły. Czuję naprawdę niesłychaną swobodę w rozmowie - myślę , że niezależnie od waszego poziomu właśnie to chcecie osiągnąć!
Przerabiamy masę najróżniejszego rodzaju materiału - wielkim atutem Richarda wg. mnie jest to że jest bardzo charyzmatyczny, pomocny , sam aranżuje lekcję jeżeli nie macie na nie pomysłu. Lekcje z nim niesamowicie rozwijają – sucha wiedza która nie jest używana nigdy nie będzie tym czym lekcja z kimś kto biegle włada językiem , poprawia nas na bieżąco , podpowiada nam jakie zwroty są w powszechnym użyciu a co ,że tak powiem zeszło na boczny tor.
Wydaje mi się że dużo osób myśli o takich lekcjach ale ma lekki strach przed pierwszym kontaktem – myślą , że bariera będzie zbyt duża. Przez pryzmat tego jak mi pomogły lekcje – NAPRAWD Ę POLECAM!!

avatar
ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Super nauczuciel wspaniały facet a muszę chwilowo przerwać u niego nauke ale bede chciał wrócic .

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Gorąco wszystkim polecam korepetycje z Richardem! Wystarczy jedna lekcja, żeby przekonać się, jakim jest pozytywnym i otwartym człowiekiem. Fanatyk piłki nożnej ;-)

Richard uczy mnie od ponad roku, lekcje odbywamy na skype. Udało mi się dzięki niemu przełamać barierę swobodnego mówienia w języku obcym, a to chyba najfajniejszy moment, kiedy czujesz, że możesz zupełnie naturalnie rozmawiać w nieswoim języku :)

To chyba też kwestia prowadzenia samych lekcji. Richard ma spory wachlarz materiałów, od zabawnych historii powstawania idiomów, aż do wyrażania swojej opinii o fizyce kwantowej, także dla każdego coś fajnego ;)

Spróbujcie, a nie pożałujecie! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.