Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Szczecin
Koszalin
Kołobrzeg
Sianów
Kolbudy
Straszyn
Przyjaźń
Sierakowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 50 / 50 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Angielski praktycznie, ciekawie i na wesoło.  Oferuję najłatwiejszą formę zajęć- lekcje przez SKYPE (nie wychodzisz z domu, nie tracisz czasu w korkach, w przypadku przeziebienia nie odwolujesz, goraca polecam). Wiem ze wiekszosc z nas nie potrafi sie do tego przekonac, sadzi ze to krepujace… Nic bardziej mylnego. Zachecam do tego zeby sprobowac!  Elastycznie dopasowuje sie do wymagan ucznia. Zasadniczo jednak uczen duuuzo mowi na lekcjach. Metodą, która to ułatwi jest Direct Method, opracowana tak, by uczeń juz od pierwszych zajęć rozmawiał po angielsku (nawet jeśli wcześniej nie uczył siętego języka).
Zajęcia indywidualne- 50zł
w grupie 2-osobowej- 30zł/osoba

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.