Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Tychy
Mikołów
Katowice
Gliwice
Faktura VAT

Rian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/510 opinii
Dla użytkownika Rian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Szczerze polecam. Lekcje intensywne i ciekawe. W krótkim czasie udało mi się przygotować do wyjazdu, na którym musiałem non-stop używać angielskiego, dlatego już od dwóch lat kontynuuję lekcje z Rianem.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Bardzo, bardzo polecam. Rian stwarza przyjazną, luźną atmosferę co ułatwia komunikację.
Lekcje są ciekawe i dostosowane do ucznia, jego potrzeb i zainteresowań. Dzięki tym lekcjom można zacząć mówić a nie tylko uczyć się gramatyki i wkuwać słówka.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Rian to znakomity nauczyciel! Bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. Lekcje są interesujące, nieszablonowe i przystosowane do zainteresowań; przez co trudno narzekać na nudę. Poza tym prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Właśnie takiego sposobu nauczania szukałam. Nie przepadam za wkuwaniem słówek i skomplikowanych gramatycznych reguł. Chciałam po prostu rozmawiać w języku angielskim bez strachu, swobodnie. I to się dzieje! Rian świetnie motywuje i zachęca do nauki. Polecam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Najlepszy nauczyciel na jakiego mogłam trafić. Lekcje są wręcz szyte na miarę każdego ucznia, pełne profesjonalizmu i w bardzo miłej atmosferze.
Trafiłam do Riana nie mówiąc po angielsku. Języka oczywiście wcześniej się uczyłam lecz niestety z mizernym skutkiem, ponieważ nie mówiłam po angielsku, miałam wręcz strach przed mówieniem, że coś powiem źle itp.
Po pierwszych lekcjach okazało się, że mówię po angielsku! Nie wiem jak to Rian zrobił, ale mówię po angielsku :)
Każdemu życzę takiego nauczyciela.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Polecam kompetencje i efekty.
Negatywne opinie pisze konkurencja po 3-tygodniowym kursie bez wykształcenia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 lutego 2012

Osoba w sposób lekceważący odnosi się do swoich uczniów. Zdecydowanie nie polecam

PRIM Beata Koch

Bardzo nas martwi, że wpisują tutaj ocenę osoby nam nieznane, które nigdy nie były naszymi uczniami. Dziwi nas ocena naszych kwalifikacji jako korepetytorów przez przypadkowego internautę.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2011

Polecam. Indywidualne podejscie do potrzeb ucznia. W moim przypadku konieczna była przede praca nad mówieniem w j. angielskim. Efekty były widoczne już po kilku lekcjach.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2011

Polecam szczególnie dla osób, które szybko chcą poprawić swoją biegłość w mówieniu. Zajęcia prowadzone sa w sposób bardzo elastyczny , dobrany do potrzeb i wymagań klienta.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2011

Polecam wszystkim gorąco lekcje z Rian'em. Jest to nauczyciel wykazujący się wielką cierpliwością oraz pomysłowością podczas prowadzonych zajęć. Jest otwarty na wszelkie sugestie i zmiany dotyczące sposobu prowadzenia zajęć, potrafi dopasować temat i zakres konwersacji zgodnie indywidualnymi potrzebami ucznia, polecam !!!

avatar
Remigiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2011

Polecam bardzo usługi Riana wszystkim, którzy w krótkim czasie chcą poprawić znajomość i praktyczne używanie języka. Zajęcia w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, duże umiejętności dydaktyczne, możliwa bardzo rozległa tematyka ćwiczeń i konwersacji, znakomite dopasowanie do potrzeb uczącego się.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.