Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Adrian

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii, jestem magistrem UMCS, oferuję pomoc w pracach domowych, nauce i przede wszystkim zrozumieniu :) Poziom podstawowy, liceum, niektóre zagadnienia ze studiów oraz przygotowanie do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej. Posiadam odpowiednie materiały które przekazuję na zajęciach.40zł/h.Przygotowanie do matury 50zł/hW razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefonicznyKorepetycji udzielam już od 7 lat, potrafię solidnie przygotować do testów, matury (w tym rozszerzonej), jestem osobą wymagającą, miałem do czynienia z uczniami zdolnymi, a także z tymi co trochę wolniej przyswajali wiedzę w tej dziedzinie. Pomagałem nadrabiać duże zaległości nawet dzieciom z domów dziecka oraz w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.