Łukasz Czwartos - Luke Drums

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Łukasz Czwartos - Luke Drums

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Łukasz Czwartos - Luke Drums

O mnie

Witam wszystkich przyszłych perkusistów!Zapraszam na darmową lekcję perkusji wszystkich zainteresowanych - zarówno osoby początkujące jak i średniozaawansowane. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci od lat 5 oraz dorosłych, a także osoby starsze. Prowadzę własną działalność gospodarczą - organizuję szkolenia grupowe oraz uczę indywidualnie. Korzystam ze specjalnej autorskiej metody nauczania z wykorzystaniem programu do nauki gry na perkusji. Nie musisz posiadać własnej perkusji na początku swojej nauki. Posiadam specjalnie dostosowany sprzęt. Moim celem jest stworzenie alternatywy dla osób, które nie chcą iść do typowej szkoły muzycznej, ale chcą skutecznie, profesjonalnie nauczyć się grać na perkusji w przyjaznej atmosferze.Program nauczania:

- postawa za zestawem,

- ustawienie aparatu gry,

- techniki gry rąk (Moeller, Finger Technique, Push-Pull),

- techniki gry nóg (Heel down, Heel up, Slide Technique),

- czytanie nut i tabulatury,

- podstawowe rytmy,

- rytmy nieparzyste,

- różne stylistyki muzyczne,

- dynamika,

- koordynacja,

- rudymenty,

- granie z metronomem,

- granie w zespole,

- przygotowanie do nagrań studyjnych i występów publicznych.UWAGA! Zapraszam również osoby już grające, które mają konkretne problemy perkusyjne do rozwiązania.Moja historia: Jestem perkusistą z wieloletnim stażem. W swoim życiu grałem w bardzo różnych zespołach wykonujących skrajnie odmienną muzykę. Byłem laureatem wielu ogólnopolskich konkursów muzycznych jako lider zespołu. Jako perkusista byłem finalistą konkursu Stargate Drum Contest organizowanego przez Warsaw Drum Festiwal w 2016r.. Bardzo wiele problemów z grą na perkusji rozwiązałem pod okiem doświadczonych muzyków polskiej sceny muzycznej. Aktualnie zdaję sobie sprawę, co w graniu na perkusji jest istotne, ważne i na czym się skupić, żeby nie tracić czasu, pieniędzy i nerwów. Chce podzielić się swoją wiedzą z Tobą. Mam praktykę w nauczaniu zarówno dzieci jak i osób dorosłych, potwierdzone osobistymi sukcesami.Forma konsultacji: pierwsza demonstracyjna lekcja GRATIS (45min). Decyzję o podjęciu współpracy podejmujesz dopiero po lekcji, także nie masz nic do stracenia. Cena za jednorazową konsultację wynosi 99zł. Od 4 godzin w miesiącu obniżka ceny do 80zł/h. W przypadku 8h - 75zl/h. W przypadku studentów, możliwość wynegocjowania oferty studenckiej. Przy dużej ilości godzin w miesiącu jestem w stanie przygotować specjalną, atrakcyjną ofertę. Prowadzę również lekcje ONLINE. Prezent na start dla osób zdecydowanych na przynajmniej 3 miesiące współpracy przy minimum 1h w tygodniu:).Podczas współpracy możesz liczyć na:

• moją stałą pomoc (także poza lekcjami) w ćwiczeniach

• materiały online ze wszystkimi ćwiczeniami z lekcji wraz ze specjalnie dedykowanym programem do nauki gry na perkusji. Skontaktuj się ze mną, a udostępnię Ci moje portfolio.Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!Hello to all future drummers!I invite everyone to a free drum lesson - both beginners and intermediate people. I have experience in teaching both children from 5 years of age and adults, as well as the elderly. I run my own business - I organize group training and I teach individually. I use a special teaching method with the use of a program for learning to play the drums. You do not need to have your own drum kit to start learning. I have specially adapted equipment. My goal is to create an alternative for people who do not want to go to a typical music school, but want to learn to play the drums effectively and professionally in a friendly atmosphere.Curriculum:

- a posture behind the set,

- hand techniques (Moeller, Finger Technique, Push-Pull),

- legs techniques (Heel down, Heel up, Slide Technique),

- reading sheet music and tabulature,

- basic rhythms,

- odd rhythms,

- various musical styles,

- dynamics,

- coordination,

- rudiments,

- playing with a metronome,

- playing in a band,

- preparation for studio recordings and public performances.ATTENTION!I also invite people already playing who have specific drum problems to solve.My history:I am a drummer with many years of experience. In my life, I have played in very different bands with extremely different music. I was a laureate of many national music competitions as a band leader. As a drummer, I was a finalist of the Stargate Drum Contest organized by the Warsaw Drum Festival in 2016. I solved many problems with playing the drums under the supervision of experienced musicians of the Polish music scene. Currently, I realize what is important in playing the drums, and what to focus on, so as not to waste time, money. I want to share my knowledge with you. I have experience in teaching both children and adults, confirmed by my personal success.A form of consultation:The first demo lesson is FREE OF CHARGE (45 min). You make the decision to cooperate only after the lesson, so you have nothing to lose. The price for a one-time consultation is PLN 99. From 4 hours a month, the price is reduced to PLN 80 / h. In the case of 8h - PLN 75 / h. In the case of students, it is possible to negotiate a student offer. With a large number of hours a month, I am able to prepare a special, attractive offer. I also run ONLINE lessons. A gift for a start for people who want to cooperate for at least 3 months with a minimum of 1 hour a week :).During the cooperation, you can count on:

• my constant help (also outside lessons) in exercises

• online materials with all the exercises from the lessons along with a specially dedicated program for learning to play the drums. Contact me and I will provide you with my portfolio.Best regards and feel free to contact me!Luke

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Kursy i szkolenia
06.2013
Master Class z gry zespołowej - Marek Raduli
06.2014
Master Class z gry zespołowej - Marek Raduli
06.2015
Master Class z gry zespołowej - Marek Raduli
06.2015
Grzegorz Krawczyk - Edukator Vic Firth - prywatne konsultacje
02.2017
Master Class - Mirosław Hady
02.2017
Master Class - Wojciech Fedkowicz
02.2022
Master Class - Michał Dąbrówka
Doświadczenie
01.2010 - 01.2014
Perkusista
- trzykrotny finalista przeglądu Schemat (2012,2013,2015) - Nagroda Publiczności przeglądu Schemat - I i II miejsce w ogólnopolskim konkursie zespołów o "Czysty Akord"
01.2010 - 07.2017
Perkusista
- Dwukrotnie II miejsce w Polsce w konkursie Rockfront (2013,2014) - nagroda prezydenta Kielc w konkursie Fenomen, - finalista ogólnopolskiego konkursu perkusyjnego Stargate Drum Contest
01.2012 - 12.2018
Perkusista
Perkusista w zespole eventowym grającym szeroki repertuar od muzyki rockowej, przez pop, disco i jazz.
01.2012 - 12.2019
Perkusista
Perkusista w zespole wykonującym progresywną, muzykę instrumentalną.
09.2019 - 03.2020
Zapewnienie oprawy muzycznej na statkach wycieczkowych
Organizowałem zespół muzyczny, którego celem było wykonywanie muzyki podczas rejsów wycieczkowych na całym świecie. W ciągu pół roku przesłuchaliśmy około setki muzyków amatorów/profesjonalistów w celu wyłonienia najlepszych.
02.2021 - 05.2022
DrumsetPro School - szkoła perkusyjna
Zarządzałem krakowską filią szkoły perkusyjnej DrumsetPro oraz prowadziłem zajęcia w klasie perkusji dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
07.2022 - aktualnie
Własna działalność szkoleniowa z zakresu edukacji artystycznej
Prowadzę zajęcia indywidualne z zakresu gry na zestawie perkusyjnym oraz organizuję szkolenia artystyczne dla ośrodków kultury, głównie z zakresu gry na perkusji oraz gitary, a także warsztaty ogólnomuzyczne.
09.2022 - 09.2022
Perkusista
Zagrałem podczas największego koncertu na świecie czyli podczas Wielkiego Grania na stadionie narodowym w Warszawie we wrześniu 2022r.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Dużo tu opinii, że jest dobrym nauczycielem a ja miałem przyjemność grać z Łukaszem na eventach. Jest dokładnym, technicznym perkusistą, gra z feelem, jest elastyczny i gotowy do improwizacji gdy sytuacja wymaga. Robi dobrą robotę i łatwo się z nim dogadać ;]

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Lekcję są prowadzone bardzo fajnie jest naprawdę przyjemny klimat bardzo lubię tam przychodzić i bardzo polecam

Łukasz Czwartos - Luke Drums

Dziękuję

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2023

Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Szybko się można czegoś nauczyć.
Polecam!

Łukasz Czwartos - Luke Drums

dziękuję

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Łukasz to bardzo dobry nauczyciel. Od pierwszej lekcji wprowadza w temat, omawiając poszczególne elementy w kompleksowy i przystępny sposób

Lekcje przeprowadzane w luźnej i przyjaznej ale wciąż profesjonalnej atmosferze. Poziom, tematy, zadania, muzyka, i wszystkie inne elementy dostosowane pod ucznia , jego poziom i zainteresowania.
Zdecydowanie warty polecenia.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2023

Łukasz jest naprawdę dobrym nauczycielem. Udało mu się od razu zauważyć w czym mam problemy i poprawić to.
Jego metoda nauki zmienia się w zależności każdego studenta i jest idealnie dostosowana żeby poprawić się pod każdym kontem. Polecam wypróbować, nie będziecie rozczarowani.

Łukasz Czwartos - Luke Drums

Dziękuję bardzo

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Lekcje u Łukasza przebiegają w miłej atmosferze. Łukasz ma dużą wiedzę, którą w dodatku umie się podzielić. Po zajęciach przesyła ćwiczenia dzięki którym szybciej można ogarnąć perkusję, gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie oraz w bardzo fajnej atmosferze. Myślę, że na każdym poziomie gry Łukasz jest w stanie cie wiele nauczyć. Gorąco zachęcam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Lekcje prowadzone są profesjonalnie, nauczyciel dostosowuje poziom i tempo nauki do umiejętności ucznia, więc niezależnie od zakresu wiedzy, każdy nauczy się czegoś nowego. Na lekcjach pojawia się zarówno teoria i praktyka, różne techniki oraz style gry.
Podczas lekcji panuje przyjazna atmosfera.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Idealne lekcje dla zaczynających od zera, początkujących, średniozaawansowanych i pewnie dalej :)

Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze jednak zawsze wynosi się z nich 110% treści. Łukasz bardzo dobrze potrafi wyłapać braki czy elementy wymagające poprawy u ucznia i dostosować do nich ćwiczenia, dzięki czemu - nawet przy moim ograniczonym czasie, który mogę spędzić na ćwiczeniach - widać postępy.

Łukasz jest zawsze przygotowany do poprowadzenia lekcji uwzględniając indywidualne potrzeby ucznia, jednak jest również elastyczny co do przerabianego materiału. Moje "Ostatnio zastanawiałem się nad" wywróciło już nie jedną lekcję do góry nogami :)

Z czystym sumieniem mogę polecić, jeśli chcesz się nauczyć grać na perce w Krakowie, lekcje u Łukasza będą jednym z lepszych wyborów!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Lekcje prowadzone sa super tak ze nawet człowiek wogole nie będący zaznajomiony z teoria muzyczna ogarnie co i jak + trener bardzo sympatyczny.
Z całego serca polecam

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Polecam!

Łukasz jest bardzo zaangażowany i widać, że zależy mu, żeby uczeń wyniósł z lekcji jak najwięcej. Każdy sukces ucznia traktuje też jak własny; ma szeroką wiedzę na temat różnych styli, gatunków i technik i zawsze chętnie się tą wiedzą dzieli; dobrze identyfikuje słabości i potrafi je zaadresować odpowiednimi ćwiczeniami ale jednocześnie jest na tyle elastyczny, że dostosowuje plan ćwiczeń do zainteresowań ucznia.

I wszystko to w super atmosferze ;)

Salka też na plus, dobrze wyposażona i z dobrym dojazdem.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Lekcje są prowadzone profesjonalnie, klimacik w pomieszczeniu jest super.
Polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Lekcje prowadzone przez Łukasza są profesjonalne, z indywidualnym podejściem do klienta. Z całego serca polecam! :)

avatar
Ewka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2023

Chodzę do Łukasza na lekcje perkusji wraz z ośmioletnim synem.
Łukasz nie obciąża niepotrzebną teorią, jej jest na tyle, by zrozumieć podstawy i zacząć grać. Lekcje są usystematyzowane, zaczęliśmy od najprostszych rudymentów, krok po kroku zwiększając trudność. Po kilku lekcjach byłam w stanie zagrać do prostego kawałka, typu Sugar, Maroon 5. Syn ma frajdę, stwierdził, że lekcja przebiega bardzo szybko :)
Przed wyborem korepetytora, przeprowadziłam swoisty research wśród znalezionych na olx ofert, byliśmy na kilku lekcjach u innych nauczycieli i z ręką na sercu mogę przyznać, że Łukasz jest najlepszy. Ma swoje metody nauczania, swojego rodzaju know how, którego brakowało mi u innych perkusistów, którzy z kolei rudymenty próbowali wyjaśniać „na palcach”. Dla laika takiego jak ja, było to dość trudne..
Widzę u siebie progres, co zachęca do dalszej nauki :) a myślałam, że w wieku 40 lat już będzie za późno. Nic bardziej mylnego ;) Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.