Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Polish
Jestem obywatelem Turcji mieszkającym w Polsce i chętnie pomogę w nauce języka na każdym poziomie.Jeśli zależy Ci na profesjonalnej nauce tureckiego, dobrze trafiłeś! Możemy rozpocząć naukę od podstaw lub rozmawiać po turecku.Kurs: Język turecki w Poznaniu, dla początkujących i na innych poziomach. Nauczyciel - magister turkologii/osmańskiej, 2 lata doświadczenia w nauczaniuPróbowałem wielu metod nauczania, z każdym uczniem stawałem się coraz lepszyWiem, że turecki to bardzo trudny język, ale ze mną na pewno nauczysz się tureckiego. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy telefonicznej lub mailowej.

English
I am a Turkish citizen living in Poland and I will be happy to help you learn the language at any level. If you care about learning Turkish professionally, you’ve come to the right place! We can start learning from scratch or converse in Turkish.Course: Turkish language in Poznan, for beginners and at other levels. Teacher - MA in Turkology/Ottoman, 2 years of teaching experience
I have tried many teaching methods, getting better with each student
I know that Turkish is a very difficult language, but with me, you will definitely learn Turkish. I invite everyone willing to cooperate with me via phone or email.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela09:00 - 15:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 01.2016
Qafqaz
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.