Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Gdańsk
Gdynia
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 60 / 60 min

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

chemia - pełen zakres, 60 zł/h

Kursy :
- do egzaminu 8-klasisty,
- maturalne,
- przygotowujące do kolokwiów, egzaminów,
- przygotowujące do nauki w technikum lub na studiach.

Działy chemii:
- chemia ogólna i nieorganiczna,
- chemia organiczna,
- chemia analityczna,
- chemia fizyczna,
- chemia kwantowa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 grudnia 2022

Od kilku dni nie dostałam od korepetytora żadnego kontaktu, pomimo faktu wysłania ustalonej kwoty za pomoc w rozwiązaniu zadania. Pan ogłaszający się jako korepetytor powinien być w stałym kontakcie i odpowiadać na wysłane maile. Do dzisiaj nie otrzymałam rozwiązania choć bardzo liczyłam na pomoc z tego zakresu. Jeśli zobaczy Pan tą opinie to wciąż czekam na odpowiedź od Pana

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 czerwca 2022

Nie polecam tego korepetytora, po umówieniu terminu poproszona zostałam o zrobieniu przelewu, który musiał być tu i teraz bo inaczej Pan nie znajdzie czasu dla mnie. Umówione spotkanie online nie odbyło się mimo przypomnienia, powodem bodajże był brak dostępu do Internetu, co było totalna ściemą. Zostałam zapewniona, że dostane rozwiązane zadania, których do dni dzisiejszego nie dostałam. Nie polecam z całego serca. Wydane pieniądze, których już nikt mi nie zwróci

Grzegorz

Zero szczegółów pozwalających w ogóle domyślić się o którego klienta chodzi (kiedy, z czego dokładnie miały być przeprowadzone konsultacje). Do tego jasnowidztwo (wszystkowiedząca co u kogo dzieje się z połączeniem internetowym czy komunikatorem Skype - tak, bywają kłopoty z połączeniem), ton pretensji, że ktoś ma dla klienta czas nie ZA DARMO po dokonaniu opłaty (a niby jak ma to działać?). Każdy tu może napisać cokolwiek, kiedykolwiek, bez weryfikacji, dosłownie wszystko można pisać w komentarzach swobodnie, dowolnie. Polecać kogoś lub nie polecać można mając większy kontakt niż jakiś okazjonalny jeden.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 czerwca 2022

Nie polecam
Po 1 brak ustalania szczegółów (początkowo myślałem że wszystko wporzadku a tu okazuje się że nie)
2 Nie wywiązuje się z obiecanego przez siebie terminu.
3 Straciłem pieniądze których już nie odzyskam.
Nie polecam!!

Grzegorz

Wszystko w terminie, ale nie dotarło (duży załącznik, może dlatego), więc wysłałem każde zdjęcie osobno. Użytkownik oderwany od rzeczywistości, już po ustaleniu kwoty za konsultacje dodaje jeszcze swoje oczekiwania i nie przesłał żadnych notatek z zajęć, więc domyśliłem się, że żadnych nie ma, bo oczywistym jest przesłanie tego co było na zajęciach, żeby wykonujący zlecenie mógł się zorientować co prowadzący zajęcia rozumie pod danymi symbolami czy pojęciami. Użytkownik to takie duże dziecko, które się zderzyło na studiach z życiem, a ono wymaga myślenia. Po wysłaniu zapisu konsultacji każde zdjęcie kartki w osobnej wiadomości poprosiłem o potwierdzenie, że wiadomości dotarły (podałem ilość wiadomości). Nie, nie otrzymałem potwierdzenia przez kilka dni, aż po kilku dniach... prośba, żebym za darmo pracował dalej o obliczone wielkości... wpisał dziecku do tabelki :) A w kolejnej wiadomości... wysłałem notatki z zajęć, choć już o nie nie prosiłem, bo zlecenie starannie wykonane (elektroenergetyka - zwarcie w linii trójfazowej). I infantylne tupanie nóżką, że już, natychmiast, proszę pracować dalej za darmo, bo użytkownik ma dalsze życzenia :) Ta osoba nie ma jakichkolwiek kompetencji by oceniać kogo0kolwiek i polecać lub nie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.