Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Lublin (LSM)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! :) jestem dwujęzycznie wychowaną Niemką z Norymbergii. Mówię płynnie po polsku, posiadam certyfikaty ZD, ZDM oraz ZDfdB oraz podwójne obywatelstwo. Zarówno w Niemczech jak i w Polsce ukończyłam studia językowe. Obecnie specjalizuję się w konwersacjach i szlifowaniu żywego, autentycznego języka. Przygotowuję do certyfikatów i matury a także wyjazdów za granicę. Posiadam dokładnie opracowane własne materiały i wieloletnie doświadczenie. Ponadto oferuję korektę oraz pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju tekstów, zajmuję się również sporządzaniem i redagowaniem artykułów do prasy niemieckiej i copywritingiem. Serdecznie zapraszam do kontaktu :) Cennik za konwersacje: 70zł/60min 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.