Rebecca Klimko

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
Online
Kraków
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski85 - 150 / 45 min

Rebecca Klimko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/556 opinii

Opis ogłoszenia

Lekcje języka angielskiego przez Skype, with a British native speaker who spent a number of years living in Poland. 

My name is Rebecca. I am a friendly, highly professional English teacher with over 12 years experience of helping people from all over the world to improve their English language skills. Three things that make me a great teacher are my passion for teaching English, my endless patience and the fact that I have a nice clear British accent. 

I have been teaching English through Skype for more than 10 years and one thing I keep hearing from students is how much they love the convenience of having online lessons.

I can help students:

• feel confident using English,
• have fun while improving their language skills,
• communicate well in many different situations,
• learn natural everyday English, 
• have a better knowledge of English grammar in use,
• prepare a CV for job applications,
• prepare for job interviews,
• improve pronunciation
• prepare for work conferences and presentations,
• correct common mistakes.

I always:

• listen very carefully - providing corrections and useful feedback, 
• prepare lessons that are both interesting and useful,
• correct written and spoken English,
• give homework to those who want extra practice. 

 

My husband is Polish and I first visited Poland with him 14 years ago. I also spent more than three years living there. This means I know quite a lot about Poland, the customs and traditions. I also know a little bit about how the language works and this helps me understand and correct many common mistakes that Polish people make when using English.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 56
avatar
Katya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Moje zajęcia z Rebeccą trwają już ponad półtora roku. Oczywiście za ten czas osiągnęłam dużego progresu, czuję się wolnej i pewniej w posługiwaniu się angielskim. Rebecca jest bardzo miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą, która całkiem angażuje się w to, co robi. Lekcję mijają w mgnieniu oka, zawsze są oni ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jestem bardzo zadowolona, że kiedyś trafiłam do niej. Powiem szczerze, że nie miałam lepszego nauczyciela. Gorąco polecam! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Korepetycje z Rebecca zaczęliśmy w 2015 roku i trwały ponad 2 lata. Rebecca bardzo mi pomogła w rozpoczęciu pracy w US a teraz pracuję w UK. W kilkanaście miesięcy przygotowała również moją córkę do studiów w UK. Z całego serca polecam lekcję z Rebeccą. Bardzo pozytywne nastawienie, profejsonalizm, elastyczność, absolutny profesjonalizm a najważniejsze - szczera chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z edukacją i pracą w języku angielskim.
-------------------------------------------------------
- Rebecca is absolutely the best ! -
-------------------------------------------------------

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Świetnie prowadzone zajęcia, dostosowane do poziomu zaawansowania j. angielskiego. To co mi bardzo pasowało to, że Rebecca potrafi się dopasować do czasu jakim dysponuję w tygodniu. Oprócz jej dużego zaangażowania w lekcje, jest też przesympatyczna co zdecydowanie przyczynia się do jeszcze większej chęci uczenia się ;) Polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Rebecca jest świetnym, profesjonalnym nauczycielem, najlepszym jakiego miałam do tej pory, a lekcje z nią to naprawdę przyjemność :) Potrafi w bardzo jasny i czytelny sposób wytłumaczyć wszystkie problematyczne kwestie, daje też fajne wskazówki i ćwiczenia, dzięki którym można szybko zapamiętać trudniejsze słówka. Bardzo zwraca uwagę na wymowę, co jest dla mnie ogromnym plusem. Same rozmowy są tak ciekawe i wciągające, że często można stracić poczucie czasu. Polecam z całego serca!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Można powiedzieć, że z usług Rebecci korzystaliśmy rodzinie, pierwsze moja córka przed naszym wyjazdem za granicę, po córce godziny przejęłam ja, co trwało trzy lata. Wszystko to co Rebecca sama o sobie napisała na górze, jest absolutnie prawdą, z podkreśleniem "będę słuchała Cię bardzo uważnie". Rebecca jest mistrzynią w wyłapywaniu błędów, przy czym robi to bardzo taktownie, w żaden sposób nie demotywując rozmówcy. Ma bardzo ciekawie opracowane materiały do zadań domowych. Może to dziwnie zabrzmi ale w pewnym stopniu uzależniłam się od nich. Widać jej wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Moja córka również bardzo ceniła sobie lekcje z Rebeccą, które miała dwa razy w tygodniu, czekała na nie i sama pilnowała, żeby przypadkiem się nie spóźnić, co oznacza, że była bardzo zmotywowana :-). Poza tym Rebecca jest bardzo miłą i ciekawą osobą, co sprawia, że lekcje z nią są bardzo przejemne.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

100 % zaangażowania podczas lekcji, 100 % profesjonalne podejście do nauczania. Rebecca problematyczne kwestie wyjaśnia w bardzo przystępny sposób. Jest mistrzem w wyłapywaniu błędów. Lekcje są bardzo efektywne, motywujące do dalszej nauki i ciekawe.
Rebecca jest miłą, ciepłą i bardzo cierpliwą osobą.
Szczerze polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Miałam wątpliwości, jesli chodzi o naukę przez Skype, ale okazało się, że niepotrzebnie. To duża oszczędność czasu, wygoda. Rebecca jest bardzo profejsonalna w tym, co robi. Atmosfera, jaką tworzy, sprawia, że uczeń czuje sie bezpiecznie, a lekcje to czysta przyjemność. Rebecca zwraca uwagę na to, na co nie zwracali uwagi inni nauczyciele.Tłumaczy obrazowo i bardzo przystępnie. Jest kreatywnym nauczycielem, przywiązuje dużą wagę do amodzielnej pracy w domu, co jest bardzo istotne. Szczerze polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Rebecca. Jest ona bardzo miłą i cierpliwą osobą. Dzieki tym zajęciom znacznie poprawiła się płynność moich wypowiedzi. Polecam zajęcia prowadzone w ten sposób.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z zajeć z Rebeccą, zawsze miałam problem z płynnością w mówieniu, a po tych korepetycjach nabrałam więcej pewności siebie i w końcu czułam że mogę się rozwijać, a nie stać w miejscu jak to bywa na lekcjach angielskiego w szkołach językowych. Warto zainwestować w te zajęcia, bo przede wszystkich to inwestycja w siebie samego. Polecam!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Korzystam z zajęć z Rebeccą już prawie 2 lata. Zauważyłam duży postęp w swobodzie wypowiedzi. Rebecca jest bardzo solidnym i co w moim przypadku istotne - cierpliwym- korepetytorem. Dziękuję !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2014

Zabrzmi to jak w reklamie, ale Rebekę poleciła mi przyjaciółka, więc mimo dość wysokiej ceny za lekcję stwierdziłam, że się zdecyduję (zrezygnować zawsze można). Obecnie nie zamieniłabym Rebeki na nikogo innego i na żadną szkołę językową! Lekcje są ciekawe i zabawne i wyczekuję ich z radością. Rebecca zawsze uważnie słucha, pamięta co się jej opowiadało i jest niesamowita w wyłapywaniu błędów. Dodatkowo przekonałam się, że lekcje przez Skype są świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu bez żadnych strat na jakości nauczania. Bardzo polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2014

Jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu... To samo mówią wszystkie osoby, którym poleciłam lekcje z Rebeccą. Poważnie, ja czekałam na kolejną lekcję. Zadziwiające jest to, jak dużo można zrobić w ciągu 45 min. i przez skype...to dodatkowa korzyść -oszczędność czasu. Gorąco polecam Rebeccę, nie pożałujecie!!!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Witam serdecznie, od ponad roku mam zajęcia z Rebecca i polecam to wszystkim gorąco. Rebecca jest świetną nauczycielką z dużą ilością pozytywnej energii. Lekcje są ciekawe i można z nich bardzo dużo wynieść. Rozmaite słownictwo, gramtyka i fonetyka są na każdych zajęciach. Bardzo dobrze zainwestowany czas!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Rebeccą - bardzo cenię jej profesjonalizm, zwracanie uwagi na szczegóły, przygotowanie do każdych zajęć i sprawienie, że każda lekcja jest ciekawa i czeka się na nią z niecierpliwością. DO tej pory miałam wielu nauczycieli j. angielskiego i nie do końca byłam zadowolona z zajęć i z efektów po tych zajęciach, dlatego szukałam innych rozwiązań i w końcu trafiłam na Rebeccę i ... już wiem, że nie muszę szukać innego lektora. Jestem zadowolona i szczerze polecam wszystkim te zajęcia!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 lipca 2014

I do not recommend this person as a tutor to anyone. Tomorrow I was going to have my first lesson with this person . I was really looking forward to it, and was extremely happy to have a native speaker as my tutor.However,just a moment ago I got completely brushed me off and apparently this person didn't even take my seriously . Something already seemed a bit off when I got an email with incorrect bank details addressed as if I had lived in Poland , even though was obvious that I lived in England because we had talked about this before, so it was only to be expected that I needed 'English details' to make the payment successfully . . When I found out that I couldn't proceed with the payment I immediately sent a message asking for the correct details and didn't get any response through three days until just today. Today,when trying to sort it out and get the right details , not only I found out that the day where I could have my lesson had already been taken by someone else, but our whole conversation didn't even last two minutes and she just brashly hung up on me before I even managed to write anything.I got told that it was unfortunately already too late to carry out our lesson the following day because I'd had only 48 hours to proceed with the payment, although this kind of information had never actually got to me, so I'm asking now;how was I suppose to know that to begin with ?.Mrs. Rebecca only because you have many students doesn't mean that you can treat others as you please and I suggest you to learn a little humility and respect towards other people. Huge disappointment !Think twice before you make the right choice .

Rebecca Klimko

This is a very strange review full of untruths. I ask anyone looking at my advertisement to please pay attention to the real reviews past students have left me. These were written by people I actually taught, some for a number of years.

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2014

W 100% profesjonalne podeście do nauczania, Rebecca to taka osoba, którą się lubi już po pierwszym - 'Hello':) więc lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2013

Rebecca jest bardzo dobrą nauczycielką, zawsze przygotowaną do lekcji z indywidualnym podejściem do ucznia. Ponadto jest osobą sympatyczną, wyrozumiałą i cierpliwą. Polecam lekcje z Rebeccą.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2013

Lekcje z Rebeccą są tak ciekawe i wciągające, że UZALEŻNIAJĄ. Jej cierpliwość, drobiazgowość i konsekwencja jest niesamowitym motorem postępu umiejętności językowych. Każda lekcja jest cudownym przeżyciem z CUDOWNĄ OSOBĄ

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Tak inne osoby napisały. Rebecca jest bardzo dobrą nauczycielką. Jest bardzo droga bo 16 funtów (85 zł) za 50 min to dużo. Szkoda, wielka szkoda, ze musiałem z rezynować z jej lekcji właśnie ze względu na cene. Jeśli kogoś stać na taki wydatek, szczerze polecam Rebeccę.

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Rebecca to najlepsze nauczycielka angielskiego jaką kiedykolwiek miałam. Z przyjemnością chodzę do niej na zajęcia i staram się by była ze mnie dumna :) hahah Naprawdę lekcja mija mi zdecydowanie za szybko! Dodatkowo oprócz miłej , sympatycznej atmosfery - Rebecca to wymagająca profesjonalistka, która zna się dobrze na tym co robi. Zwraca uwagę na szczegóły - których moi poprzedni nauczyciele nigdy nie widzieli. Potrafi w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczyć wymowę i generalnie wszystko jest takie oczywiste dla mnie jak od niej wychodzę. Naprawdę z caałego SERCA polecam. Bo Rebecca jest nauczycielką jaką każdy chciał by mieć.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Rebecca jest osobą bardzo sympatyczną, a Jej metody nauczania są rewelacyjne. Powodują, ze myślę o angielskim bez przerwy, wyczekując następnych lekcji. Nawet obszerne zadania domowe nie są straszne, a nasze spotkania mijają bardzo szybko. Jestem zadowolona i cieszę się, że poznałam Rebeccę. Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
26 czerwca 2013

Szczerze, myślę że za taką cenę można znaleźć lepszego korepetytora:) Co nie oznacza, że ten jest złym- wg, mnie po prostu 45 min za 80 to troche duzo, miałam już wielu korepetytorów więc mam ujęcie porównawcze. Lekcje(2) z Rebeką pomogły mi się rozgadać przed egzaminem ustnym, jednakże nie uważam żeby jakoś poprawiły moje umiejętności - jedynie dały świadomość często popełnianych błędów i pomogły je wyeliminować. Daje 3 gwiazdki = bez zastrzeżeń bo wg. mnie było bez szału :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Rebecca jest nauczcielka, którą zawsze szukałam. Jest swietna, zwraca uwagę nawet na najmniejsze błędy. Na początku miałam obawy, gdyż nigdy wcześnej nie uczestniczyłam w lekcjach przez skype, ale zupełnie niepotrzebnie:-) BARDZO POLECAM

avatar
Krzysztof.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2013

Rebecca jest bardzo dobrą nauczycielką, z początku obawiałem się czy lekcje prowadzone przez skypa to jest to czego szukałem, i już po pierwszej lekcji wiedziałem że jest to strzał w dziesiątkę, lekcje prowadzone są super, Rebecca tłumaczy wszystkie błędy, jest dokładna, cierpliwa, lekcje prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze i co najważniejsze są skuteczne. Polecam, na pewno warto.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2013

Rebecca jest w nauczaniu angielskiego po prostu świetna. Zwraca uwagę na najdrobniejsze nawet pomyłki językowe i je koryguje, jednocześnie w przystępny sposób wyjasniając, dlaczego mówi się w taki, a nie inny sposób. Lekcje są zawsze strannie przygotowane, prace domowe skrupulatnie sprawdzone, lekcje przyjemne, czasami nawet nieco zabawne, co ułatwia zapamiętywanie. Nauczycielka naprawdę godna polecenia - piszę to z pełnym przekonaniem :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2013

Biorę lekcje u Rebecci około 2 miesiące. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje są prowadzone profesjonalnie. Rebecca zwraca uwagę na najmniejsze błędy, które popełniam, tak jak tego oczekiwałam. Bardzo dobrze tłumaczy kwestie dla mnie niezrozumiałe oraz motywuje mnie do nauki. Gorąca polecam lekcje z Rebeccą.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2012

Rebecca jest bardzo profesjonalną i wspaniałą nauczycielką. Zawsze stara się dostosować do oczekiwań ucznia i bynajmniej nie folguje przy rozwiązywaniu zadań. Potrafi zadręczyć trudnymi zadaniami domowymi a najgorsze jest to, że wprost to uwielbiam. Teraz widzę, że im trudniej tym lepszy efekt a stopień trudności zadań nie jest taki duży jakby się wydawało na początku. UWAGA!!! Lekcje z Rebeccą mocno uzależniają!!! Rebecca jest przesympatyczna i bardzo konkretna. Jest bardziej przyjacielem niż tylko mentorem j. angielskiego. Dzięki Rebecce, posługiwanie się językiem stało się proste i efektywne w bardzo krótkim czasie.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2012

Wziąłem u Rebecci kilka lekcji przez skypa. I jestem pewien że gdyby nie one to nie zaliczylbym mojego egzaminu ILETS na wymaganą ocene. OGROMNE DZIEKUJE, i Polecam wszystkim ten rodzaj nauki :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2012

Styl nauczania Rebecci jest genialny! A to duża umiejętność nauczać przez skype'a. Jest profesjonalnym nauczycielem, lekcje są ciekawe, nie ma mowy o nudzeniu się. Nawet przygotowywanie zadań domowych to czysta przyjemność. Poza tym, świetnie motywuje do pracy i do mówienia po angielsku. Szczerze polecam, bo naprawdę warto :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2012

Rewelacyjna bardzo miła uprzejma i profesjonalna nauczycielka angielskiego.

Szczerze polecam.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2012

Serdecznie wszystkim polecam lekcje języka angielskiego z Rebeccą. Po raz pierwszy postanowiłem spróbować nauki przez skype'a i lepiej trafić nie mogłem :) każde zajęcia przygotowane są profesjonalnie i pod kątem moich indywidualnych potrzeb. Dokładnie takiego nauczyciela poszukiwałem.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2012

Jeżeli chcesz się nauczyć języka w przystępny sposób z uśmiechem na ustach to tylko z Rebeccą! Spróbowałem i nie żałuje, każda lekcja jest warta grzechu. Polecam z całego serca :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2012

Pomimo początkowych oporów do lekcji przez internet, bardzo spodobał mi się ten system. Lekcje doskonale przygotowane i prowadzone w ciekawy sposób. Rebecca jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam, a kilkoro już ich było.

avatar
xam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2012

Nie myślałem, że 50 minut może trwać tak krótko... :-)

avatar
Zdzisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2012

Jestem uczniem Rebecci od roku. Jest profesjonalna, zawsze dobrze przygotowana – w przeciwieństwie do mnie – i wyposażona w zestaw morderczych ćwiczeń ;-). Jest uważna, ale i nieustępliwa. Notuje wszelkie niedomagania, ćwiczy je i wyjaśnia aż do skutku. Nie odpuszcza błędów w pisowni i wymowie. Polecam.

avatar
Bartosz & Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2012

Lekcje Rebecci są zawsze ciekawe i przyjemne. Po kilku lekcjach z Rebeccą zaczęłam mówić po angielsku i byłam rozumiana!!! To dla mnie samej była niespodzianka. Mój syn gimnazjalista również od razu polubił lekcje z Rebeccą. Polecam !!! wszystkim rodzicom, których dzieci nie są przekonane do nauki tego języka. Odmienne od szkolnego podejście z pewnością spowoduje, że lekcje staną się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

avatar
Agnieszka & Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2012

Lekcje angielskiego z Rebbeccą są naprawde świetnie. Można wiele się nauczyć i poprawić swój angielski a także przygotować się do wszelkich egzaminów. Lekcje sa prowadzone w sposób profesjonalny i w bardzo miłej atmosferze aż chce się uczyć! Angielski z Rebbeccą staje się przyjmnym sposobem spędzania czasu i na dodatek "zostaje w głowie". Gorąco polecamy! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2012

Naprawdę angielski z Rebeccą staje się przyjemnością i z niecierpliwością czeka się na kolejną lekcję! Cieszę się, ze mam mozliwość korzystać z pomocy tak fantastycznej osoby jak Rebecca.

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2012

„Mówić można z każdym - rozmawiać bardzo mało z kim” (Feliks Chwalibóg)
Zdecydowanie z Rebeccą można rozmawiać długo:) Z przyjemnością umieszczam swoją pozytywną opinię. Moja ocena jest wysoka, gdyż Rebecca wkładała wysiłek w każdą lekcję, aby była ona ciekawa i efektywna. Miało to odzwierciedlenie w podnoszeniu moich zdolności językowych, czego dowodem było lepsze rozumienie tekstów, artykułów, większa komunikacja z obcokrajowcami oraz lepsze samopoczucie na co dzień:) Bariera w mówieniu stawała się mniejsza, tym bardziej, że mogłam używać języka angielskiego w tematach jakie sprawiały mi przyjemność. Niektóre zadania domowe były pracochłonne, ale podnosiły moje ambicje do tego stopnia, że chciało się więcej i więcej! Kiedy dla ucznia 45 min nudnej lekcji jest wiecznością, dla uczniów Rebecci 50 min to dawka wysokiego progu języka obcego, podanego w sposób przejrzysty, ambitny, a przede wszystkim praktyczny i wesoły! Gorąco polecam!

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2012

Rebecca jest w pełni zaangażowana w lekcję i naprawdę zależy jej na tym, jaki będzie efekt tych lekcji. Spotkałam już wielu nauczycieli angielskiego ale to pierwszy raz kiedy zajęcia były prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze i w bardzo efektywny sposób. Bardzo profesjonalnie. Polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2012

Jednym zdaniem: 100% profesjonalizmu i satysfakcji :)Rebecca jest moją pierwszą nauczycielką, która nie mówi po polsku i to jest Jej dodatkowy atut. Początkowe obawy, co do komunikacji, rozwiały się już na pierwszych zajęciach. Jeśtem szczęsliwa, że nareszcie trafiłam na kogoś, kto uczy z pasją, pełnym zaangażowaniem i tworzy bardzo przyjazną atmosferę. Mimo niewielkiej ilości czasu, jaką poswięcam na naukę w domu, dzięki Rebecce nie wstydzę się mówić. Polecam z pełną odpowiedzialnością każdemu.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2012

Rebecca jest osobą pełną energii i zapału do tego co robi. Zajęcia zawsze prowadzi z pomysłem i dużą dawką humoru, dzięki czemu nauka z nią to czysta przyjemność. Jestem z Krakowa i trochę obawiałem się lekcji przez Skype, lecz skuszony świetnymi opiniami zaryzykowałem i teraz wiem, że była to świetna decyzja - nie mogłem trafić lepiej.

P.S.
Stawia uśmiechnięte buźki za poprawne rozwiązania i być może kiedyś powstanie ranking, więc się długo nie zastanawiajcie bo możecie mnie już nie dogonić!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2012

Polecam zajęcia z Panią Rebeccą, ponieważ są prowadzone w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze przez co są bardzo interesujące. Sto razy lepiej niż na uczelni.
Pani Rebecca podchodzi do każdego ucznia indywidualnie i potrafi się do niego dostosować. Dopiera odpowiednie ćwiczenia i zadaje zadania domowe, które zawsze są dokładnie omawiane. Mój słaby angielski uległ poprawie.
Serdecznie Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2012

Polecam lekcje angielskiego z Rebecca. Rebecca prowadzi bardzo ciekawe zajecia, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Wykorzystuje roznorodne materialy szkoleniowe (ksztalcace umiejestnosci sluchania, mowienia i pisania). Jest zawsze usmiechnieta i bardzo zaangazowna w swoja prace, co sprawia, ze nauka z nia to prawdziwa przyjemnosc.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2012

Zdecydowanie polecam lekcje z Rebeccą. Rebecca jest pełna zapału i zaangażowana w prowadzenie zajęć. Wprowadza przyjacielską atmosferę, lekcje są ciekawe. Dzięki niej czuję, że moje opory przed mówieniem po angielsku zmniejszają się :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2012

Szczerze polecam lekcje angielskiego z Rebeccą. Wedle mojego doświadczenia z różnymi lektorami mogę śmiało powiedzieć, że jest to nauczyciel z górnej półki. Rebecca posiada świetne podejście do ucznia, wprowadza przyjacielską atmosferę, a zajęcia są różnorodne i świetnie rozwijają umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Zadania domowe są dość treściwe i trzeba im poświęcić trochę czasu, ale w połączeniu z zajęciami jest to spora dawka angielskiego, co przynosi szybkie i widoczne postępy w nauce. W moim przypadku Rebecca przygotowuje mnie do wyjazdu do Australii i lekcje, które mi przygotowuje są specjalnie przygotowane pod tym właśnie kątem. Nic dodać, nic ująć :)

avatar
ZS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2012

Rebecca podjęła się trudnego zadania przygotowania mnie w ciągu miesiąca do wygłoszenia prezentacji naukowych na międzynarodowym zjeździe. Kosztowało ją to zapewne sporo pracy, ponieważ słownictwo było mocno specjalistyczne. Jednak wystarczyły trzy spotkania, żeby prezentacje nabrały odpowiedniej formy, a moja wymowa stała się poprawna. Przy okazji Rebecca poprawiła moją komunikację w języku angielskim, starając się rozmawiać ze mną na wszystkie możliwe tematy.
Były to najbardziej efektywne lekcje angielskiego, jakie miałem.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2012

Bardzo polecam lekcje z Rebeccą. Świetna atomosfera, zajęcia ciekawe. Zdecydowanie najlepsza nauczycielka j. angielskiego z jaką miałem okazję się uczyć, a także bardzo miła osoba.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2012

Lekcje z Rebeccą to sama przyjemność. Bardzo szybko nawiązałysmy kontakt i dzięki temu przełamałam swoją barierę językową. Zaczęłam mówić w jezyku angielskim, a miałam z tym najwiekszy problem. Myślę, że jest bardzo dobrym, wykwalifikowanym nauczycielem, któwy stosuje odpowiednie metody nauczania do odpowiedniej osoby. Jeszcze nigdy wcześnij nie byłam tak zadowolona z lekcji j.angielskiego. Polecam takie spędzanie czasu, bo to sama przyjemność.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2012

Gorąco polecam zajęcia z Rebeccą. Jest bardzo dobra nauczycielką skupioną na pracy z uczniem. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia skupia się na jego potrzebach i oczekiwaniach, a ponadto jest bardzo sympatyczna osobą. Zajęcia przebiegają w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Na zajeciach z Rebeccą czas płynie bardzo szybko ponieważ zajęcia nie są nudne, czasami mam wrażenie że jestem na spotkaniu z dobrą znajomą a nie na lekcji angielskiego. Rebecca jest chyba pierwszą nauczycielka gdzie juz po pierwszych zajęciach przełamałam mój wstyd do rozmawiania po angielsku. Teraz mimo ze mój angielski wymaga jeszcze sporo pracy ale juz nie wstydzę się rozmawiac po angielsku z obcymi osobami. Gorąco polecam !!!!

avatar
marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2012

Witam wszystkich serdecznie. Moja niespelna 7-letnia corka wrecz uwielbia lekcje jezyka angielskiego z Rebecca! Rebecca jest przemila i przesympatyczna osoba, spontaniczna, z duzym poczuciem humoru, co przeklada sie na swietna atmosfere na zajeciach. Ponadto ma swietne podejscie do dzieci i w bardzo ciekawy i urozmaicony sposob potrafi do nich docierac i motywowac je. Z nia nigdy nie jest nudno, wrecz przeciwnie zawsze ciekawie, wesolo i duzo smiechu oraz mnostwo fajnych pomyslow. Goraco polecam i mysle ze ocena dziecka jest tu najlepsza ocena.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2011

Mogę szczerze polecić lekcje języka angielskiego z Rebeccą. Nasze spotkania zawsze przebiegają w przesympatycznej atmosferze i myślę, że przynoszą oczekiwane rezultaty. Rebecca, oprócz tego, że jest znakomitym nauczycielem, wywarła na mnie pozytywne wrażenie jako człowiek - zawsze miła, uśmiechnięta, ciepła i radosna. Dzięki niej nauka języka obcego staje się prawdziwą przyjemnością :-) !

avatar
Ania Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2011

Witam. Rebecca jest nauczycielem, który potrafi dotrzeć do każdego ucznia :-) i przekazać w zrozumiały sposób swoje wiadomości. Z całą pewnością mogę polecić Rebeccę. Żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zajęcia. Z przyjemnością czekam na nasze niedzielne spotkania.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2011

Zajęcia u Rebecci to przede wszystkim dobra zabawa z językiem angielskim. Zajęcia nieszablonowe, szyte na miarę ucznia. Jedyna wada zajęć to, to, że szybko mijają :)
Polecam wszystkim, którzy stracili wiarę, że angielski moze być easy i funny.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2011

Witam!
Rebecca jest przesympatyczną osobą z głową pełną ciekawych pomysłów. To co cenię w niej najbardziej, to fakt, że nauka języka angielskiego jest jej pasją. Na zajęcia uczęszczam od stycznia, ale już teraz wiem, że nikt inny nie przyczynił się do mojego rozwoju w nauce angielskiego tak bardzo jak Rebecca. Każde zajęcia są ciekawie zaaranżowane i nie ma miejsca na stratę czasu, czy nudę. Rebecca jest doświadczonym nauczycielem, posiadającym sprawdzoną metodę nauczania i wie jak zmobilizować do pracy. Nauka języka angielskiego pod okiem Rebecci jest gwarancją szybkiego rozwoju i mile spędzonego czasu. Pozdrawiam! :)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2011

Witam Serdecznie,
Rebecca jest świetnym nauczycielem. W swoje lekcje wkłada wiele pasji i zaangażowania. Umie dotrzeć do sudenta i przekazać mu wiedzę. Polecam korepetycje u Rebeki:)Ja jestem bardzo zadowolona z rezultatów:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.