Artur Dańczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Rzeszów (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Informatyka Dla Każdego w domu - Algorytmy, schematy blokowe, programowanie, logomocja. Obsługa komputera. U klienta lub zdalnie.
W lekcji korzystam ze skypa i wspólnej tablicy.
Wszystko wygląda jak w realnej lekcji na żywo - widać mnie w Skypie jak stoję pod tablicą. W drugim oknie widać dokładnie co jest pisane na tablicy. można rozwiązywać zadanie wspólnie na tablicy (tablica jest udostępniona). W czasie lekcji można zadawać pytania i prowadzić swobodną rozmowę.
Zachęcam do współpracy.
C++, C, PHP, java, Pascal.
Schemat blokowy, logomocja, pseudokod.
Sieci komputerowe
Algorytmy
Office, Excel, Access, inne
Bazy danych.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2015

polecam korepetycje prowadzone przez Pana Artura jest to bardzo pozytywny człowiek . Zajęcia odbywają się w przyjaznej,a zarazem pracowitej atmosferze, pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć . Miło wspominam lekcje matematyki Pan Artur to świetny nauczyciel: kompetentny, wymagający, potrafiący w ciekawy sposób przekazać wiedzę. Matematyka stała się dla mnie zdecydowanie ciekawsza. Jestem pewna, ze w ogromniej mierze lekcje przyczyniły się do zdania matury, z której wyniku jestem zadowolona.
Polecam ! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Znakomity Nauczyciel - bardzo fajnie tłumaczy zagadnienia i zaskakuje ciekawymi ciekawostkami. Nauka z Korepetytorem to czysta przyjemność - myślę, że jakby wszyscy maturzyści mieli z Nim lekcje to zdawalnośc by wyniosła 100% - polecam bo naprawdę Matma nie jest taka straszna :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

polecam Pana Artura, chodzilam na korepetycje przed matura. Dostalam duzo przydatnych materiałów, atmosfera pracy byla bardzo fajna. Pan Artur w duzym stopniu pomogł mi przygotować sie do matury, wyniki mówią same za siebie.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Miła atmosfera, bardzo dobrze wytłumaczone zadania czy zagadnienia. Swietne przekazywanie wiedzy.
Tegoroczny maturzysta.
Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Bardzo polecam lekcje z Panem Arturem, prowadzi je rzetelnie. Swój kurs informatyczny zaczynałem w październiku 2014 z zerową wiedzą na temat programowania. Do kwietnia 2015 Pan Artur przekazał mi całą wiedzę potrzebną do zdania matury i nauczył dobrze programować w C++. Po ukończeniu kursu zdałem pomyślnie maturę rozszerzoną z informatyki i dostałem się na wymarzone studia - informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie ukrywam jednak że Pan Artur to jedno a ciężka codzienna praca to drugie! Jednak jeśli chcesz - możesz wszystko! Pozdrawiam!
Łukasz

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.