Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Katowice
Sosnowiec
Częstochowa
Radom
Ruda Śląska
Gliwice
Zabrze
Faktura VAT

Kacper

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Kacper

O mnie

Jestem studentem Fizyki na Uniwersytecie Warszawskim i od 3 lat pomagam uczniom pokonywać ich własne słabości, i uzyskiwać maksymalne wyniki na maturze, egzaminie Ósmoklasisty a także w szkole.

Charakteryzuje się unikalnym podejściem do ucznia, nie uczę w sposób konwencjonalny dla polskiego systemu oświaty - kluczem do nauczenia się nauk ścisłych jest ich zrozumienie, staram się więc przede wszystkim tłumaczyć materiał i zagadnienia, zamiast rzucać wykutymi w głowie formułkami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2023 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2024

Cel do zaliczenia był min. 50%, czas do opanowania materiału z 4 działów rozszerzonej fizyki był miesiąc.
Cel został osiągnięty.
Chyba nie potrzeba lepszej rekomendacji.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2024

Jestem teraz w 2 klasie liceum na rozszerzonej fizyce i lekcje z Kacprem są dla mnie idealnym rozwiązaniem. Samemu ciężko jest mi zmotywować się do nauki, ale dzięki korepetycjom z Kacprem wszystkie sprawdziany zdaje świetnie
Gorąco polecam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Uczęszczam na lekcje u Kacpra z matematyki od początku 2 klasy LO, jestem nadzwyczaj zadowolona z efektów i skuteczności jego lekcji jak i z jego świetnego luźnego ale zarazem wymagającego i skutecznego podejścia. Z ręką na sercu polecam, najlepszy korepetytor :)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2023

Kacper bardzo dobrze tłumaczy materiał i sprawia, że w ogóle nie nudzę się podczas lekcji z fizyki rozszerzonej, sprawdzian z Termodynamiki zdany na 96% a z Grawitacji 94%. Bardzo dziękuję za pomoc w ogarnięciu i wytłumaczeniu mi materiału, polecam z całego serca!

Edu Flow Sp. z o.o.

Gratuluję wyników Marcel i dziękuję za pozytywną opinię :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności uczenia Kacpra. Postanowiłem, że od września w 2 klasie liceum zmieniam profil na mat-fiz i przez cały lipiec i sierpień wspólnie z Kacprem udało nam się nadrobić całą 1 klasę rozszerzonej fizyki, materiał wytłumaczony tak dobrze, że w zasadzie jestem na wyższym poziomie z fizyki niż większość mojej klasy która chodziła na rozszerzenie od początku. Naprawdę z całego serca polecam tego Pana

Edu Flow Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za opinie Mateusz i życzę dalszych sukcesów w tej pięknej dziedzinie! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

To zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałam, i jedyny nauczyciel z którym znalazłam wspólny język. Przygotowywał mnie do matury z matematyki, jak zaczynałam to pisałam próbne poniżej 30%, a dzięki nauce z Kacprem maturę napisałam na 91%. Bardzo bardzo polecam!!!!

Edu Flow Sp. z o.o.

Bardzo dziękuje i gratuluje Maju, jesteś bardzo bystra i wynik nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. A, i gratuluje dostania się na medycynę ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Kacper poprosił nas o dodanie opinii, a że jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak prowadzi lekcje z naszym synem - robię to z wielką ochotą. Od ponad roku syn uczy się z Kacprem matematyki zdalnie. W 7 klasie był to bieżący materiał, teraz to przygotowanie do egzaminu. Kacper jest bardzo cierpliwy i naprawdę doskonale tłumaczy matematykę, a że ucznia i korepetytora dzieli niewielka różnica wieku - atmosfera w trakcie zajęć jest bardzo przyjazna, syn nie boi się popełniać błędy, czy zapytać jeżeli czegoś nie rozumie jak to było w trakcie lekcji z poprzednim korepetytorem. Czasem "wizytuję" zajęcia, by sprawdzić jakość i nigdy się nie zawiodłam. Polecam

Edu Flow Sp. z o.o.

Bardzo dziękuje, Oskar jest bardzo pracowity i lekcje z nim to sama przyjemność. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Naprawdę genialny korepetytor! Młody, inteligentny i oczytany chłopak. Córka w ósmej klasie nie radziła sobie w ogóle na matematyce, od czasu lekcji z Kacprem sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Córka bardzo polubiła matematykę, kiedy miała jakiś problem i kontaktowała się z Kacprem przez facebooka zawsze otrzymywała odpowiedź niemal odrazu. Strzał w dziesiątkę!

Edu Flow Sp. z o.o.

Dziękuje za opinie, Zuzia pomimo swojej jak lubi to opisywać „humanistycznej natury” świetnie radzi sobie z matematyką i szybko przyswaja materiał, więc w ogóle nie bałbym się tego Mat-Fizu, Zuzia na pewno sobie poradzi :). Pozdrawiam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.