Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Nowa Iwiczna
Piaseczno
Mysiadło
Stara Iwiczna
Józefosław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka90 / 60 min

Renata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

„Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram…” fragm. „Wakacje” OTTO

Drogi rodzicu, uczniu!Jeśli czytasz ten tekst to znak, że koniec roku szkolnego nie był dla Ciebie udany a stopnie nie pozwalają cieszyć się wakacjami. Matematyka wypełniła Wam życie, daje stres i napiętą atmosferę.
Potrzebujesz pomocy w zaliczeniu egzaminu komisyjnego, poprawki matury lub ocena na świadectwie budzi niepokój, co będzie na egzaminie ósmoklasisty, serdecznie zapraszam.
Prowadzę zajęcia wakacyjne w dniach 1.07 – 14.08. w miejscowości Nowa Iwiczna.
Zajęcia wakacyjne to nie wyjazd na wymarzony obóz, ale to też nie obóz karny.
W miłej i bezstresowej atmosferze nadrobimy zaległości, przygotujemy się na nadchodzący rok szkolny. Zajęcia będą dostosowane do twoich potrzeb, wiedzy i umiejętności, przeprowadzone w sposób logiczny i przemyślany.
20-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym nauczyło mnie, że wakacje to szczególny czas dla ucznia, dlatego nauka i zmobilizowanie do pracy wymaga większego wysiłku. Gwarantuję, że ze mną będziecie uczyć się tego co niezbędne do zaliczenie egzaminów poprawkowych i komisyjnych.
Z uczniami którzy będą chcieli nadrobić zaległości, przygotować się na nadchodzący rok, wspólnie ustalimy zagadnienia, które sprawiają trudności. Kolejne zajęcia będą weryfikować umiejętności i braki, będziemy to uzupełniać.
Zapraszam też uczniów, którzy ukończyli VII klasę, zbliżający się egzamin ósmoklasisty powoduje bezsenność rodziców, chętnie przerobię z państwa dziećmi materiał, który już znają w wersji egzaminacyjnej. Oczywiście dla ambitnych, jest możliwość w wakacje poznać zagadnienia, które dopiero będą się uczyć w klasie VIII, takie uzupełnienie pozwoli od września już trenować arkusze egzaminacyjne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Świetna nauczycielka, dzięki Pani Renacie udało mi się przebrnąć przez 1 klase liceum bez pudła :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Córka z pomocą Pani Renaty zrobiła błyskawiczne postępy i na pewno będziemy dalej korzystać z jej usług. Świetny kontakt zarówno z uczniem jak i z rodzicami, ogromna cierpliwość w każdej sytuacji. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Polecam panią Renatę. Matematyka wytłumaczona w przystępny sposób.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Trafilam do Pani Renaty z e-korepetycje, przygotowuje syna do egzaminow. Bardzo goraco polecam, syn nie byl zwolennikiem przedmiotow scislych ale juz po 3 cich zajeciach byla zauwazalna poprawa i checi do poglebiania wiedzy. Pani Renata ma swietny kontakt z mlodzieza i jest lubiana. Pomimo iz wymagajaca. Wartosciowe lekcje, profesjonalne prowadzenie. Ciesze sie, ze trafilam na Pania Renate. Polecam !

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Super podejście do młodzieży, fajne metody nauczania miło i skutecznie . Polecam ☺!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Bardzo gorąco polecam Panią Renatę, zajęcia są świetne przygotowane, tłumaczy w bardzo przystępny sposob. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Na kartkówki, czy sprawdzian, zawsze jestem przygotowana a jak miałam jakiś problem mogłam liczyć na pomoc.
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pani Renaty. Jest sumienna, cierpliwa i skuteczna. Potrafi dotrzeć do tych najbardziej opornych.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Pani Renata to świetny nauczyciel i psycholog. Dzięki Pani Renacie moja córka zmieniła swój stosunek do nauki i wyciągnęła się z matematyki na 4 (z zagrożenia). Dobrze napisany egzamin gimnazjalny sprawił, że przyjęto ją do liceum,które sobie wybrała.Bardzo polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Dzięki Pani Renacie matura zdana perfekcyjnie :) solidny i zaangażowany nauczyciel! Polecam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba. Moja córka (5 kasa SP) polubiła ją od pierwszej lekcji i zawsze chętnie na lekcje chodziła. Rzetelna i dokładna, jeśli rozpoczęły jakieś zagadnienie przerabiały je do końca, nawet jeśli wymagało to przedłużenia lekcji. Świetnie przygotowana i zorganizowana. Polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Pani Renata potrafi zdziałać cuda! Uczy bardzo efektownie, jest cierpliwa i bardzo dobrze tłumaczy.
W bardzo krótkim czasie mój wynik poprawił się o 30% wiec POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.