Rinaldo Pasti

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa

Rinaldo Pasti

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Rinaldo Pasti

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2024

Dzięki lekcjom i pomocy Rinaldo osiągnąłem 120% mojego zamierzonego celu. Zestawy materiałów, które otrzymałem, a także istotne wskazówki dotyczące poprawy mojego pisania okazały się na wagę złota. Z Rinaldo można rozmawiać na każdy temat, zawsze jest punktualny, jest człowiekiem godnym zaufania, a jego specjalnie dopasowane do ucznia metody oceniania i ewaluacji umiejętności są niezwykle efektywne. W miesiąc poprawiłem swoje zdolności na tyle, że mogłem zdać egzamin IELTS Academic na poziomie przewyższającym moje oczekiwania, za co jestem wielce wdzięczny mojemu korepetytorowi.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Moje lekcje z Rinaldo odbywały się przez około dwa lata przez Skype, w celu przygotowania do egzaminu Celpe-Bras. Dostawałam z góry wszystkie potrzebne materiały na zajęcia, ćwiczenia z gramatyki, dodatkowe teksty, etc. Moje prace domowe mogłam wysyłać przez lekcją, tak aby dostać feedback już podczas kolejnych zajęć. Rinaldo jest przyjazną osobą, a zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, w całości po portugalsku (w razie potrzeby zagadnienia też są tłumaczone po angielsku) i dostosowane do potrzeb ucznia. Ich efektem był świetny wynik z egzaminu (avançado) i znacznie udoskonalone kompetencje językowe. Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Serdecznie polecam! Rinaldo jest bardzo życzliwym oraz cierpliwym nauczycielem. Program nauczania jest zawsze dostosowany do moich potrzeb. Rozmowy na zajęciach są bardzo ciekawe oraz zawsze można liczyć na konteksty kulturowe i ciekawostki. Wszelkie zawiłości językowe są zawsze bardzo dokładnie wyjaśniane, a problemy rozwikłanie.

Rinaldo Pasti

Muito obrigado!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Zajęcia z Rinaldo odbywają się zawsze punktualnie i są w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości ucznia.
Zaczynałem swoją naukę od zera i po roku zauważam ogromne postępy zarówno w mówieniu jak i rozumieniu.
Zajęcia prowadzone są głównie w j. portugalskim, co pozwala osłuchać się z językiem i jednocześnie motywuje do mówienia już od początku nauki. Nie jest to tylko rozwiązywanie zadań i tłumaczenie słówek, lecz także prawdziwe konwersacje, które w miarę poznawania nowych słów i reguł stają się bardziej rozbudowane. W razie jakichkolwiek wątpliwości gramatycznych lub językowych, można zawsze przejść na rozmowę po angielsku.
W trakcie lekcji korzystamy z różnych podręczników, jednak wprowadzane są też dodatkowe pomoce naukowe, które pozwalają zapoznać się np. z językiem potocznym czy kulturą Brazylii. Forma zajęć w dużej mierze zależy od ucznia. Rinaldo jest zawsze otwarty na sugestie i sam proponuje zmiany w nauczaniu, jeśli widzi taką konieczność.
Szczerze polecam!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Uczę się portugalskiego z Rinaldo od ponad roku. Zawsze jest przygotowany, punktualny, kompetentny, a przede wszystkim przesympatyczny! Zajęcia są interesujące i dostosowane do moich potrzeb i skąpych możliwości czasowych. Gorąco polecam!

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Sumienny nauczyciel, a zarazem fajny gość :) Zawsze punktualny i jest o czym pogadać. Elastyczne zajęcia, dopasowane do potrzeb. W razie potrzeby można się wspomóc j. angielskim.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Uwazam ze zajecia z Rinaldo bardzo mi pomogly w osiagnieciu swoich celow na tescie Toefl. Atmosfera wysmienita oraz organizacja zajec utworzona indywidualnie. Skupialem sie wylacznie na moich brakach i dzieki temu osiagnalem wystarczajaca ilosc punktow na tescie. Rinaldo jako osoba bardzo cierpliwa i szczera. Zawsze powie ci prawde na temat twojego poziomu. Jestem bardzo zadowolony z zajec no i oczywiscie z wyniku :)

Rinaldo Pasti

Thank you Alex! You were also a very good student.

avatar
Nicolas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Szczerze polecam Rinaldo jako korepetytora przygotowującego do egzaminu TOEFL iBT. Dzięki jego lekcjom, w których miałem przyjemność uczestniczyć, zdobyłem wiedzę pozwalającą mi na osiągnięcie pożądanego przeze mnie wyniku.W spójny sposób wytłumaczył mi on jak odpowiadać na pytania na egzaminie, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Ponadto dokładnie sprawdzał on wysyłane do niego wypracowania i nagrania z sekcji mówionej, wyłapując każdy błąd, dzięki czemu miałem pewność, że na prawdziwym egzaminie osiągnę pożądany wynik.

Rinaldo Pasti

Thank you Nicolas!

avatar
Kasia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Rinaldo to wspaniały nauczyciel - przekazuje wiedzę w przystępny sposób, jest cierpliwy i pomaga w zrozumieniu wszytskich aspektów języka. Lekcje z nim to przyjmnośc, a nie obowiązek, co zdecydowanie pomaga w przyswojeniu języka. Dodoatkowo jest przemiłym czlowiekiem - lekcje z nim polecam każdemu!

Rinaldo Pasti

Obrigado Kasia!

avatar
Vitaliy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

I did the preparation to my TOEFL test with Rinaldo last year. The classes and the methodology are very efficient. He focus on speaking and writing which are the most difficult section of the test. My initial goal was 95 point which he helped me go achieve without any problems. I really recommend his classes!

Rinaldo Pasti

Thank you Vitaliy. I am glad I could help.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2017

Lekcje z Rinaldo odbywają się w miłej atmosferze, u niego w domu lub przez Skype. Rinaldo jest bardzo sumienny i zawsze przygotowany do zajęć. Rinaldo zawsze wszystko tłumaczy w bardzo przystępny sposób, co dla osoby początkującej jest szczególnie ważne. Ogromnym plusem jest fakt, że Rinaldo świetnie posługuje się językiem angielskim. Lekcje można dostosować do dyspozycyjności ucznia, więc jest to świetna opcja dla osób zabieganych, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na niezmienny grafik. Bardzo polecam!

Rinaldo Pasti

Thank you so much! Obrigado!

avatar
Karel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Polecam Rinaldo jak najbardziej! Zawsze jest przygotowanym do lekcji i sporo już mi się udało z nim nauczyć. Mamy lekcje angielskiego i prowadzi to w świetny sposób. Lekcje się odbywają u niego lub czasami przez Skype'a, gdzie kontakt wizualny uczeń-nauczyciel jest niezbędny - więc zupełnie nie mogę zrozumieć opinii która została umieszczona poniżej. Polecam Rinaldo jako nauczyciel angielskiego i na pewno jako nauczyciel portugalskiego!

Rinaldo Pasti

Thank you very much Karel.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 kwietnia 2017

Nie polecam zajec z Rinaldo. Plusem lekcji jest oczywiscie interakcja z rodowitym Brazylijczykiem, jednak Rinaldo nie przygotowuje sie do zajec. Na poczatku wyslal mi ksiazke w pdf i kolejne zajecia wygladaly tak, ze robilismy jedno cwiczenie za drugim, bez powtarzania na nastepnych zajeciach lub bez zatrzymania sie i robienia dodatkowych cwieczen tam, gdzie mialam klopoty. Ostatnie zajecia przez Skype zakonczyl po minucie z powodu, ze nie moglam wlaczyc kamery i chcialam rozmawiac bez kamery. Oczywiscie troche sie na zajeciach nauczylam, jednak to samo bym mogla robic i nauczyc sie od ktoregokolwiek native speakera.

Rinaldo Pasti

The student above is upset with me because I refused to teach her. My decision came after I realized that she was not really interested in learning Portuguese. She never did her homework and canceled classes without any notice, which in my opinion is a lack of respect towards the teacher. She is also saying that our class was interrupted after 1 minute. That happened because all of a sudden she decided not to use her camera. I believe that the camera is indispensable for student / teacher interaction, so I told her that we could not proceed. Therefore it was my decision to stop teaching her, so please don't take into consideration what she said about my classes. If she were not happy with the classes, why didn't she stop? It is a little bit contradictory to say the least.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Uczyłem się i zamierzam w niedalekiej przyszłości znów się uczyć portugalskiego z Rinaldo. Wielkim plusem dla mnie jest możliwość odbywania zajęć u niego w mieszkaniu, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Rinaldo naucza portugalskiego rzucając ucznia od razu na głęboką wodę, żeby lekcja odpowiadała rzeczywistej rozmowie z rodowitym Brazylijczykiem/Portugalczykiem. Kiedy trzeba (czyli często), zawsze powtarza i tłumaczy. Posiada wszelkie niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne, które chętnie udostępnia. Lekcje są wymagające, ale przyjemne i dające satysfakcję. W razie potrzeby przechodzimy na angielski, którym Rinaldo posługuje się jak native.

W skrócie, szczerze polecam.

Rinaldo Pasti

I am very happy you were pleased. Hope to have you back soon.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Przygotowywałem się razem z Rinaldo do egzaminu TOEFL i szczerze mogę polecić go jako osobę przygotowującą. Cena za godzinę jest stosunkowo wysoka, ale w praktyce zajęcia trwają min 1h + tyle ile potrzeba aby zakończyć dany temat ( zdarzało się nawet do 20 min ). Dodatkowo Rinaldo na bieżąco monitoruje wyniki i sprawdza dodatkowe zadania, które wysyłałem mu na meila niezależnie ile ich by było ( W jednym tygodniu wysłałem 10 "writingów" i 24 nagrania "speakingów" a na następne zajęcia miałem wszystko sprawdzone z podkreślonymi błędami i wskazówkami ). Ponadto, przed podejściem do egzaminu miałem okazję sprawdzić się w trakcie symulowanego przez niego testu. Wyniki z symulowanego testu i tego prawdziwego były bardzo zbliżone - 96/120 - symulowany test u Rinaldo 97/120 - prawdziwy test. Chodziłem na zajęcia 1 w tygodniu a resztę czasu przygotowywałem się w domu i osiągnąłem wynik zbliżony do tego który chciałem osiągnąć.

Rinaldo Pasti

I am so glad I could help you achieve your goals. My best wishes!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.