Margarita Nowakowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytkowo
Wągrowiec
Rokietnica
Poznań
Suchy Las
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na wyjątkowe zajęcia rozwijające motorykę małą.

Sprawna rączka! Bystra główka!

Ćwiczenia:

 • rozwijające sprawność ruchową dłoni,
 • dla prawidłowego chwytu pisarskiego
 • poprawiające umiejętność pisania
 • rozwijające koordynację pomiędzy dłońmi
 • wzmacniające mięśnie posturalne
 • z masami sensorycznymi
 • wykorzystujące muzykę, granie na instrumentach: pianino, gitara, ukulele, flet

Dla tych, którzy:

 • nie lubią malować, rysować, wycinać
 • mają problemy z koncentracją
 • nie lubią dotykać nowych faktur i przedmiotów
 • mają problemy z koordynacją wzrokowo - ruchową
 • mają zbyt mocny lub zbyt lekki chwyt pisarski
 • mają nieprawidłową postawę ciała podczas prac przy biurku

Zapraszam serdecznie!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Margarita Nowakowska
Agrestowa 16
62-090 Bytkowo
NIP: 7661625077

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Pani Margarita w zeszłym roku szkolnym przygotowywała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Jestem bardzo zadowolona z wyników egzaminu, a syn dostał się do szkoły pierwszego wyboru. Nie przepadał za językiem polskim, ale na te korepetycje bardzo chętnie uczęszczał. Pani jest bardzo sympatyczna, pomocna i potrafi wszystko wyjaśnić. Serdecznie polecamy z całego serca!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Dzięki korepetycjom u Pani Margarity córka, której Język polski nie jest najmocniejszą stroną, otrzymała 84% z egzaminu ósmoklasisty. Pozwoliło to jej się dostać do liceum pierwszego wyboru.
Rewelacyjny nauczyciel!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Moj syn nie przepadal za jezykiem polskim. W siodmej klasie nie potrafil napisac nawet najleprostrzego wypracowania. Dzieki Pani Margaricie nie dosc ze polubil polski uzyskujac na koniec roku ocene bardzo dobra, to jeszcze swobodnie i pewnie czul sie na egzaminie óskoklasisty!!! Polecam z calego serca Pania Margatite. Doswiadczenie, ogromna wiedza i super podejscie do pracy z mlodymi ludzmi!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Najlepsza korepetytorka! Bardzo skutecznie uczy. Lekcje są świetnie zaplanowane: Pani Margarita ma konkretne pomysły, co zamierza zrobić na lekcji, ma przygotowane materiały, dzięki czemu czas lekcji jest bardzo efektywnie wykorzystywany, Prowadzi lekcje w uporządkowany, rzeczowy sposób. Bardzo szybko wyłapuje, gdzie są luki w wiedzy. Potrafi też zmotywować do samodzielnej pracy. Jest sympatyczna, ale też wymagająca. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Córka szybko poprawiła oceny i bardzo dobrze napisała egzamin ósmoklasisty. Polecam - lepiej trafić się nie da.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Bardzo dziękujemy za znakomite przygotowanie córki do egzaminu ósmoklasisty. Zuzia, której Język polski nie jest najmocniejszą stroną, pisząc egzamin czuła się pewnie. Jakie będą wyniki, dowiemy się wkrótce. Jestem jednak dobrej myśli.
Znakomite przygotowanie to zasługa zarówno wiedzy, jak i podejścia do ucznia, cechującego się troskliwością i uważnością.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2022

Dziękujemy za przygotowanie do egzaminu ósmoklaśisty.Pani Margarita przygotowała syna w 2 miesiące. Pani Margarita była nasza ostatnia szansa . Dobrze że na ostatni moment w marcu spotkaliśmy taka nauczycielkę ze świetnym podejściem do ucznia Syn dostał się do ZSK w Poznaniu.
Teraz zaczyna szkole średnia i już nie może się doczekać zajęć z Panią Margarita.
Super nauczyciel dziękujemy że mogliśmy panią poznać .

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Szukając pomocy dla syna z dyspraksją, podejrzeniem dysgrafii oraz dysleksji trafiłam na Panią Margaritę. Po niecałym roku pracy zauważyliśmy duże postępy u syna zarówno w skupieniu uwagi jak i pisaniu. Alan - uczeń 6 bardzo chętnie chodził na dodatkowe zajęcia, lubił je. Poza nauką był też czas na przekazywanie wiedzy w formie zabawy. Polecam i napewno jeszcze przez 2 lata będziemy korzystać z usług tego cudownego nauczyciela.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2022

Polecam z całego serca. Świetne podejście do ucznia. Niesamowita wiedza przekazana w ciekawy i przystępny sposób. Ogromna cierpliwość i pomysłowość w prowadzeniu lekcji sprawiła, że moja córka z przeciętną oceną z języka polskiego skończyła ósmą klasę z oceną bardzo dobrą. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystamy z pomocy .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.